elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wojowniczka:
https://www.instagram.com/p/CMwjMhQAxHz/?utm_source=ig_web_copy_link
0
@MarioVeB! Dokładnie, to najlepsza nowina w dniu dzisiejszym. Nic lepszego Cię dzisiaj nie spotka.
0
@lukaszbrk Hiszpania, Francja i Niemcy dzisiaj podobnie. Nie ma co narzekać. Skuteczność szwankuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Penalty jak dla mnie
0
@Colon świetny klimat
0
@LeoMessi1994 facet grał jak jeszcze żadne ligi nie grały, te bramki to pewnie z gierek treningowych
2
@Comentateiro myślę, że Casemiro
0
@Robert17 za mocne xd
2
@lukaszbarca15 mocno emocjonalny jak na film o superbohaterach. Jak dla mnie cała produkcja na duży plus.
2
@FC1899Barca @MarioVeB! Cie zaraz wyjaśni na temat posłów Konfederacji
1
@Rust_Cohle wyprzedzili epokę tymi efektami, wysoko zawieszona poprzeczka
0
@LeoMessiah do pierwszej minuty jeszcze da się wytrzymać, im dalej w las tym się diabeł bardziej cieszy
2
Jeśli się zaśmiejesz na tym filmiku to trafisz do piekła:
4
Uważajcie na siebie.
https://gfycat.com/ancientclumsydassierat
0
@banann16 jeżeli jest to po prostu zwykłą fabuła i jest takie coś pokazane to nie widzę w tym nic złego.
Gorzej jeśli ktoś wpada na pomysł i na siłę próbuje przerobić np Geralta na geja a z tego co widzę to te seriale nie miały na siłę wciskane tych postaci.
1
@Yosemite O, nawet nie wiedziałem, że nie tak dawno temu Atletico spadło z ligi :D
1
@Yosemite co się stało, że tak szybko odszedł z ATL?
0
@max1982 gra w pomocy, pokazuje się do gry, walczy o każda piłkę i strzelił bramkę wyrównującą. To jakie są wymagania?
7
@FCB24 nie był najgorszy. Później jakiś dzieciak przeczyta ten komentarz i będzie rozsiewać kłamstwo dalej.
1
Suarez by to z przewrotki strzelił. Brawo Inzaghi
2
@clyde i Gegenczek zamiast gegenpressu :D
14
Jóźwiak - New Krzynówek - Danza Kuduro Mix 2021
8
@clyde tzw Brzęczismo
4
Salsa piękne zmiany zrobił
0
Na Węgrzech taka komuna jak i w Polsce. Orban nawet na Var nie pozwolił.
0
@dv7wisnia przeciesz to tylko leprzy Inzaghi. Szczelac potrafi i nic wiencej
9
Mam nadzieję, że po takich 45 minutach Sousa poda się w końcu do dymisji.
1
@Oskar00 tak słabo gra, że pewnie odejdzie niebawem do mocniejszego klubu.
2
@MaziFCB to po prostu kwestia gustu. Jest taki wysyp różnych styli, że nie da się ocenić "najlepszego".