0

@Kondziubarca od kilku lat to slysze/czytam :D

1

@fart w mroźniejsze dni grzałki się załączają, ale faktycznie jak jakieś paproki spierniczą montaż to mogą być problemy.

1

@fart a nie myślałeś o pompie ciepła? Biorąc pod uwagę dofinansowania jakie w tym momencie są, może być to dla Ciebie lepsze rozwiązanie.

0

@Colon początki reklamowania LSD

1

@Kgorecki2500 taktyk

1

@IronSanHybrid ostatnio włączyłem making of ale przestałem w trakcie oglądać bo dużo spoilerów a jeszcze kilka sezonów przede mną :D

0

@Colon Afterworld fajnie siada. Nadrabiam poprzednie wpisy właśnie.

0

@MesQueUnClub_87 gospodarka upada ale korzystają na tym najbogatsi. W przypadku wojny nastąpi przetasowanie i elity ułożą rynek na nowo dla siebie.
To tylko gdybania i zdania mogą być różne, jednak mam wrażenie, że duża ilość państw brała by udział w wojnie tylko teoretycznie - jakieś zakazy, embarga itp.

1

@AdiKingu96 to taki slogan powtarzany od lat. Jest dużo konfliktów zbrojnych na świecie i mimo wszystko jakoś się to opłaca.

0

@Ronmes WTF, taktyk. Muszę to zobaczyć później.

1

@VamosRakieta taktyk

1

@Ojciec5tkidzieci się ciesz, że nie Lawstorant :D

0

@Borneo żarcik, spokojnie :) po prostu dużo piszesz na ten temat i zachwalasz to trochę chciałem się doczepić :)

1

@Pawel13sz czyli oznaczyłem wyspę.

#hackerman

2

@tristan87 @Borneo , to Ty?

1

@william_wallace @IronSanHybrid narobiliscoe ochoty jeszcze większej, ale dzisiaj premiera Broken Ranks więc wciaglo coś innego na najbliższe tygodnie :D

0

@IronSanHybrid jeszcze nigdy nie grałem a same pochwały słyszę, w tym roku ruszę :D

1

@MesQueUnClub96 masło chlebem, wtedy smakuje najlepiej

0

@Colon ja amator ambientu, dopiero się wdrażam przy twoich postach. Ale coś już tam wiem.

0

@Colon skoro Floydowe to na pewno zapiera dech w piersiach

3

@Kgorecki2500 najlepsze było jak sobie dogryzali ludzie. Powtórek też nie ma?

0

@!34RC3!_0N4 ja najpierw pytam znajomych, później OLX i weryfikuje opinie w Google.

1

@etobzyk jemu podobno nie zależy bardzo na kasie, z tego co kojarzę pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę.

0

@Colon taktyk na później

0

@D10SLEO mogliby zmienić pracę. "tylko słuchanie poleceń" to wybór.

2

@MesQueUnClub96 obstawiam dublet

1

Przydałby się teraz chociaż na te 5 meczów w sezonie.

0

@Czajka90 @osa91 az się muszę zagłębić w temat :D

0

@Czajka90 z jakich powodów?

0

@DonMatteo901 i te piękne okulary, cóż za kawaler

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?