1

@Ojciec5tkidzieci to nawet o Bielsie tego nie zanotowałem :D

0

@Encore na ten moment Turcja liderem klasyfikacji. Przez wielu uważana za czarnego konia.

8

Nieźle akcje w Serie A.


9

No i stało się.


0

@LyFT myślę, że zostanie. Głupotą byłoby wywalenie go po kilku meczach nawet gdyby je przegrał. Powinien zostać chociaż do drugiej wielkiej imprezy.

1

@Stoiczkow jak dla mnie słabe zachowanie tym bardziej, że to pierwszy mecz. Rozumiałbym coś takiego w momencie kiedy zakończymy EURO.

1

Gramy przyzwoicie to dostaliśmy Szczęsny i Krychowiak dostają wylewu.

3

Szczęsny dramat...

1

@Striker chyba, że mu rodzice kontrolę rodzicielską włączyli :D

0

@RobiS oni z automatu nagrywają i w przypadku roszczenia jakiś reklamacji osoba odpowiedzialna odsłuchuje te rozmowy

1

@Lovalo jak lubisz Sandbox to DG ale fabularnie to TLOU

1

@Chaoss jak dla mnie fajny klimat, chociaż wolałbym mniejszy teren do organizacji

13

Ale meczycho się zrobiło pod koniec

2

My to, my to - Patodeweloperzy. Polecam cały wątek.


0

@increase popieram inicjatywę

0

@wyjasniecie uuu, zezłomowane

1

@AmigoBlancos liczba drużyn jak dla mnie może zostać ale największy niedosyt czuję właśnie z powodu braku meczu o 3 miejsce. Nawet w LM byłbym za tym.

0

@tomek8756 świetne wyniki wykręcają

4

@verdant to cechą każdego kibica, nie szufladkowalbym tutaj po narodowości

0

@Leooo no i można stawiać domy, ciekawe czy strzelców też zna

0

@verdant taktyk

1

@dawidor9 głos rozsądku

0

0

@barcelonaLM dlatego, że la rambla ma patronite

6

@cichociemny1000 skoro Romero to pewnie fejk info

0

@Barwindg A co z Mikim w ogóle? Toż to legenda.

3

@Nano22 takie posty jak Twój raczej w niczym nie pomogą. Odgrzewanie kotleta po którym zaraz będzie gownoburza z tymi samymi użytkownikami w rolach głównych.

0

@Djzordon tak mówił, w kontekście trafiania do swojej grupy docelowej co niestety też było mocna przesadą jednak mimo wszystko stawiam Mentzena ponad takim Braunem czy Korwinem, którzy na każdym kroku zabierają konfederacji głosów.

6

@JANEK777 Rozumiem, że dewiacjami nazywa marsze a nie ludzi jednak jest to tak słabe w jego wykonaniu, że później taki Mentzen będzie się musiał tłumaczyć z jego słów a połowa prasy przekształci, że wyrażał tak się o LGBT bezpośrednio.

Konfa przez takie stwierdzenia pewnego wyniku wyborczego po prostu nie przeskoczy. Za dużo tam skrajnych postaw i braku dyplomatycznego podejścia w niektórych sprawach żeby nie wybuchały jakieś gównoburze w ich stronę.

1

@NaFazieHitman opiniofobia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?