0

@MarioVeB! Dokładnie, to najlepsza nowina w dniu dzisiejszym. Nic lepszego Cię dzisiaj nie spotka.

0

@lukaszbrk Hiszpania, Francja i Niemcy dzisiaj podobnie. Nie ma co narzekać. Skuteczność szwankuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Penalty jak dla mnie

0

@Colon świetny klimat

0

@LeoMessi1994 facet grał jak jeszcze żadne ligi nie grały, te bramki to pewnie z gierek treningowych

2

@Comentateiro myślę, że Casemiro

0

@Robert17 za mocne xd

2

@lukaszbarca15 mocno emocjonalny jak na film o superbohaterach. Jak dla mnie cała produkcja na duży plus.

2

@FC1899Barca @MarioVeB! Cie zaraz wyjaśni na temat posłów Konfederacji

1

@Rust_Cohle wyprzedzili epokę tymi efektami, wysoko zawieszona poprzeczka

0

@LeoMessiah do pierwszej minuty jeszcze da się wytrzymać, im dalej w las tym się diabeł bardziej cieszy

2

Jeśli się zaśmiejesz na tym filmiku to trafisz do piekła:


4

0

@banann16 jeżeli jest to po prostu zwykłą fabuła i jest takie coś pokazane to nie widzę w tym nic złego.
Gorzej jeśli ktoś wpada na pomysł i na siłę próbuje przerobić np Geralta na geja a z tego co widzę to te seriale nie miały na siłę wciskane tych postaci.

1

@Yosemite O, nawet nie wiedziałem, że nie tak dawno temu Atletico spadło z ligi :D

1

@Yosemite co się stało, że tak szybko odszedł z ATL?

0

@max1982 gra w pomocy, pokazuje się do gry, walczy o każda piłkę i strzelił bramkę wyrównującą. To jakie są wymagania?

7

@FCB24 nie był najgorszy. Później jakiś dzieciak przeczyta ten komentarz i będzie rozsiewać kłamstwo dalej.

1

Suarez by to z przewrotki strzelił. Brawo Inzaghi

2

@clyde i Gegenczek zamiast gegenpressu :D

14

Jóźwiak - New Krzynówek - Danza Kuduro Mix 2021

8

@clyde tzw Brzęczismo

4

Salsa piękne zmiany zrobił

0

Na Węgrzech taka komuna jak i w Polsce. Orban nawet na Var nie pozwolił.

0

@dv7wisnia przeciesz to tylko leprzy Inzaghi. Szczelac potrafi i nic wiencej

9

Mam nadzieję, że po takich 45 minutach Sousa poda się w końcu do dymisji.

1

@Oskar00 tak słabo gra, że pewnie odejdzie niebawem do mocniejszego klubu.

2

@MaziFCB to po prostu kwestia gustu. Jest taki wysyp różnych styli, że nie da się ocenić "najlepszego".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?