elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca od kilku lat to slysze/czytam :D
1
@fart w mroźniejsze dni grzałki się załączają, ale faktycznie jak jakieś paproki spierniczą montaż to mogą być problemy.
1
@fart a nie myślałeś o pompie ciepła? Biorąc pod uwagę dofinansowania jakie w tym momencie są, może być to dla Ciebie lepsze rozwiązanie.
0
@Colon początki reklamowania LSD
1
@Kgorecki2500 taktyk
1
@IronSanHybrid ostatnio włączyłem making of ale przestałem w trakcie oglądać bo dużo spoilerów a jeszcze kilka sezonów przede mną :D
0
@Colon Afterworld fajnie siada. Nadrabiam poprzednie wpisy właśnie.
0
@MesQueUnClub_87 gospodarka upada ale korzystają na tym najbogatsi. W przypadku wojny nastąpi przetasowanie i elity ułożą rynek na nowo dla siebie.
To tylko gdybania i zdania mogą być różne, jednak mam wrażenie, że duża ilość państw brała by udział w wojnie tylko teoretycznie - jakieś zakazy, embarga itp.
1
@AdiKingu96 to taki slogan powtarzany od lat. Jest dużo konfliktów zbrojnych na świecie i mimo wszystko jakoś się to opłaca.
0
@Ronmes WTF, taktyk. Muszę to zobaczyć później.
1
@VamosRakieta taktyk
1
@Ojciec5tkidzieci się ciesz, że nie Lawstorant :D
0
@Borneo żarcik, spokojnie :) po prostu dużo piszesz na ten temat i zachwalasz to trochę chciałem się doczepić :)
1
@Pawel13sz czyli oznaczyłem wyspę.
#hackerman
2
@tristan87 @Borneo , to Ty?
1
@william_wallace @IronSanHybrid narobiliscoe ochoty jeszcze większej, ale dzisiaj premiera Broken Ranks więc wciaglo coś innego na najbliższe tygodnie :D
0
@IronSanHybrid jeszcze nigdy nie grałem a same pochwały słyszę, w tym roku ruszę :D
1
@MesQueUnClub96 masło chlebem, wtedy smakuje najlepiej
0
@Colon ja amator ambientu, dopiero się wdrażam przy twoich postach. Ale coś już tam wiem.
0
@Colon skoro Floydowe to na pewno zapiera dech w piersiach
3
@Kgorecki2500 najlepsze było jak sobie dogryzali ludzie. Powtórek też nie ma?
0
@!34RC3!_0N4 ja najpierw pytam znajomych, później OLX i weryfikuje opinie w Google.
1
@etobzyk jemu podobno nie zależy bardzo na kasie, z tego co kojarzę pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę.
0
@Colon taktyk na później
0
@D10SLEO mogliby zmienić pracę. "tylko słuchanie poleceń" to wybór.
2
@MesQueUnClub96 obstawiam dublet
1
Przydałby się teraz chociaż na te 5 meczów w sezonie.
0
@Czajka90 @osa91 az się muszę zagłębić w temat :D
0
@Czajka90 z jakich powodów?
0
@DonMatteo901 i te piękne okulary, cóż za kawaler