elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO 20 lat temu na rynku takie sprzedawali.
2
@BarcaInfo Xavi, Salah i Braithwaite w jednym?
1
@barcowy1899 no bo na F4 się kończy przygoda z Xboxem :D
32
Niewdzięczny Niko.
0
@Uukasz_93 Dramat. Mieszkam niedaleko. Być może zagrają z fajnymi drużynami w kwalifikacjach do LE ale stadion nie zrobi najlepszego wrażenia. Mega po kosztach ale to nie wina Rakowa tylko władz miasta.
0
@xVENUMx Co to za nielegalne zgromadzenie alkoholu?
0
@LS hackerman istnieje naprawdę.
0
@Colon zeszła mu
2
@Yosemite gość jest niesamowity
4
@abram3k koniec sezonu tak wcześnie?
0
@Rewolucja123 jak dla mnie to lepiej wyglądał Dembele. Jak nie lubię krytykować często piłkarzy to Griezmann mógłby we wczorajszym meczu w ogóle nie wychodzi.
Duńczyk wg mnie zagrałby lepiej.
3
@Yosemite piękni byli ale z tego co kojarzę to na jednym świetnym sezonie się zakończyło a później już coraz gorzej.
0
@BARCA_FOR_EVER no i bardzo często gra na skrzydle. Na 9 idzie mu o wiele lepiej.
1
@Yosemite dziwne było patrzeć jak czasem grał bliżej środkowej strefy boiska zamiast na skrzydle. Daje chłop radę.
0
Piękny dwumecz.
0
@KrystianR serwis jest wymagany przy kolektorach a nie fotowoltaikę. Chyba, że montujesz na jakiś dziwnych podzespołach.
Kolejne co to żadne panele nie mają 100% sprawności.
Co do sprawności to łatwo zweryfikować w Niemczech jak dobrze to funkcjonuje przez dekady.
Szef się pewnie przejechał na firmie kogucik, która mu to spierniczyla.
Dotacje z gminy są bez sensu - to fakt. Ale ogłosili już nabór w czerwcu na Mój Prąd (5000zl) i tu się liczy kolejność złożenia wniosku.
Do 6-7 lat na luzie się zwróci.
2
@FCBKasza gram w grę. Tomb Rajder.
2
@FC1899Barca piękne Fotazo.
2
@VamosRakieta I tak wiadomo, że wygra. Musiałby zaliczyć jakąś wtope wizerunkową.
19
Platforma ^^
1
@DonMatteo901 "ja jestem spokojny" :D
1
@zadafcb bardzo dobrze. Świetne rozwiązanie problemu. Musiała nad tą decyzja debatować duża grupa ekspertów.
2
@Chakalaka a trafił chociaż?
1
@FafitFCB Częstochowa modli się za Ciebie.
4
@Rewolucja123 normalna rzecz. Druga sprawa, że chyba niszczy włosy.
1
@pt9 polecam webwave. Dla mnie bardziej intuicyjny niż WordPress. No i Polska firma.
1
Martin się w marketing sieciowy bawi i poleca nowych graczy.
5
Młodzież wchodzi się ograć
0
@matirix20 ANO może wejdzie
1
@Gregsky10 mam wrażenie, że z roku na rok dziennikarze sportowi jak i "informacyjni" obrastają coraz bardziej w piórka. Nie mówię o wszystkich oczywiście ale znaczna część, która wyróżnia się w TV i internecie.