29

@cosinus90 wielkie mi halo. Chcesz to rodzisz, nie to nie. Moje ciało, mój wybór.
#strajkmezczyzn

0

@tadzik447 świetna gierka swoją drogą.

4

@Ojciec5tkidzieci ani ramy czasowe, ani sposób ubioru nie powinny być narzucane.

1

@Sysia11 jak przejdzie do większego klubu to będzie można jakieś wnioski mieć. Na ten moment po prostu zaczął wcześniej niż Lewy ale to nie znaczy, że będzie lepszy.

10

Nie wiedziałem, że Kręcidło pisał tak merytoryczne komentarze:



W odpowiedziach inne perełki :D

0

@El Plutoninho najlepsza strona w polskim internecie. Mam tam premium.
#muremzaObajtkiem

4

@koksik2700 FamilyMMA

3

1

@arsenallondyn0 smartgasm ostatnio u mnie non stop oglądany.

0

@karlu105 Betlewski wygląda jak z rynacza za 10 ziko. Brałbym Kochmanski.

2

Obejrzałem wywiad w TVP Sport z Sousa.
Nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało w trakcie meczów ale po samym wywiadzie wydaję się mocno inteligentnym gościem.
Do tej pory jedyne takie pozytywne wrażenie zrobił na mnie Nawałka. Wuja to nie ma nawet podjazdu więc nie będę tego nawet porównywał. :D
Jakie macie opinie na jego temat?

0

@amanter ale to może być dobre.

0

@Damian_06_84 ale dostanie inne opcje w innych tytułach. Reżyser uznał, że będzie za dużo tego typu charakterów w jednym filmie.

1

@Chakalaka może Polsat zrobi multitransmisje. Jak C+ i Multiliga.

0

@lukaszbarca15 kiedyś to było :D

0

@lukaszbarca15 różnica spora. W sukience nie pokazujesz falusa a w samym krawacie już tak.

1

@STALU polecam.

1

@El dominatore MLS czeka. Wrak napastnika.

1

@MaziFCB a co było kiedyś, a nie ma teraz o co mógłbyś walczyć?

37

@grejtxkrzychu Alba wiecznie żył nie będzie a Firpo zagrał jeden dobry mecz. Nie ma co wierzyć, że nagle odpali bo zbyt wielu przesłanek ku temu nie ma :D

0

@baginczyk zerknij na ofertę UPC

2

@barcelonaLM niemożliwe. Testowana była na trzysta milionów sposobów i jest ultra bezpieczna!

0

@KORTIS to się nazywa korupcja :D

1

@bixmix no tak, wszystko wina Dembele ^^

0

Alba sobie w ofensywie w ogole nie radzi. Atakujemy tylko prawą stroną.

Chyba lepiej gdyby tam był Dembele i wszedł Martin za Albe.

2

Tam gdzie Barcelona gubi oubkty to w większości przypadków zaangażowany jest Leglent. Gość zaliczył taki zjazd, że to jest niepojęte.

2

@AmigoBlancos Cule z krwi i kości

1

@Bobo25 obejrzałem pierwszy odcinek i faktycznie wciąga. Powiew świeżości wśród superbohaterów.

2

@Kordian11 taniec z brzuchem wygrywa wszystko. Nie ma lepszej motywacji. Wygrałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?