elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suarez9 myślę, że będzie remis
2
@lucca87 gdzie oni chamsko grali? Włączyłem od 60 minuty i chyba że mnie coś ominęło :D
1
Australia Gol! Tim Cahill!
0
@AmigoBlancos @Grzbiet faktycznie. Tak czy siak - Skandynawia. :D
9
Najsłynniejszy Dunczyk? Bjorn Bergenstrup.
1
@Stagiryta myślę, że to kluczową statystyka gdy będziemy rozmyślać kto był najlepszy w historii
1
@Coutinho007 no niestety Ronaldo nie błyszczał na EURO, tak to już Ci Brazole mają
1
@Janiama Włochy Austria 3-2
4
@ZiX doskonaaaale
1
@Dagoneus klepało bo było z bazylią i oregano. Capriciosa.
1
@Janiama Dania Walia 0-1
3
@Mario96w marihulaen
1
@patataj więcej niż ludzie
0
@horang ciekawe czy cytat Kondogbi też wrzucą
0
@SaulGoodman po pierwszych odcinkach czuje "frajdę" z oglądania więc jeśli z sezonu na sezon się rozkręca to będę zadowolony :D
0
Jakie opinie co do Better Call Saul?
Jak się rozkręca z sezonu na sezon?
Jestem dopiero na 5 odcinku pierwszego sezonu i póki co fajnie powoli się rozkręca jak Breaking Bad, który u mnie jest w czołówce seriali.
8
@PiotrR zbyt intensywny jak dla mnie
30
@Rastafarnianin zaściankowy, foliarski i niewykształcony Singapur.
0
@clyde stare skecze lubię od SMILE, KSM i KMP i Moralnego niepokoju.
Od kilku lat mnie tylko żenada zalewa jak to widzę. Same krzyki, żarty jakby w gimnazjum je wymyślali i wszystko na jedno kopyto.
Może to też dziwnie zabrzmi ale im więcej kobiet w kabaretach tym wygląda to gorzej i sztuczniej.
Co do stand upów to też nie widzę postępu ale zobaczymy co po co idzie się ruszy bo trochę przestoju było.
0
@LeoMessi1994 a kiedy ostatnio trzeźwy byłeś? :D
2
@MesQueUnClub96 na ten moment na pewno Suarez jednak Lewy jak pogra ten 2-3 lata na światowym poziomie i wpadnie mu kolejna LM to wtedy stawiałbym wyżej Lewego. Czas pokaże.
0
@zmiter912576 Ło Panie, daj Pan spokój :D
3
@Adek02 Krychowiak TOP
1
@matirix20 to na pewno @Dagoneus
6
@FC1899Barca tylko karne szczela i nurkuje, fszystko fart
0
@Ramos9248 niedługo dodadzą pewnie taka umiejętność na LinkedIn
0
@zmiter912576 ale to lato ma chociaż 20 stopni? Da się w krótkim rękawku chodzić? :D
7
@puyol_presidend5 czasem serio mam wrażenie jakby ktoś opłacał tych ludzi byleby przedstawić nasz kraj jako zaściankowy
20
A Lewy tylko stoi, czeka i szczela. Nic nie biega.
0
@zmiter912576 jak się mieszka w Islandii? Cały czas chłodno? I co porabiasz tam zawodowo jeśli można wiedzieć? Zawsze mnie ten rejon fascynował.