elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
59
Casemiro - The Fair Play Man - Best tackles 2021 pocałuj mnie w dupe remix
0
@David_Beckham włączyłem pierwszy mecz Barcy 5 minut przed bramka Ronaldinho z Chelsea z dzioba.
Wtedy zakochałem się w Barcelonie, to był chyba 2005 rok.
1
@Colon no to wylatuje oczywiście dont worry.
Niby Bob Marley a jednak Bobby McFerrin - Dont worry, be happy.
@Ojciec5tkidzieci oddaje nominacje :D
3
@IronSanHybrid monogamia jest nienaturalna xD
1
@MXFCB fajnie by było skoczyć na meczycho w europejskich pucharach u siebie
6
@AV0CAD0 po co w ogóle grają? Niech się zainteresują rozwojem swoich pasji: pranie, sprzątanie, gotowanie...
1
@Mat_Cat Po roku za gwałt? Czemu aż tak surowo został osądzony? Czy to nie dyskryminacja?
0
@itmustbejoke Ty prawicowy owładnięty hipokryzjom kłamco!
1
@Yosemite piękny jest, uwielbiam go
0
Potężny Karim masakruje Cadizaków.
1
@Ojciec5tkidzieci ja do tego hym dodał zachowania jak rowerzyści nie sygnalizują skrętu a jadą po jezdni w ten sposób, że nie wiadomo w którą stronę zamierzają jechać i strach ich wyprzedzić.
0
@LuisSalvano Odriozola lubi to.
5
@Pawel13sz o cie chu
7
@juliacicha strims.world
Ups
1
@Ojciec5tkidzieci dzięki za nominacje.
Jeśli o mnie chodzi to dodam dwie piosenki związane z tytułem i zespołem o tym samym slowie i z dwóch całkowicie różnych gatunkow: BARRACUDA.
Dwa utwory, które w tym samym czasie wpadły mi do głowy a są mocno związane z moim dzieciństwem.
Heart - BARRACUDA
BARACUDA - Ass Up
0
@Olkovsky9 na pewno przechodzi do Barcelony
2
@Coutinho007 Czy wszyscy sędziowie to ludzie Realu? :D
Jacy są nasi? :D
0
@Quavosk aż się morda cieszy jak się widzi ile to mu radości sprawia.
0
@Colon wielki człowiek
1
@Bykunn polecam one-day patch
2
@macio_944 to po prostu tajny agent!
42
@Chakalaka ano powinna odmówić zrobienia zdjęcia.
To, że nie kalkulowała to oczywiste bo Pani Kopacz nie słynie z wysokiej inteligencji i dlatego też jej zachowanie jest poniżej pewnego poziomu.
1
@polcza @aldewir socio Realu
1
@Rothan1 trzeba pytać właściciela Atletico
1
@Kondi99 tak, bez problemu
1
@FC1899Barca też mam Real na kuponie więc co by się nie działo to zajebiscie
1
Stawiać na Real póki kurs rośnie :D
3
@Colon DJ Shog - Another World.
Utwór, który jest w sumie ze mną całe życie.
Wszystkie dźwięki znam na pamięć. Świetny, odpływający klimat.
Po prostu kawałek, który na zawsze wszedł mi do głowy.
0
@tomcias10 bo mieszają bigos łokciem
3
I wez tu sobie spokojnie śpij.
https://streamable.com/rtpuvk