0

Wg mnie będzie wyglądać to w następujący sposób:

1.Guardiola
2.Ferguson
3.Mourinho.

0

Pomijajac fakt że Messi jest bramkostrzelny, nie da się ukryć że w tym sezonie liczba uzyskanych bramek w La Liga przez Barcelonę jest porażająca. NIe wiem czy ktoś już zauważył ale jeszcze nie ma połowy sezonu a Barca ma już na koncie niespełna 50 bramek co czyni to nie zwykle spektakularną skutecznością. Coś mi się zdaje że dawno na typ etapie rozgrywek Barca nie miała tyle strzelonych bramek co obecnie.

Jeszcze tylko poprawić grę i skuteczność na wyjazdach i bedzie naprawde dobrze :-)

Vamos!

0

SimonG hehe no tak, widzę że nie jestem sam ;-)

0

Zapowiada się ciekawy turniej.

0

Ja już chce mecz! :D

Liczę dziś i trzymam po cichu kciuki za Sporting Gijon.

0

Jak znam zycie to pewnie, takiej wyjściowej jedenastki nie będzie, a napewno będzie jakaś niespodzianka, Pep czasami potrafi zaskoczyć, zwłaszcza w tym sezonie kiedy sa częste rotacje na poszczególnych pozycjach ;-) Dziś tylko 3 punkty, innej opcji nie uwzględniam.

Vamos!

0

miało być przy zółtej kartce Pique :D

0

Wszystko ok, ale powiedzcie do cholerki czemu tej skuteczności brakuje Nam na wyjazdach!?
Uśmiech sędziego przy zółtej kartce sędziego = Bezcenne :D

0

ziom993 o 21:00.

0

FCB-kat zdecydowanie popieram Twoją wypowiedź takie nieustanne bicie rekordów które opisują media i różne sportowe czasopisma mogą być zgubne i wprowadzać ujemny wpływ na poszczególnych zawodników.

Ale trzeba wziąć tego typu wiadomości za istotne tylko dla elementów statystycznych, i nic poza tym ;-)

Vamos!

0

aż się dziwię że po wyjazdowej porażce i słabej grze z Getafe Pep twierdzi że jesteśmy w dobrej formie. Hm może i w dobrej formie mogli by być i pewnie by byli gdyby poprawili grę w La Liga na terenie rywala bo tam idzie im w tym sezonie dramatycznie. Nie możemy tak więcej tracić punktów w meczach na obcym terenie, jesli chce zdobyć się końcowy sukces. Aczkolwiek jest to dla mnie trudne bo nie bardzoi wiem jak można mieć tak miażdzące statystyki na własnym obiekcie i pozwolić sobie na tak dramatycznie słabszą gre na wyjazdach? To wyjazdowe fatum musi się skończyć! I mam nadzieję że zakończy się z dniem 10 grudnia! :-)

0

Może nie tyle sillniejszy, co ma większy głód zwycięstw niż Barca, bo to czy są silniejsi to mam wątpliwosci. Real jest teraz na fali ale jeszcze wszystko może się obrócić ;)

0

Bardzo cieszą 3 punkty na tak trudnym terenie. Niemniej jednak sądzę że to tylko przedsmak tego co będzie czekało Nas na GD 10 grudnia ;-) JUż nie potrafię się doczekać :-)

0

Może wydać się to dość mało optymistyczne ale w tym sezonie w lidze Barcelonie na wyjazdach najlepiej nie idzie, mimo wszystko mam nadzieję że tym razem większego problemu nie będzie i chłopaki postarają przełamać tą niezbyt ciekawą wyjazdową niemoc ;-)

W takim spotkaniu gdzie Real ma trzy punkty, zaden inny rezultat niż zwycięstwo Barcy nie wchodzi w grę.

0

Guardiola powiedział na konfie odnosząc się na temat swoich zawodników że: Gdyby z kolei ci obecni mieli innego trenera, prawdopodobnie dokonaliby tego samego - umniejszał swoje zasługi.

Martwię się aby to nie było przypadkiem jakimś ukrytym symptomem przed podjęciem decyzji w styczniu którą ma podjąć Pep na temat przedłużenia kontraktu. Mam nadzieję że Rossel zadba w odpowiedni sposób by zatrzymać Pepa na kolejny sezon...

0

Valdi zasługuje na słowa uznania, faktycznie ostatnie wystepy czynią Go wyjątkowym...

0

Odwaliło Dziadkowi na głowe, ale nie ma się co dziwic wiek już swoje z głową też mu robi :-)

Wyczuwam zazdrość w jego wypowiedzi i obawy że Messi może przebić jego osiągniecia dlatego wypowiada się w taki a nie inny sposób.

0

Pep to klasa sama w sobie, jak zwykle z szacunkiem do każdego :)

0

To świadczy tylko i wyłacznie o wielkości Barcy Pepa nad innymi.

0

Kozaxus miej więcej szacunku do Messiego bo nawet najlepszemu zawodnikowi bez względu kto by nim nie był zdarza się nie strzelić w decydujacym momencie spotkania.

Przytocze Ci słowa z konferencji prasowej Daniego który racjonalnie ocenił tą sytuację: "Popełnialibyśmy bardzo wielki błąd, gdybyśmy uważali Leo za winowajcę straty punktów. Messi jest wart o wiele, wiele więcej niż jeden przestrzelony rzut karny. To tylko jednorazowy wypadek i nie ma potrzeby,rozgrzebywania tego".

To że się Madryt smieje, to niech się śmieje, najwązniejsze jest jednak to kto będzie śmiał się ostatni...

0

Szykuje się pasjonujace widowisko :)

0

Przeczytałem cały artykuł odnosnie Pepa dobry i ciekawy artykuł.

0

Co do Naszego El Capitano fajnie by było gdyby został Naszym Maldinim :-)

Jak Pep odejdzie to się chyba zapłaczę na śmierć :/

Pep musi zostać!!

Innej opcji nie uwzględniam...

0

a czy ktos orientuje sie kiedy bedzie rozegrana zaległa 1 kolejka la liga?

0

Guardiola przypomina, że choć Barca jest teraz liderem, to „świat się nie zatrzymał”.

Wiec ja sie grzecznie zapytam, dlaczego w tabeli na tej stronie jestesmy na 2 miejscu!?
Prosze to poprawić jak najszybciej to możliwe.

Pozdrawiam serdecznie.

0

Ja już chce środę, ja już chce meczyk na Mestalla :)

Ach! ale bedzie się działo :D

Vamos!

0

Pepcio Nasz Dyrygent :D

0

Gnieciemy ich! :D

0

Uff jak to dobrze że jednak Barca zdecydowała się na Alexisa Sancheza który prezentuje wg mnie niebo lepszy poziom umiejętności piłkarskich aniżeli Giuseppe Rossi.

Jak transfer dojdzie do skutku to nie ukrywam że jako fan Barcy będę niezmiernie szczęśliwy z takiego rozwiązania :)

0

fccbarcaa

Jaki kibic Realu człowieku? Pisze wyraźnie że napastnik jest zwolennikiem Rosario Central. I miejsce zdarzenia było w Argentynie w Rosario. Czytaj ze zrozumieniem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?