0

@Naturopata racja.
Szkoda tylko, że ludzie za przyczynę większości chorób biorą przypadkowość zamiast zacząć od siebie. Człowiek ma wpływ na większość chorób w sposób jaki myśli, jak się odżywia i jaki tryb życia prowadzi. Szkoda, że tego nie uczą od małego w szkole.

1

@Naturopata niestety masa ludzi opiera się tylko i wyłącznie na tym co przedstawia nauka. Problem w tym, że nauka ewoluuje i to co 10 lat temu było niepodważalną prawda jest w tym momencie absurdem.
Druga sprawa to brak otarcia się nauki na aspekt "duchowy".
Każda osoba, która zaznała chociaż troche medytacji wie jak duży wpływ ma ona na zdrowie i w jakim stanie znajduje się człowiek a mimo to ludzie nie wierzą w takie rzeczy jak np czakry.
Wim Hoff na początku też był uznany za "wyjątkowego" a jak się okazało po przebadaniu przez naukowców jest zwykłym człowiekiem, który dzięki pracy nad swoim organizmem osiągnął niesamowite efekty.

0

@Joshi mały ZUS, 500+ i trzynastka

2

@Naturopata są rzeczy, które się fizjonomom nie śniły

1

@Janas11224 Ja jakoś nie rozumiem jego fenomenu. Być może 94 rocznik to trochę za późno na jego dokonania i nie do końca wczuwam się w jego skillsy chociaż trzeba przyznać, że w jego kawałkach czuć, że mocno tym wszystkim żyje.

2

@FC1899Barca I tak zawsze będzie powtarzane hasło "prywatne firmy". Z jednej strony można szukać powiązań z rządami a z drugiej brak w tym momencie kogoś, kto wziąłby się za odpowiednią interpretacje ich regulaminów w danym państwie.
Sytuacja ciężka do ogarnięcia.

1

@Avatarr Ty również. Miłego dnia.

1

@Yosemite faktycznie szału ni ma ale na tym filmiku chodził jak przecinak.

2

@maroon kibice The Blues już zmienili nazwę z Czarnego Piątku na Niebieski.

1

@Yosemite ten z numerem 30 to kto?

1

@mindbender84 kto nie zmienia zdania co 3 miesiące niech pierwszy rzuci kamieniem!
Pamiętam jej bramki w Chelsea. Świetny gracz.

0

@Polnar taktyk.

1

@rayqi skończyłby się. Po prostu.

1

@DaPi jak dla mnie to @Colon i @Yosemite .
PS @Bobo25 brawa za czujność.

6

@pride1899 w Footrucku chłopaki powiedzieli, że jest taki dziennikarz a internauci doszli do tego, że to Adam.

0

@Bogan świetny kontent. Liczę na kolejne podobne materiały z jego strony.

1

@FC1899Barca przy tym wyniku Sasin to amator

0

2

@aleksande_r Dramat. Jako profesjonalny piłkarz nie wypada prowadzić tik toka w tak sposób. Powinni go sprzedać.

0

@Sectumsempra nagroda imienia EA

1

@tobiasson92 niech żyje wolność słowa.

0

@BartqRKO faktycznie, właśnie oglądam. Żenada.

0

@BartqRKO skąd takie info?

0

Jasny gwint jaki pass

0

Leglent jak junior poleciał. Chyba debiut.

0

@IronSanHybrid w sumie to śmieszne :D

0

@tobiasson92 branża OZE zarobi jeszcze więcej siana. Szczególnie fotowoltaika.
Po nowym roku jak ruszyłem w teren to sprzedaje się jak świeże bułeczki.

W życiu się nie spodziewałem, że będę się cieszył z podwyżek prądu.

1

@NaFazieHitman prawdziwy dobrobyt w Niemczech

2

@TSWKRK dobra analiza, niczym Jacek Gmoch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?