elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 taktyk.
Chociaż wydaje mi się, że musiałbyś stworzyć odpowiednik PZPNu z jakimiś uprawnieniani/licencjami.
1
@Janiama Dziwi mnie szydera z niego jak nie był brany pod uwagę nawet jako rezerwowy tylko gdzieś tam okazjonalnie do roszady a i tak gra przyzwoicie patrząc na naszą grę.
4
@Rothan1
"Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" - Carnegie Dale. Fantastyczna książka, która wywróciła moje życie do góry nogami. Całkowicie inaczej patrzysz na świat po jej przeczytaniu.
Do tego dodaje "Otoczeni przez idiotów" Thomasa Eriksona
2
@LuisSalvano A za niego przyjdzie po raz kolejny Neymarito. Fichado 100%. :D
1
@Chaoss Żeby było jasne, to co napisałem to sarkazm :)
0
@endriuuu2 Jerzy Urban to razem z Donaldem Tuskiem jeden z najwybitniejszych polityków w historii naszego państwa.
3
@TheNekro94 czyli mniejsza kradzież, to wszystko tłumaczy
0
@sintesox pewnie z 8 lekko. Suche statystyki, tak działa piłka nożna
0
@Comentateiro co to za jakiś rasizm w moja stronę? Zgłoszony do Ziobry.
2
@Comentateiro pisali coś o Koemanie?
0
@Janas11224 piękne to było.
50
@bobobob22 a co to za różnica skąd pochodzi? Ważne, że nie jest z Niemiec.
2
@draxidox prawdziwe rownouprawnienie
0
@BarcaInfo jak to :O
0
Iwona Pavlovic zawsze na propsie
2
@NaFazieHitman polityczni Avengersi
1
@Sulimo tylko rohanie Ci w głowie
0
La meczycho. Piękno footballu.
0
Ter Stegen nas tymi podaniami zaraz na minę wsadzi
2
@Azi laleczkę mu dograł aż miło
11
@LuisSalvano nie no, teraz to pomyliłeś odwagę z odważnikiem.
0
@izabella Koeman Out, Dembele Out! Wszyscy Out! Zostawić tylko ter Stegena i resztę że szkółki!
2
@Albus54 Stanoski
0
@pt9 opinia :D żaden fakt :D
1
Dobre kombo jeśli chodzi o przynależność klubową.
5
@barcelonaLM czekamy na Pana Kurskiego
21
@VamosRakieta świetny miesiąc w wykonaniu Barcy biorąc pod uwagę jak słaba kadrę mamy. Wróci Fati i problemy ze skutecznością powinny zniknąć. Dla mnie De Jong i Araujo to wygrani tego miesiąca.
1
@Mareeek2050 mimo wszystko ciasno jest w tabeli. Przewaga znikoma.
0
Awans i kolejny wyjazdowy mecz wygrany, brawo!
0
Messi fail miesiąca