0

@PatrychoO 20 lat temu na rynku takie sprzedawali.

2

@BarcaInfo Xavi, Salah i Braithwaite w jednym?

1

@barcowy1899 no bo na F4 się kończy przygoda z Xboxem :D

32

Niewdzięczny Niko.


0

@Uukasz_93 Dramat. Mieszkam niedaleko. Być może zagrają z fajnymi drużynami w kwalifikacjach do LE ale stadion nie zrobi najlepszego wrażenia. Mega po kosztach ale to nie wina Rakowa tylko władz miasta.

0

@xVENUMx Co to za nielegalne zgromadzenie alkoholu?

0

@LS hackerman istnieje naprawdę.

0

@Colon zeszła mu

2

@Yosemite gość jest niesamowity

4

@abram3k koniec sezonu tak wcześnie?

0

@Rewolucja123 jak dla mnie to lepiej wyglądał Dembele. Jak nie lubię krytykować często piłkarzy to Griezmann mógłby we wczorajszym meczu w ogóle nie wychodzi.
Duńczyk wg mnie zagrałby lepiej.

3

@Yosemite piękni byli ale z tego co kojarzę to na jednym świetnym sezonie się zakończyło a później już coraz gorzej.

0

@BARCA_FOR_EVER no i bardzo często gra na skrzydle. Na 9 idzie mu o wiele lepiej.

1

@Yosemite dziwne było patrzeć jak czasem grał bliżej środkowej strefy boiska zamiast na skrzydle. Daje chłop radę.

0

Piękny dwumecz.

0

@KrystianR serwis jest wymagany przy kolektorach a nie fotowoltaikę. Chyba, że montujesz na jakiś dziwnych podzespołach.

Kolejne co to żadne panele nie mają 100% sprawności.

Co do sprawności to łatwo zweryfikować w Niemczech jak dobrze to funkcjonuje przez dekady.

Szef się pewnie przejechał na firmie kogucik, która mu to spierniczyla.

Dotacje z gminy są bez sensu - to fakt. Ale ogłosili już nabór w czerwcu na Mój Prąd (5000zl) i tu się liczy kolejność złożenia wniosku.
Do 6-7 lat na luzie się zwróci.

2

@FCBKasza gram w grę. Tomb Rajder.

2

@FC1899Barca piękne Fotazo.

2

@VamosRakieta I tak wiadomo, że wygra. Musiałby zaliczyć jakąś wtope wizerunkową.

19

Platforma ^^

1

@DonMatteo901 "ja jestem spokojny" :D

1

@zadafcb bardzo dobrze. Świetne rozwiązanie problemu. Musiała nad tą decyzja debatować duża grupa ekspertów.

2

@Chakalaka a trafił chociaż?

1

@FafitFCB Częstochowa modli się za Ciebie.

4

@Rewolucja123 normalna rzecz. Druga sprawa, że chyba niszczy włosy.

1

@pt9 polecam webwave. Dla mnie bardziej intuicyjny niż WordPress. No i Polska firma.

1

Martin się w marketing sieciowy bawi i poleca nowych graczy.

5

Młodzież wchodzi się ograć

0

@matirix20 ANO może wejdzie

1

@Gregsky10 mam wrażenie, że z roku na rok dziennikarze sportowi jak i "informacyjni" obrastają coraz bardziej w piórka. Nie mówię o wszystkich oczywiście ale znaczna część, która wyróżnia się w TV i internecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?