emotive
Dołączył/a: październik 2010
Sląskie
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa Villa MaraVilla!
0
Ja troszkę zgoła na nieco odmienny temat ale odnośnie tv. Mianowicie czy ktos się orientuje czy jest gdzieś w naszej ukochanej Polsce dostępny kanał na jakiejś platformie czy telewizji kablowej kanał Barca TV?
0
Co do Songa miałem mieszane odczucia z jego przyjściem do Barcy, ale jak zobaczyłem jakie Song patelnie wykłada napastnikom to zmieniłem zdanie :) Wykłada patelnie podobnie jak Xavi/Iniesta :)
Filmik ponizej.
0
Szykuje mocny start, mimo wszystko jestem dobrej myśli :)
0
Dobry skład! :)
Może i szkoda Davida że nie wystąpi ale może i lepiej by sie zbytnio nie przeciażał, a był gotów na Ligę na 120 %.
Czy ja dobrze widzę? MU w praktycznie najsilniejszym składzie o_O
0
Dla wszystkich którzy nie wiedzą na co się zdecydować dzisiejszego wieczoru, na siatę czy na Barcę, mogę poinformować że mecz Barca - Manchester United będzie również transmitowany zaraz po meczu Polska - Rosja na Canal + GOL i Canal + GOL HD o godzinie 22:30 :) I Ja też właśnie taką opcję wybrałem :)
Piwko się już chłodzi, bez cienia wątpliwości zapowiada się pasjonujący wieczór! :)
Vamos!
0
On jest po prostu niesamowity!
0
Turboruchacz widocznie musiało CI to umknąć albo jesteś niedoinformowany :)
NIe zauważyłeś po wynikach?
to sobie spójrz na tabele.
w sezonie 2009/2010 Malaga skonczyła na 17 miejscu.
sezon później 2010/2011 rozgrywki ligowe zakonczyła na 11 pozycji
a w ubiegłym sezonie siedzi już za plecami Valencii kończąc rozgrywki na 4 miejscu nie widać wyników? Jest progres? Jest! A skoro Ty go nie zauważasz to marny z Ciebie kibic.
Tu masz info wyszukane na szybko o szejku w Maladze.
http://www.sportandmore.pl/featured/pilka-na-dziko-szejk-w-maladze/
I nie pisz bzdur ze Hiszpański temperament odstrasza szejków.
0
TurBoRuChacz,
Piszesz że szejków odstrasza Hiszpański temperament? A Maladze zapomniałeś? Najpierw to poczytaj i zorientuj się trochę i będzie ok,
0
Kiedy będzie ogłoszony terminarz na nowy sezon?
0
Dziutek jaki Pepe!? Pepe to gra w Realu Madryt, którego bardzo nie lubię.
Visca el Barca & Pep.
0
Orientuje się ktoś gdzie można zobaczyć ile CR7 i Messi mają asyst w lidze? Nigdzie nie mogę się doszukać tej informacji...
0
"...zwraca uwagę na szczegóły, takie jak zaniedbane boisko z nierówno skoszoną murawą czy niewłaściwie napompowane piłki." WTF!?
No no no. Nie zła fucha z tego Tito skoro zwraca na to uwagę.
Ekhem, za młodych czasów jak graliśmy w szkole podstawowej w piłkę, to też zwracaliśmy na to uwagę :P
0
Sądzę że zadząd podjął słuszna decyzje, myślę że w przypadku kiedy już Pep odchodzi, zarząd chyba podjął najlepsza decyzję. Myslę ze Tito posiada to co potrzeba by zastąpić Guardiolę. To chyba najlepsze wyjście z tej sytuacji. Dziwi mnie natomiast to bo jednak sądziłem że Pep z Tito się nie rozejdą a jednak prawda okazała się nieco inna...
0
dziwne a niby mówili wszyscy że Tito z pepem się nie rozejda a tu proszę :(
0
Tito miało być *
0
Titi nowym trenerem Barcy...
0
Ale stypa :/
0
Ras White Nigga, oper21.
No dobrze. Ale to nie tylko onet tak pisze bo sky sports podaje podobną informację :/
Wątpię że media podawałyby w tej kwestii wyssane info. Chciałbym się mylić ale wg. mnie to juz nie są przelewki Panowie.
Prawda bywa okrutna ;(
0
oper21 takie onformacje podaje tez onet wiec to już nie tylko sky sports o tym pisze :/
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-josep-guardiola-odejdzie-z-barcelony,1,5116555,wiadomosc.html
;(
0
Wie ktoś czy będzie można obejrzeć gdzieś na żywo w tv konferencję Pepa?
0
Sa przecieki, Niestety jak podaje onet Pep nie przedłużył kontraktu :/ Oficjalnie do wiadomości publicznej swoją decyzje poda na jutrzejszej konfie.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-josep-guardiola-odejdzie-z-barcelony,1,5116555,wiadomosc.html
Pep Why!?
:/
Nie moge w to uwierzyć :|
0
Jak podaje onet Pep nie przedłużył kontraku :/ Oficjalnie do wiadomości publicznej swoją decyzje poda na jutrzejszej konfie.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-josep-guardiola-odejdzie-z-barcelony,1,5116555,wiadomosc.html
Pep Why!?
:/
Nie moge w to uwierzyć :|
0
Chyba się porycze, jak Pep nie przedłuży kontraktu! ;(
Pep musi zostać!
0
Krystyna! co!? Neuer!!!! Hahahaha!
0
0
to nie jest ta barca Panowie, brakuje wszystkiego! tej błyskotliwości, ambicji, woli walki, zaangazowania, płynności, to nie jest to do czego przyzwyczaiła nas Barca, to nie jest to! To nie jest ta Barca, grają że tak powiem za przerposzeniem,na odpierd... Bo inaczej nie mozna teg9o nazwac. I jesliu w drugiej połowie nić się nie zmieni to możemy pogratulować mistrza Realowi :/ Niestety ;(
Mamy jeszcze 45 minut... :|
0
W Polsce tylko Canal +
0
tylko c+
0
A kogo wylosowała dziś ośmiornica Iker? :D Bo coś cicho przed tym klasykiem o niej :D