0

@Colon wolnych mediów to już raczej nie doświadczymy. Nawet gdy będą powstawać media, które będą chciały być obiektywne to przy budowaniu na większą skalę przyjdzie jakiś sponsor i wyłoży kasę żeby narracja szła w jedną lub druga stronę.

6

@Medium w Googlach nic nie znajduje, może sam siebie zacytował

0

@karci0 może zarządzać zdalnie, na teamach

0

0

@lampka chore jest pisanie, że za 500+ i zrobienie kilku dzieci wyżyjesz, to jest skrajne ubóstwo nawet jest dostaniesz te 800zl zasiłku dla bezrobotnego i jakieś żarcie. Masakra.

0

@mariosss20 albo Pessi, hehe, że karne

1

@Dankhog polecam zmienić pracę

0

@SkyWalkerr WTF, jest to prawda to ta liczba jest kosmiczna

2

@Smokie przy składaniu wniosku będziesz miał opisane wszystkie koszty i procedury.

PS. Sama symulacja nie zmusza Cię do skorzystania z kredytu.

0

@macio_944 no prędzej bym z fakenews korzystał niż z fakehunter, tym bardziej, że Govtech z tego co widzę jest rządowy więc na to patrzę z dystansem.

@Khajio też racja, niezależnie od tematu i tego czy jest prawdziwy czy nie - to sam tekst ma kluczowy wpływ na odbiór i zaufanie.

10

@macio_944 z tym fakehunterem to bym nie szarżował. Ich Partnerem jest akademia Pfizera :D
https://fakehunter.pap.pl/o-projekcie

Równie dobrze może się La Rambla złożyć i zasponsorować artykuł, że Puiq to najlepszy zawodnik Barcelony :D

0

@zadafcb kto to jest?

1

@Pawel13sz fajnie byłoby go zobaczyć jeszcze przez rok w MLS.

1

@macio_944 mam to samo. A najlepsze jest to, że poziom mojego zażenowania przy pewnych scenach i współczucia jest tak duży, że aż mnie to bawi. :D

0

@SinMistico pisz priv, co mogę, to pomogę

1

@TR3YWAY rano zawsze biorę zimny, na pobudzenie. Po pierwszym miesiącu to co zauważyłem u siebie to: zmniejszone ciśnienie tętnicze, większą energia w ciągu dnia i ogólnie lepsze samopoczucie. Po 2 miesiącach będę porównywał wyniki badań więc wtedy bardziej szczegółowo zobaczę co się dzieje.

0

@Kengo przecież stypendia/zasiłki dla dzieci są od zawsze. Jak dla mnie to normalne pytanie.

0

@barcelonaLM ja z kolei słyszałem, że gaz do 2030 roku ma być uznany za szkodliwy i będzie wymiana jak teraz z kopciuchami.

0

@Kitek1640 biohuman

0

@Rewolucja123 dotchnął? Rewowulcja pisowni :D

1

@KrychaFCB Sylwester Marzeń

2

@DonMatteo901 ale cringe

0

Bo dla ścisłości, jesteśmy ludzie prości

1

@Pawel13sz ja właśnie teraz wróciłem do NFS MW. 7 poziom, ucieczki przed policja kapitalne.

2

@masq Wiadomo, że Messi top topów ale gdybym miał wybrać i obejrzeć 3-4 mecze na żywo któregoś z tych panów, to wybrałbym Ronaldinho. Po prostu Czarodziej w swoim peaku.

0

@TheNekro94 nie znam, możesz opowiedzieć

0

@zodiak_10 w końcu jakieś potwierdzone info, a nie żadne plotki

4

@Worny Polacy zrobili odwet za Paulo Souse.

2

@amanter zaraz ściągną to nagranie, wczoraj mu zablokowali konto. Wypowiada się gościu z autorytetem to przecież trzeba usunąć foliarza.

1

@IronSanHybrid u mnie z UPC dramat, bardzo duże skoki prędkości i pingu jak odejdę nawet 2-3 metry od routera. Po kablu zawsze spoko ale to standard.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?