emotive
Dołączył/a: październik 2010
Sląskie
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktos link do stronki gdzie są umieszczone bramki oraz celebracja wreczenia medali?
Oczywiscie najlepiej w jak najlepszej jakości.
Bardzo bym był wdzieczny.
Pozdrawiam serdecznie.
0
FlyEmirates
NIestety ten link do filmu który podałes został już zablokowany. :/
0
Co sądzicie czy można jechac w bluzie i koszulce Barcy bez zadnych obaw na mecz do Multikina? ;-)
0
Lionel|Messi|10
Coś słabo szukasz, nowe oryginalne koszulki Barcy sa już dostępne od jakiegoś czasu w sklepie internetowym iss-sport
Pozdrawiam.
0
ale dlaczego poszedł do Benfiki za free? Dlaczego Barca go nie sprzedała? Niech ktoś mi powie. Przecież Barca mogła zarobić na takim piłkarzu sporą sumkę. Ehh no szkoda bo piłkarzem nie był złym :( No cóż, powodzenia Nolito :(
0
JacooB
Skąd wiesz, byłeś już na Nou Camp?
Jesli tak, to kiedy bedziesz sie wybierał ponownie? Chętnie bym się zabrał :))
Pozdrawiam :)
VeB!
0
lamasia
coś niesamowitego, to co zrobił wtedy Iniesta w półfinale LM z Chelsea to jest nie do opisania. To jest własnie w całej okazałości prawdziwa kwintesencja futbolu :-)
Aż się wzruszyłem...
VeB!
0
no własnie co z Andrzejem? :D
Vamos Barca!
Tylko zwycięstwo! :-)
0
W TV tylko na C+ Sport i na C+ Sport HD.
Piwko już się chłodzi :-)
Vamos Barca!
0
Tak na TVP Kultura :-)