0

@daniel32778 tylko Ci 25 latkowie po sezonie się wypalają a nasze dziadeczki kolejny rok trzymają formę. Kobayashi czy Prevc szybko zniknęli.

0

@ShawnC to są te detale

1

@kkbarca na cukier

0

@NaFazieHitman to jeden z inżynierów lub lekarzy na pontonach?

1

@Rust_Cohle w sumie ja również. Odezwij się priv

2

@LuisSalvano halo, policja. Przecież bekę gościu ciśnie :D

1

@Ojciec5tkidzieci co do trójki opinie są podzielone bo ludzie sentymentalnie bardzo podchodzą. Ja grałem we wszystkie części i klimat 3 wciągnął mnie mega mocno. Nie jest to majstersztyk ale mocno rekomenduje zagrać bo nie grałem w żadna grę o podobnym klimacie.

2

Co by nie mówić to w dwóch meczach półfinałowych mega duże emocje.

2

0

@FC1899Barca
Pamiętamy. Najbardziej spontaniczne 100lat w niereżimowej, wolnej i niezależnej TV bez jakiejkolwiek propagandy.

6

@tobiasson92 niezły trolling TVP. Szanuję.

0

@Mixtape e e, nie ten mecz

1

Griezmann chciał zbudować legendę w Sociedad

0

@Kacper1432 a Ty co? Jeszcze nie przypisałeś się do nikogo? Jak możesz tak żyć?

0

@MessiTheBesst prawica = rasizm, homofobia, prostactwo, brak edukacji, faszyzm, neofaszyzm, PiS, Konfederacja, Korwin, dyskryminacja, ludzie ubodzy.
Nawet z tym nie handluj.

1

@Rust_Cohle ostatni kotlet w moim życiu

11

Never again.

1

@Quavosk żeby usiąść na ławce.

1

@kuz ja piłem BUH. W żabce ostatnio się pojawił. Jedno z lepszych browarów jakie piłem.

1

@patataj dobrze, że to tylko prywatna firma. Ich działania nic nie znaczą. Zerowy wpływ na politykę.

17

@Ratamahatta przycisk "Zgłoś" pewnie płonie w imię wolności słowa ogarniętej cenzura.

0

@kuz na PLN jak przeliczy to wyjdzie 799 x 4. Lepiej Ajfona SE.

0

@clyde aa to co innego :D

3

@clyde myślę, że długość umowy nie ma kompletnie na nic wpływu. Chyba, że do zdolności kredytowej. :D

1

@ranger3120 staje się to coraz popularniejsze bo jest po prostu dobre dla zdrowia.

0

@NaFazieHitman i tak sobie chłop poradzi.

0

@Kapitan_SW ooo, zapowiada się miodzio.

0

@YoNoEntiendoNada kim są ludzie prości?

8

@Chinaski równie dobrze można napisać, że Ci sami którzy mieli problem do drukarza teraz nie widzą problemu z portalami które kreują to w jakiej rzeczywistości żyją ludzie.
I tak to się kręci, że każdy dopasowuje sobie argumenty pod siebie.

12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?