0

@Persyfl faktycznie w angielskim tego sporo. Nawet nie zwracałem na to uwagi.

0

@Persyfl chodzi mi tylko o ten przypadek. Nie jestem w temacie po prostu i zastanawiam się jakie są powody takiego działania.

1

@Persyfl jaki jest cel zmiany zwrotów na neutralne płciowo?

0

@4drian0 oczywiście, że tak

1

@adamt1996 ludzie kompletnie nie biorą pod uwagę, że mamy skład niczym średniak. Na obronie liderem wczoraj był Leglent a wraz z nim tuzy footballu: Minqueza, Firpo i wchodzący do dorosłej piłki Dest. Brak skrzydłowych: kontuzje Fatiego i Dembele.
Można wymieniać i wymieniać.

0

@Guffi prawdziwi bohaterowie

5

@stary_wyga1 jest to bardzo poważny argument, który uderza w kompetencje Mentzena. Petarda.

0

@Stasiuburza to mógł być legendarny gol

0

@Elnuum ponieważ ta sierota regularnie strzela bramki

9

Co się stało ze stroną?

0

@BarcaInfo Deadpool do Juve? Tego się nie spodziewalem.

0

@Pertezm funkcjonuje normalnie w tym momencie. Poza zamkniętymi restauracjami nie odczuwam większych zmian.

0

@Pertezm Nie ma takiej opcji .

2

@PatrychoO brzmi dumnie. Jak gra w statki.

4

@Ghotti Duński Nazario

0

@Witekk10 nie ma DNA Barcy.

0

@LuisSalvano co prawda RTVke mam wolnostojacą a TV podwieszony ale mam w RTV wyciętą dziure na kable i w pierwszej półce od razu mam listwę zasilająca.

0

@Kubsoleon zmniejsz troszkę poziom i włącz najmniejsze wspomaganie podań. Po 20-30 meczach myślę, że będziesz sobie radził na najwyższym poziomie.

0

@Yosemite niczym dzisiejsza Barca

0

@Katalończyk 99 z kamerzystą

3

@Guffi balety, procenty uhuhu

2

@NaFazieHitman całą prawda, cała dobe

0

@macio_944 na konsoli czy pc grasz? Ja na PC problemów nie miałem. Bardziej problem był po mojej stronie, że nie ogarnialem jak się poruszać itp. Kilka poradników obejrzałem i jakoś tak łatwiej się gra.

3

@macio_944 w Pesie żeby wygrywac regularnie na wysokim poziomie to trzeba mieć umiejętność koncentracji na 99. Trudny jest ten pesik ale wygrane dają duża satysfakcję.

2

@eryk0501 Buenos Aires

2

@xBoMBoWiECx łobuz kocha najmocniej

3

@PatrychoO 2005. Uwielbiam.

2

Stop the count!

3

@BarcaInfo masz twardy elektorat jak PIS.

1

@FC1899Barca wygląda trochę jakby przemowę miał przygotowana, trochę mało naturalne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?