elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@msmsms na obecną zmienia to, że odrabiamy do nich 2pkt. Sezon jest długi.
0
@Rewolucja123 La Zabawa
1
@Emhyr przypadkowo włączyłem za dzieciaka mecz Barcelony z Chelsea w momencie jak Ronaldinho strzelił pamiętnego gola z czuba. Od tego momentu śledziłem poczynania Barcelony na telegazecie.
3
@zaiks od początku sezonu broni po prostu fatalnie. Pomijając dwie dzisiejsze bramki, zagranie w końcówce przez środek do zawodnika, który miał gościa na plecach było katastrofalne.
Powinien usiąść na ławce na kilka spotkań a zagrać powinien Neto/Pena.
4
Gavi
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/ale-ty-masz-silna-psychike-zajebiscie-silna-delag-chlopaki-nie-placza.jpg
0
Ter Stegen powinien usiąść na kilka spotkań, to jest nieprawdopodobne co on wyrabia
0
Marc Ter Ręcznik
3
Poszedł jak Ronaldinho
1
@Kgorecki2500 wolę nowego Wieśka. Po tylu latach bez nowego GTA i jakichkolwiek informacji już jestem obojętny wobec nowej części. Kilka lat temu to czytałem każda plotkę o 6 bo myślałem, że lada moment wyjdzie a tu się okazuje że conamniej kilka lat poczekamy.
0
@jordus100 możesz mieć rację, tego nie wiem.
0
@Colon Bena lubię czasem posłuchać. Mega mądrze gada na dużo światopoglądowych tematów.
0
@maroon masz rację, tylko pytanie czy gdyby nie pograł u nas dłużej to nie wynegocjowalby o wiele lepszego kontraktu tutaj lub w innym klubie. Wydaje mi się, że jego transfer to bardzo krótkowzroczne patrzenie.
3
@barcelonaLM Foto i pompy ciepła przeżyją prawdziwy boom na polskim rynku.
1
@Dundersztyc dlatego nazwał to frajerstwem
2
@horang karma wraca, był zbyt pazerny na kase
1
@MesQueUnClub_87 Fala Zbrodni TOP. Było oglądane za dzieciaka.
0
@GeneralXavi w smaku jak dla mnie spoko. Dupy nie urywa, jednak co jakiś czasam wracam do niego.
1
@Rewolucja123 tam gdzie w BVB, czyli topce napastników
0
@arsenallondyn0 taktyk
19
Głosuje na Gertycha, bo kocha nasz kraj
1
@Janiama 1:3 Barcelona
0
@Encore pasuje do nas
0
Lewy co pograł teraz
2
Sule jak się odbił, co on gwizdnął
1
@Gomess w czasach Małysza takie same teksty się słyszało
0
Dyrekter Dr Etker
0
@Stagiryta czemu nie wypada? Codziennie widuje uśmiechniętych ludzi na ulicy, szczególnie młodych.
0
@Zoker metoda Collina Rose, zmusza do systematyki
0
@Woland10 jakich statystykach?
1
@DarekFCBnaZawsze no, dobił z linii na pusta