0

@clyde polecam The Surge, działa lepiej niż kawa :D

0

@DonMatteo901 przystojniak :D

1

@barcelonaLM prywatna firma YouTube już profesjonalnie i obiektywnie zajęła się usuwaniem negatywnych łapek przy tym filmiku.

0

@insp1re obowiązek placenia składek i dostawanie 1/3 całej kwoty po tylu latach to po prostu grabież. Legalna piramida finansowa.

0

@Czeresniafcb tylko u Ciebie tak, zainstaluj Opere

4

@FafitFCB typowy kierownik z 3 ligi

4

Kopyto jak u Borka

0

@clyde z Grześkiem w piłkę grałem. Prawdziwy lider.

1

Araujo jest przedobry

2

@VamosRakieta a Ty miałeś? Zawsze Pessiemu oddawałeś

1

@arecki.fcb Opera ma wbudowany

2

Lotnik obronił, nieźle

1

@NaFazieHitman coś Ci nie pyknie chyba :DD

0

@barcelonaLM pytałem gościa co pilnuje i mówi że 23 to max

0

@MarcelNJ11 po prostu miał większe jaja. Nie bądź rasistą.

8

O 23 orlik się zwalnia. Ktoś chętny pokopać?

1

Fajnie oglądać kogoś wielkości Yaya Toure w środku

3

@hoody toż to topka polskich komentatorów

0

@Maniek9444 dzwoń na policję

1

@NaFazieHitman podam nr konta. Chociaż się pieniądze nie zmarnują :D

8

@Colon ło kurde. Nie wiedziałem, że ktoś mnie tu nominuje.
Więc tak, jestem Mateusz. Mam 27lat, żonę Beatę i 3 letniego synka Mikiego.
Barcelonie kibicuje od pamiętnego meczu przeciwko Chelsea.
Poza piłka nożna mocno jestem zaangażowany w psychologię, rozwój osobisty. Jestem w momencie kończenia certyfikacji z 3 różnych dziedzin. (bez studiów - taki głąb ze mnie)
Od kilku dni prowadzę firmę handlowo/szkoleniową. Uwielbiam po prostu pomagać ludziom w trudnych chwilach - polecam się na priv, na początek będzie za free :)
Nie gram na żadnych instrumentach, jeszcze nie morsuje. Moim idolem jest Carl Gustav Jung.
W wolnym czasie gram w gierki i słucham muzyki z każdego gatunku.
Zdjęcia nie wrzucę bo w profilu mam podpiętego Instagrama.

Dziękuję za niminacje.

0

@DonMatteo901 za murzynskosc to chyba bana wyłapie :D

0

@jeyx77x spoko, dzięki. Zerknę później :)

4

@NaFazieHitman ah ten Jarek

0

Najsłabszy w tym sezonie.

1

@Barca_Big_Moment dziękuję Panie Gmoch :D

0

@BarcaF4n taktyk

0

@Yosemite w tym sezonie wygląda to świetnie pod względem statystyk. Wiesz może jak wygląda ich gra?

0

@patry295 ahh ta rosyjska agentura

0

@Ls0811 gdzie takie info można dostać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?