elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy co się stało?
Edit: przeczytałem. Masakra. Pierwsze słyszę, że miał problemy z narko.
0
@jakub1906 ten kto wygra mecze kwalifikacyjne zasługuje na grę w LM. Szach Mat.
0
Co z naszą kadrą jeśli to prawda? Wygramy EURO?
11
To nieźle.
https://x.com/disclosetv/status/1378320721315774469
0
@inViNcibl3 pewnie się przypadkowo powiesi bo dostanie depresji
0
@Jacu327 mnie tak mówili, pół życia się zastanawiałem dlaczego tak jest
1
@Yosemite nie przeklinaj w miejscu publicznym
4
@lucca87 ja bym poszedł w stronę dzika. Lukaku od zawsze tutaj chciałem.
0
@Kubox miałem przyjemność, co potrzeba?
0
@MESSIah16 Ordo Luris dało propozycje zakazu rozwodów?
0
@tristan87 to chyba asystę ka Mourinho. Ogromną wiedza.
1
@Coutinho007 ma coś z Neymara. Ten movement.
1
@koziar City to co roku faworyt :D
3
@Uukasz_93 żeby grać na MŚ czy ME trzeba się jeszcze zakwalifikować a przypominam, że mecz z Andorą nie był towarzyski.
Najlepiej niech Lewy, Szczęsny i Krychowiak nie jeżdżą na kwalifikacje a później z Cyprem będziemy dostawać jak Słowenia.
0
@Chakalaka to są podwójni wyborcy, bardzo zdecydowani
EDIT: Swoją drogą tempo mają ekspresowe
6
@ranger3120 ponoć zaszczepili też swoich wyborców mieszkających na cmentarzach
2
@kubix05 foliarze
2
@LeoMessiah dołącz do Illuminatów
5
To wydaje się na ten moment najrozsądniejsze.
0
@kuz tam też byli 100 razy lepsi i ledwo co wygrali :D
@VirtuoZ dlatego nie ma co płakać, że nie wygraliśmy 5-0 bo jesteśmy przeciętnym zespołem
0
@kuz jak Hiszpania Gruzję a Francja Kazachstan? :D
1
Fajnie widzieć dużo młodzieży w jednym czasie w kadrze w meczu o punkty.
1
@jeyx77x Andorzanin
1
Płacheta ma oczy jakby przed chwilą bucha wziął
3
Jóźwiak daje rade, na drugim skrzydle przydałby się ktoś taki
0
@l0Messini Lewy pogra tyle lat jeszcze, że przyjdzie na spokojnie następne pokolenie
1
@AlexDark00 uuu, ktoś tu widzę, że próbuje kariery w standupie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Bykunn może i jakieś ameby tak sądzą ale nie biorę takich kwiatków pod uwagę :D
3
@jakub1906 mogę się mylić ale nikt nikogo do kibicowania nie zmusza