elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde polecam The Surge, działa lepiej niż kawa :D
0
@DonMatteo901 przystojniak :D
1
@barcelonaLM prywatna firma YouTube już profesjonalnie i obiektywnie zajęła się usuwaniem negatywnych łapek przy tym filmiku.
0
@insp1re obowiązek placenia składek i dostawanie 1/3 całej kwoty po tylu latach to po prostu grabież. Legalna piramida finansowa.
0
@Czeresniafcb tylko u Ciebie tak, zainstaluj Opere
4
@FafitFCB typowy kierownik z 3 ligi
4
Kopyto jak u Borka
0
@clyde z Grześkiem w piłkę grałem. Prawdziwy lider.
1
Araujo jest przedobry
2
@VamosRakieta a Ty miałeś? Zawsze Pessiemu oddawałeś
1
@arecki.fcb Opera ma wbudowany
2
Lotnik obronił, nieźle
1
@NaFazieHitman coś Ci nie pyknie chyba :DD
0
@barcelonaLM pytałem gościa co pilnuje i mówi że 23 to max
0
@MarcelNJ11 po prostu miał większe jaja. Nie bądź rasistą.
8
O 23 orlik się zwalnia. Ktoś chętny pokopać?
1
Fajnie oglądać kogoś wielkości Yaya Toure w środku
3
@hoody toż to topka polskich komentatorów
0
@Maniek9444 dzwoń na policję
1
@NaFazieHitman podam nr konta. Chociaż się pieniądze nie zmarnują :D
8
@Colon ło kurde. Nie wiedziałem, że ktoś mnie tu nominuje.
Więc tak, jestem Mateusz. Mam 27lat, żonę Beatę i 3 letniego synka Mikiego.
Barcelonie kibicuje od pamiętnego meczu przeciwko Chelsea.
Poza piłka nożna mocno jestem zaangażowany w psychologię, rozwój osobisty. Jestem w momencie kończenia certyfikacji z 3 różnych dziedzin. (bez studiów - taki głąb ze mnie)
Od kilku dni prowadzę firmę handlowo/szkoleniową. Uwielbiam po prostu pomagać ludziom w trudnych chwilach - polecam się na priv, na początek będzie za free :)
Nie gram na żadnych instrumentach, jeszcze nie morsuje. Moim idolem jest Carl Gustav Jung.
W wolnym czasie gram w gierki i słucham muzyki z każdego gatunku.
Zdjęcia nie wrzucę bo w profilu mam podpiętego Instagrama.
Dziękuję za niminacje.
0
@DonMatteo901 za murzynskosc to chyba bana wyłapie :D
0
@jeyx77x spoko, dzięki. Zerknę później :)
4
@NaFazieHitman ah ten Jarek
0
Najsłabszy w tym sezonie.
1
@Barca_Big_Moment dziękuję Panie Gmoch :D
0
@BarcaF4n taktyk
0
@Yosemite w tym sezonie wygląda to świetnie pod względem statystyk. Wiesz może jak wygląda ich gra?
0
@patry295 ahh ta rosyjska agentura
0
@Ls0811 gdzie takie info można dostać?