0

@Suarez9 myślę, że będzie remis

2

@lucca87 gdzie oni chamsko grali? Włączyłem od 60 minuty i chyba że mnie coś ominęło :D

1

Australia Gol! Tim Cahill!

0

@AmigoBlancos @Grzbiet faktycznie. Tak czy siak - Skandynawia. :D

9

Najsłynniejszy Dunczyk? Bjorn Bergenstrup.

1

@Stagiryta myślę, że to kluczową statystyka gdy będziemy rozmyślać kto był najlepszy w historii

1

@Coutinho007 no niestety Ronaldo nie błyszczał na EURO, tak to już Ci Brazole mają

1

@Janiama Włochy Austria 3-2

4

@ZiX doskonaaaale

1

@Dagoneus klepało bo było z bazylią i oregano. Capriciosa.

1

@Janiama Dania Walia 0-1

3

@Mario96w marihulaen

1

@patataj więcej niż ludzie

0

@horang ciekawe czy cytat Kondogbi też wrzucą

0

@SaulGoodman po pierwszych odcinkach czuje "frajdę" z oglądania więc jeśli z sezonu na sezon się rozkręca to będę zadowolony :D

0

Jakie opinie co do Better Call Saul?
Jak się rozkręca z sezonu na sezon?

Jestem dopiero na 5 odcinku pierwszego sezonu i póki co fajnie powoli się rozkręca jak Breaking Bad, który u mnie jest w czołówce seriali.

8

@PiotrR zbyt intensywny jak dla mnie

30

@Rastafarnianin zaściankowy, foliarski i niewykształcony Singapur.

0

@clyde stare skecze lubię od SMILE, KSM i KMP i Moralnego niepokoju.
Od kilku lat mnie tylko żenada zalewa jak to widzę. Same krzyki, żarty jakby w gimnazjum je wymyślali i wszystko na jedno kopyto.

Może to też dziwnie zabrzmi ale im więcej kobiet w kabaretach tym wygląda to gorzej i sztuczniej.

Co do stand upów to też nie widzę postępu ale zobaczymy co po co idzie się ruszy bo trochę przestoju było.

0

@LeoMessi1994 a kiedy ostatnio trzeźwy byłeś? :D

2

@MesQueUnClub96 na ten moment na pewno Suarez jednak Lewy jak pogra ten 2-3 lata na światowym poziomie i wpadnie mu kolejna LM to wtedy stawiałbym wyżej Lewego. Czas pokaże.

0

@zmiter912576 Ło Panie, daj Pan spokój :D

3

@Adek02 Krychowiak TOP

1

@matirix20 to na pewno @Dagoneus

6

@FC1899Barca tylko karne szczela i nurkuje, fszystko fart

0

@Ramos9248 niedługo dodadzą pewnie taka umiejętność na LinkedIn

0

@zmiter912576 ale to lato ma chociaż 20 stopni? Da się w krótkim rękawku chodzić? :D

7

@puyol_presidend5 czasem serio mam wrażenie jakby ktoś opłacał tych ludzi byleby przedstawić nasz kraj jako zaściankowy

20

A Lewy tylko stoi, czeka i szczela. Nic nie biega.

0

@zmiter912576 jak się mieszka w Islandii? Cały czas chłodno? I co porabiasz tam zawodowo jeśli można wiedzieć? Zawsze mnie ten rejon fascynował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?