elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon wolnych mediów to już raczej nie doświadczymy. Nawet gdy będą powstawać media, które będą chciały być obiektywne to przy budowaniu na większą skalę przyjdzie jakiś sponsor i wyłoży kasę żeby narracja szła w jedną lub druga stronę.
6
@Medium w Googlach nic nie znajduje, może sam siebie zacytował
0
@karci0 może zarządzać zdalnie, na teamach
0
Uważajcie na Adolfa.
https://x.com/disclosetv/status/1478852313066483712
0
@lampka chore jest pisanie, że za 500+ i zrobienie kilku dzieci wyżyjesz, to jest skrajne ubóstwo nawet jest dostaniesz te 800zl zasiłku dla bezrobotnego i jakieś żarcie. Masakra.
0
@mariosss20 albo Pessi, hehe, że karne
1
@Dankhog polecam zmienić pracę
0
@SkyWalkerr WTF, jest to prawda to ta liczba jest kosmiczna
2
@Smokie przy składaniu wniosku będziesz miał opisane wszystkie koszty i procedury.
PS. Sama symulacja nie zmusza Cię do skorzystania z kredytu.
0
@macio_944 no prędzej bym z fakenews korzystał niż z fakehunter, tym bardziej, że Govtech z tego co widzę jest rządowy więc na to patrzę z dystansem.
@Khajio też racja, niezależnie od tematu i tego czy jest prawdziwy czy nie - to sam tekst ma kluczowy wpływ na odbiór i zaufanie.
10
@macio_944 z tym fakehunterem to bym nie szarżował. Ich Partnerem jest akademia Pfizera :D
https://fakehunter.pap.pl/o-projekcie
Równie dobrze może się La Rambla złożyć i zasponsorować artykuł, że Puiq to najlepszy zawodnik Barcelony :D
0
@zadafcb kto to jest?
1
@Pawel13sz fajnie byłoby go zobaczyć jeszcze przez rok w MLS.
1
@macio_944 mam to samo. A najlepsze jest to, że poziom mojego zażenowania przy pewnych scenach i współczucia jest tak duży, że aż mnie to bawi. :D
0
@SinMistico pisz priv, co mogę, to pomogę
1
@TR3YWAY rano zawsze biorę zimny, na pobudzenie. Po pierwszym miesiącu to co zauważyłem u siebie to: zmniejszone ciśnienie tętnicze, większą energia w ciągu dnia i ogólnie lepsze samopoczucie. Po 2 miesiącach będę porównywał wyniki badań więc wtedy bardziej szczegółowo zobaczę co się dzieje.
0
@Kengo przecież stypendia/zasiłki dla dzieci są od zawsze. Jak dla mnie to normalne pytanie.
0
@barcelonaLM ja z kolei słyszałem, że gaz do 2030 roku ma być uznany za szkodliwy i będzie wymiana jak teraz z kopciuchami.
0
@Kitek1640 biohuman
0
@Rewolucja123 dotchnął? Rewowulcja pisowni :D
1
@KrychaFCB Sylwester Marzeń
2
@DonMatteo901 ale cringe
0
Bo dla ścisłości, jesteśmy ludzie prości
1
@Pawel13sz ja właśnie teraz wróciłem do NFS MW. 7 poziom, ucieczki przed policja kapitalne.
2
@masq Wiadomo, że Messi top topów ale gdybym miał wybrać i obejrzeć 3-4 mecze na żywo któregoś z tych panów, to wybrałbym Ronaldinho. Po prostu Czarodziej w swoim peaku.
0
@TheNekro94 nie znam, możesz opowiedzieć
0
@zodiak_10 w końcu jakieś potwierdzone info, a nie żadne plotki
4
@Worny Polacy zrobili odwet za Paulo Souse.
2
@amanter zaraz ściągną to nagranie, wczoraj mu zablokowali konto. Wypowiada się gościu z autorytetem to przecież trzeba usunąć foliarza.
1
@IronSanHybrid u mnie z UPC dramat, bardzo duże skoki prędkości i pingu jak odejdę nawet 2-3 metry od routera. Po kablu zawsze spoko ale to standard.