elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KrwawiaceoczyVEB taktyk
0
@Messiah10 nie mam pojęcia, to dwa dni temu było :D
1
@Messiah10 ja byłem i zgłosiłem komentarz
2
Pamiętam jak Lucho mówił mi wf-ie: Mata i grajta. Teraz wiem, że chodziło o Juana Mate.
3
Będzie fichado w styczniu.
0
@macio_944 to nie prawica Maćku
18
@krawczykPSG prawdziwe spełnienie marzeń
1
@Mbdf27 mam synka, niedługo 4 lata. Pierwsze miesiące dosyć ciężkie, później już z górki. Uczucie nie do opisania jak widzisz rozwój takiego brzdąca :D
0
@chavez miała lepsza, na pewno bardziej doświadczoną
0
@Ironman na przyszłość małego dokładam z własnej kieszeni a 500 po prostu przeznaczam na bieżące zachcianki typu zabawki, ubrania itp i zawsze daje mu 20zl do skarbonki co miesiąc żeby się uczył od małego odkładać pieniądze. Na co je przeznaczy to już jego sprawa :)
4
@barcelonaLM uczniowie i studenci za KO. Wstyd.
1
@DonMatteo901 przecież to bait jest :D
0
@Pilka_jest_okragla tu brak jakości piłkarzy przede wszystkim a nie trenera
0
Po prostu brak umiejętności w ofensywie. Gdyby był Fati/Aguero/Dembele z przodu chociaż w przeciętnej formie wyglądałoby to inaczej.
2
@Joe_Pesci "Co to się stanęło?"
1
Quebo żółta złapał
0
@Wittgenstein są nawiązania do całego uniwersum? Tylko bez spoilerów proszę :D
0
@Konias4318 te koszulki były piękne
0
@FC1899Barca niczym Paweł Jumper
1
@Xxxbarca4ever w zeszłym sezonie irytowało mnie to wystawianie na pozycji nr 9. Podejrzewam, że gdyby był na skrzydle to miałby ciut lepsze liczby.
0
@damiano996 czemu będzie chciał odejść? Przecież wiedział w jakiej sytuacji jest klub.
1
Ale poklepali chłopaki
0
@tigerekxd brutto tak
1
@barcelonaLM w piciu alkoholu :D
0
@tigerekxd jak pracowałem na etacie to tak, w tym momencie o wiele więcej ale już prowadzę własny biznes.
Jeśli chodzi o etat to jest mnóstwo "dobrze" płatnych stanowisk.
0
@Ghotti jeśli wstajesz o 13 w Sobotę to zmarnowałeś kolejne godziny życia :D
1
@Mario96w San Andreas?
2
@kamiVeB ymbape zrobił kupę?
9
@BorzyKrzys kiedy ostatnio coś na ten temat słyszałeś?
2
@Gaucho Depay, Garcia?