elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 tylko Ci 25 latkowie po sezonie się wypalają a nasze dziadeczki kolejny rok trzymają formę. Kobayashi czy Prevc szybko zniknęli.
0
@ShawnC to są te detale
1
@kkbarca na cukier
0
@NaFazieHitman to jeden z inżynierów lub lekarzy na pontonach?
1
@Rust_Cohle w sumie ja również. Odezwij się priv
2
@LuisSalvano halo, policja. Przecież bekę gościu ciśnie :D
1
@Ojciec5tkidzieci co do trójki opinie są podzielone bo ludzie sentymentalnie bardzo podchodzą. Ja grałem we wszystkie części i klimat 3 wciągnął mnie mega mocno. Nie jest to majstersztyk ale mocno rekomenduje zagrać bo nie grałem w żadna grę o podobnym klimacie.
2
Co by nie mówić to w dwóch meczach półfinałowych mega duże emocje.
2
Oszuści.
https://x.com/ooc_pis/status/1349722942935064578
0
@FC1899Barca
Pamiętamy. Najbardziej spontaniczne 100lat w niereżimowej, wolnej i niezależnej TV bez jakiejkolwiek propagandy.
6
@tobiasson92 niezły trolling TVP. Szanuję.
0
@Mixtape e e, nie ten mecz
1
Griezmann chciał zbudować legendę w Sociedad
0
@Kacper1432 a Ty co? Jeszcze nie przypisałeś się do nikogo? Jak możesz tak żyć?
0
@MessiTheBesst prawica = rasizm, homofobia, prostactwo, brak edukacji, faszyzm, neofaszyzm, PiS, Konfederacja, Korwin, dyskryminacja, ludzie ubodzy.
Nawet z tym nie handluj.
1
@Rust_Cohle ostatni kotlet w moim życiu
11
Never again.
1
@Quavosk żeby usiąść na ławce.
1
@kuz ja piłem BUH. W żabce ostatnio się pojawił. Jedno z lepszych browarów jakie piłem.
1
@patataj dobrze, że to tylko prywatna firma. Ich działania nic nie znaczą. Zerowy wpływ na politykę.
17
@Ratamahatta przycisk "Zgłoś" pewnie płonie w imię wolności słowa ogarniętej cenzura.
0
@kuz na PLN jak przeliczy to wyjdzie 799 x 4. Lepiej Ajfona SE.
0
@clyde aa to co innego :D
3
@clyde myślę, że długość umowy nie ma kompletnie na nic wpływu. Chyba, że do zdolności kredytowej. :D
1
@ranger3120 staje się to coraz popularniejsze bo jest po prostu dobre dla zdrowia.
0
@NaFazieHitman i tak sobie chłop poradzi.
0
@Kapitan_SW ooo, zapowiada się miodzio.
0
@YoNoEntiendoNada kim są ludzie prości?
8
@Chinaski równie dobrze można napisać, że Ci sami którzy mieli problem do drukarza teraz nie widzą problemu z portalami które kreują to w jakiej rzeczywistości żyją ludzie.
I tak to się kręci, że każdy dopasowuje sobie argumenty pod siebie.
12
@Paradoks https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Ansu_fati.jpg
Dla leniwych.