elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dzemix111 nowe logo nie ma loga, tylko napis
0
@Comentateiro przeciwnicy Realu zawsze rozkładają nogi, ha tfu!
1
Ekspert ds Realu i Barcelony wypowiedział się na temat domniemanego faulu.
1
@Janas11224 Real jest po prostu lepszy. Nie umniejszaj ich zasług chłopie :D
0
@Sulimo po prostu Real jest lepszy. Nikt przed nikim nie rozkłada nóg.
Faul i błąd sędziego był ale cała reszta to bzdury.
0
Asensio i Vini. Ale jaja.
2
@Comentateiro myślę, że mecz z Realem zweryfikuje bardzo mocno Koemana. Pomijając już sam wynik bo na to wpływa tyle rzeczy, że nie na wszystko ma się wpływ.
Taktycznie myślę, że to będzie najważniejszy test dla Ronalda i trzymam kciuki, że zaliczy go pozytywnie.
2
@msmsms Moj bąbelek będzie zachwycony. Za te 200zl to niedługo pampersy kupi i soczek. Tyle to teraz warte.
0
@Barca1992 aż się człowiek nieswojo czuje jak na to patrzy :D
2
@Kgorecki2500 jeśli faktycznie tak jest to tym bardziej chora sytuacja.
6
@Kgorecki2500 Czekaj... Jak to było? Trzeba sprawiedliwie osadzić a nie strzelać do ludzi :D tylko później Ci sami ludzie chcą wymusić zabicie kogoś i niszczą dobytki ludzi.
Szkoda, że twitter nie banuje takich użytkowników.
9
@qbsonFCBarca za takie groźby to powinni ja przymknąć. Babka się czuje jakby była ponad prawem bo reprezentuje BLM.
5
Śmierć albo USA zapłonie.
https://x.com/disclosetv/status/1379401279345205248
1
@puyol_presidend5 "taka prawda"
0
Dembele poszedł jak dzik.
2
Niezły sędzina, wzór
0
@Timishiru1337 podatki gov pl
0
@ranger3120 coś tam ogarniam. Zależy co potrzebujesz.
1
@Kgorecki2500 ważne, że to biała część. W takim razie możemy go kupować. Prawdziwy rasista.
0
@Encore nie wiem czy dobrze pamiętam ale w meczu z nami chyba też zagrał na dobrym poziomie.
2
@Janas11224 podzielam Twoją opinie.
2
@Pawel13sz PSG zaciera już rączki.
14
@Yosemite Czarny strzela do latynosa. No ładnie.
0
@Homeopata8989 ale pasiwo dał
0
@Damian_06_84 też racja, powinien swoją szansę dostać
2
@Lovalo uwielbiam bramki lobem
0
@AmigoBlancos prawdziwy goleador a Ty tylko hejtujesz i hejtujesz.
4
@Admin030 mnie się zdaje, że Fabiański wskoczy do pierwszego składu.
3
Lewy kolejny gol
0
Potężne Torino gol