elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sensible przy takiej ekipie byłoby pite dzień w dzień na zgrupowaniach.
0
@batoosz chyba właśnie o tą sytuację chodzi.
3
@IronSanHybrid Franciszek Benedykt, nowy papież
85
@pax pierwsze słyszę. Radykalne grupy antyszczepionkowe używające przemocy w Polsce? O co chodzi?
Chyba, że tak jak z tymi Hitlerowcami w lesie co salutowali.
0
@masq zaraz stracisz prawo do wykonywania zawodu :D
0
@paweldunajecfcb tego nawet Tebas nie wie
0
@ranger3120 co się w Kanadzie zadziało?
3
@tomek8756 "thanks for your question"
0
@FCBeSeM żona ogląda, całkiem spoko. Bardzo fajnie zagrana postać Murphyego.
0
@jeyx77x co do Fify to wiem, że twarze są dramatyczne ale w Pesie? Nie mają licencji do wszystkich lig ale twarze to rzecz, która pod kątem graficznym Konami akurat dobrze dopracowało.
0
@Kubix93 Busi daje rade jak gramy przeciwko drużynom, które są mniej fizyczne. Przy mocniejszych ekipach motorycznie nie daje rady.
0
@Mario96w Głównie Twitter. Poza tym zdarza mi się korzystać z Facebooka i Istagrama. Od tygodnia również posiadam konto na GETTR. Zobaczymy jak się alternatywny Twitter rozwinie.
0
@GeneralXavi będą mutować do momentu aż powstanie Latający Potwór Spaghetti.
8
@GeneralXavi teraz to już na pewno ostatnia
51
Najgorsze: zejście Luuka.
1
@Catalanian1991 prócz mocnych i słabych są jeszcze ekipy pomiędzy. Taka ekipa jest Granada.
0
@Pogba w moim przypadku koszty prowadzenia działalności wzrosną jakoś minimum 3-krotnie. Najgorsze jest jednak to, że ciężko przy moich kodach pkd o jednoznacznie stwierdzenie jaka forma rozliczenia będzie najkorzystniejsza a do 20 lutego bodajże trzeba podjąć decyzję.
1
@Barca1992 jestem za medyczna i rekreacyjną w małych ilościach, dostępna od 18 roku życia. Dobrze sprawdzana żeby ludzie z domestosem nie dostawali. Tak czy siak na każdej imprezie przewija się zioło w Polsce ale lepiej żeby to było po prostu jakoś nadzorowane.
0
@Encore bordowy mi się najbardziej podobał
0
@Comfortable_ jeśli to zrobiłeś całe co na filmiku to szacunku :D ja robię przed snem 4x4 po prostu. Czyli 4 sekundy wciągam powietrze, 4 sekundy trzymam je w sobie, 4 sekundy wypuszczam i 4 sekundy bez powietrza. Później jak znajdę coś ciekawszego to dam znać.
0
@Comfortable_ jak będziesz miał dziecko (o ile już nie masz) to zobaczysz jakie cuda przy usypianiu działa dźwięk suszarki puszczony na YouTube :D
3
@Comfortable_ przewietrzyć mocno spokój przed spaniem, unikać światła - szczególnie telefonu z 15cm przed oczami, włączyć jakies dźwięki lasu, wody etc.
Jeśli nie praktykujesz to polecam ćwiczenia oddechowe Wima Hoffa. Oprócz tego, że łatwiej Ci będzie zasnąć to mega pozytywnie wpływa na organizm.
2
@Ciachbajera u mnie jest dokładnie tak jak piszesz, jesteśmy 4 lata po ślubie. Nie ma to na nas żadnego wpływu.
10
@PaPo pewnie szuka gwiazd, one nocom som
0
@ZielonySzparag Keanu Reeves tak trochę.
0
@Krzychu1010 nie rozumiem. Ktoś kupił od Ciebie ubranie a Ty podałeś millekod żeby zapłacić?
PS. Jak chcesz transakcję przerwać to pisz na jakiś support.
5
@kubix05 bonio wjechało na rejon a chłopak po prawej stronie już oczu nie ma
2
@Ojciec5tkidzieci macki PiSu sięgają daleko
3
@lucas/catalan niemożliwe, to prywatna firma, na pewno nie ma powiązań z żadnym rządem i politykami. To taka sama firma jak lokalna piekarnia.
12
@Death_voice Ciekawe czy go Facebook też zablokuje za głoszenie takich haseł?