elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci to nawet o Bielsie tego nie zanotowałem :D
0
@Encore na ten moment Turcja liderem klasyfikacji. Przez wielu uważana za czarnego konia.
8
Nieźle akcje w Serie A.
9
No i stało się.
0
@LyFT myślę, że zostanie. Głupotą byłoby wywalenie go po kilku meczach nawet gdyby je przegrał. Powinien zostać chociaż do drugiej wielkiej imprezy.
1
@Stoiczkow jak dla mnie słabe zachowanie tym bardziej, że to pierwszy mecz. Rozumiałbym coś takiego w momencie kiedy zakończymy EURO.
1
Gramy przyzwoicie to dostaliśmy Szczęsny i Krychowiak dostają wylewu.
3
Szczęsny dramat...
1
@Striker chyba, że mu rodzice kontrolę rodzicielską włączyli :D
0
@RobiS oni z automatu nagrywają i w przypadku roszczenia jakiś reklamacji osoba odpowiedzialna odsłuchuje te rozmowy
1
@Lovalo jak lubisz Sandbox to DG ale fabularnie to TLOU
1
@Chaoss jak dla mnie fajny klimat, chociaż wolałbym mniejszy teren do organizacji
13
Ale meczycho się zrobiło pod koniec
2
My to, my to - Patodeweloperzy. Polecam cały wątek.
0
@increase popieram inicjatywę
0
@wyjasniecie uuu, zezłomowane
1
@AmigoBlancos liczba drużyn jak dla mnie może zostać ale największy niedosyt czuję właśnie z powodu braku meczu o 3 miejsce. Nawet w LM byłbym za tym.
0
@tomek8756 świetne wyniki wykręcają
4
@verdant to cechą każdego kibica, nie szufladkowalbym tutaj po narodowości
0
@Leooo no i można stawiać domy, ciekawe czy strzelców też zna
0
@verdant taktyk
1
@dawidor9 głos rozsądku
0
@Ojciec5tkidzieci taktyk
0
@barcelonaLM dlatego, że la rambla ma patronite
6
@cichociemny1000 skoro Romero to pewnie fejk info
0
@Barwindg A co z Mikim w ogóle? Toż to legenda.
3
@Nano22 takie posty jak Twój raczej w niczym nie pomogą. Odgrzewanie kotleta po którym zaraz będzie gownoburza z tymi samymi użytkownikami w rolach głównych.
0
@Djzordon tak mówił, w kontekście trafiania do swojej grupy docelowej co niestety też było mocna przesadą jednak mimo wszystko stawiam Mentzena ponad takim Braunem czy Korwinem, którzy na każdym kroku zabierają konfederacji głosów.
6
@JANEK777 Rozumiem, że dewiacjami nazywa marsze a nie ludzi jednak jest to tak słabe w jego wykonaniu, że później taki Mentzen będzie się musiał tłumaczyć z jego słów a połowa prasy przekształci, że wyrażał tak się o LGBT bezpośrednio.
Konfa przez takie stwierdzenia pewnego wyniku wyborczego po prostu nie przeskoczy. Za dużo tam skrajnych postaw i braku dyplomatycznego podejścia w niektórych sprawach żeby nie wybuchały jakieś gównoburze w ich stronę.
1
@NaFazieHitman opiniofobia