59

Casemiro - The Fair Play Man - Best tackles 2021 pocałuj mnie w dupe remix

0

@David_Beckham włączyłem pierwszy mecz Barcy 5 minut przed bramka Ronaldinho z Chelsea z dzioba.
Wtedy zakochałem się w Barcelonie, to był chyba 2005 rok.

1

@Colon no to wylatuje oczywiście dont worry.


Niby Bob Marley a jednak Bobby McFerrin - Dont worry, be happy.

@Ojciec5tkidzieci oddaje nominacje :D

3

@IronSanHybrid monogamia jest nienaturalna xD

1

@MXFCB fajnie by było skoczyć na meczycho w europejskich pucharach u siebie

6

@AV0CAD0 po co w ogóle grają? Niech się zainteresują rozwojem swoich pasji: pranie, sprzątanie, gotowanie...

1

@Mat_Cat Po roku za gwałt? Czemu aż tak surowo został osądzony? Czy to nie dyskryminacja?

0

@itmustbejoke Ty prawicowy owładnięty hipokryzjom kłamco!

1

@Yosemite piękny jest, uwielbiam go

0

Potężny Karim masakruje Cadizaków.

1

@Ojciec5tkidzieci ja do tego hym dodał zachowania jak rowerzyści nie sygnalizują skrętu a jadą po jezdni w ten sposób, że nie wiadomo w którą stronę zamierzają jechać i strach ich wyprzedzić.

0

@LuisSalvano Odriozola lubi to.

5

@Pawel13sz o cie chu

7

@juliacicha strims.world

Ups

1

@Ojciec5tkidzieci dzięki za nominacje.
Jeśli o mnie chodzi to dodam dwie piosenki związane z tytułem i zespołem o tym samym slowie i z dwóch całkowicie różnych gatunkow: BARRACUDA.

Dwa utwory, które w tym samym czasie wpadły mi do głowy a są mocno związane z moim dzieciństwem.

Heart - BARRACUDA



BARACUDA - Ass Up

0

@Olkovsky9 na pewno przechodzi do Barcelony

2

@Coutinho007 Czy wszyscy sędziowie to ludzie Realu? :D
Jacy są nasi? :D

0

@Quavosk aż się morda cieszy jak się widzi ile to mu radości sprawia.

0

@Colon wielki człowiek

1

@Bykunn polecam one-day patch

2

@macio_944 to po prostu tajny agent!

42

@Chakalaka ano powinna odmówić zrobienia zdjęcia.
To, że nie kalkulowała to oczywiste bo Pani Kopacz nie słynie z wysokiej inteligencji i dlatego też jej zachowanie jest poniżej pewnego poziomu.

1

@polcza @aldewir socio Realu

1

@Rothan1 trzeba pytać właściciela Atletico

1

@Kondi99 tak, bez problemu

1

@FC1899Barca też mam Real na kuponie więc co by się nie działo to zajebiscie

1

Stawiać na Real póki kurs rośnie :D

3

@Colon DJ Shog - Another World.



Utwór, który jest w sumie ze mną całe życie.
Wszystkie dźwięki znam na pamięć. Świetny, odpływający klimat.
Po prostu kawałek, który na zawsze wszedł mi do głowy.

0

@tomcias10 bo mieszają bigos łokciem

3

I wez tu sobie spokojnie śpij.

https://streamable.com/rtpuvk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?