elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl faktycznie w angielskim tego sporo. Nawet nie zwracałem na to uwagi.
0
@Persyfl chodzi mi tylko o ten przypadek. Nie jestem w temacie po prostu i zastanawiam się jakie są powody takiego działania.
1
@Persyfl jaki jest cel zmiany zwrotów na neutralne płciowo?
0
@4drian0 oczywiście, że tak
1
@adamt1996 ludzie kompletnie nie biorą pod uwagę, że mamy skład niczym średniak. Na obronie liderem wczoraj był Leglent a wraz z nim tuzy footballu: Minqueza, Firpo i wchodzący do dorosłej piłki Dest. Brak skrzydłowych: kontuzje Fatiego i Dembele.
Można wymieniać i wymieniać.
0
@Guffi prawdziwi bohaterowie
5
@stary_wyga1 jest to bardzo poważny argument, który uderza w kompetencje Mentzena. Petarda.
0
@Stasiuburza to mógł być legendarny gol
0
@Elnuum ponieważ ta sierota regularnie strzela bramki
9
Co się stało ze stroną?
0
@BarcaInfo Deadpool do Juve? Tego się nie spodziewalem.
0
@Pertezm funkcjonuje normalnie w tym momencie. Poza zamkniętymi restauracjami nie odczuwam większych zmian.
0
@Pertezm Nie ma takiej opcji .
2
@PatrychoO brzmi dumnie. Jak gra w statki.
4
@Ghotti Duński Nazario
0
@Witekk10 nie ma DNA Barcy.
0
@LuisSalvano co prawda RTVke mam wolnostojacą a TV podwieszony ale mam w RTV wyciętą dziure na kable i w pierwszej półce od razu mam listwę zasilająca.
0
@Kubsoleon zmniejsz troszkę poziom i włącz najmniejsze wspomaganie podań. Po 20-30 meczach myślę, że będziesz sobie radził na najwyższym poziomie.
0
@Yosemite niczym dzisiejsza Barca
0
@Katalończyk 99 z kamerzystą
3
@Guffi balety, procenty uhuhu
2
@NaFazieHitman całą prawda, cała dobe
0
@macio_944 na konsoli czy pc grasz? Ja na PC problemów nie miałem. Bardziej problem był po mojej stronie, że nie ogarnialem jak się poruszać itp. Kilka poradników obejrzałem i jakoś tak łatwiej się gra.
3
@macio_944 w Pesie żeby wygrywac regularnie na wysokim poziomie to trzeba mieć umiejętność koncentracji na 99. Trudny jest ten pesik ale wygrane dają duża satysfakcję.
2
@eryk0501 Buenos Aires
2
@xBoMBoWiECx łobuz kocha najmocniej
3
@PatrychoO 2005. Uwielbiam.
2
Stop the count!
3
@BarcaInfo masz twardy elektorat jak PIS.
1
@FC1899Barca wygląda trochę jakby przemowę miał przygotowana, trochę mało naturalne