0

masik86 nie długo po spotkaniu znajdziesz, na allgoals.pl bramki oraz cały mecz. Też bede oglądał retransmisje bo mam nocną zmianę :/

Pozdrawiam.

0

fausto999 na głównej stronie po prawej masz baner do sklepu ISS-Pro. Polecam również fanzone.

Natomiast ja mam troszkę inne pytanie, nie orientuje się ktoś jak wyglądałaby sytuacja gdyby Barca miała tyle samo punktów na koniec sezonu? Czy wtedy liczy sie różnica bramkowa czy bilans bezpośrednich spotkań?
Pzdr.

0

Szymek2202 nie siej herezji :-)
Jestem ciekaw, co napiszesz po meczu o 22-iej hehe :-)

0

lukafcbthc nie siej herezji...

Jestem ciekaw co napiszesz po godzinie 22-iej hehe :-)

Mam tylko jedną prośbę do Ciebie, nie zapomnij udzielić się po meczu Realu :-)

0

Lukafcbthc nie siej herezji.

Napisze raz jeszcze, dzisiaj na moim FM'ie własnie Real pojechał na Majorce ten klubik 5-0, nie ukrywam jak bardzo mi zrzędła mina jak to zobaczyłem... :/

Doszedłem do wniosku że Barca niech zacznie patrzeć na siebie i poprawi grę na wyjazdach, wtedy nie będziemy musieli sie oglądac na Real... Takie liczenie w kazym spotkaniu na potknięcie Realu, to wg mnie nonsens :| Choć nie ukrywam że badzo bym chciał by to się spełniło.

Ciekaw jestem co napiszesz po 22 hehe :-)

Pzdr.

0

lukafcbthc
Dzisiaj Real traci punktu. Zobaczycie!!

Luka dzisiaj na moim FM'ie własnie Real pojechał na Majorce ten klubik 5-0, nie ukrywam jak bardzo mi zrzędła mina jak to zobaczyłem... :/

Doszedłem do wniosku że Barca niech zacznie patrzeć na siebie i poprawi grę na wyjazdach, wtedy nie będziemy musieli sie oglądac na Real... Takie liczenie w kazym spotkaniu na potknięcie Realu, to wg mnie nonsens :| Choć nie ukrywam że badzo bym chciał by to się spełniło.

0

FCBFOREVER,

No Barcelony z Realem to rozumiem ale Valencii z Levante? czy ja wiem czy to taki niebezpieczny mecz.

Jest niebezpieczny bo Levante z Valencią rywalizują ze sobą mało tego Levante to drużyna z przedmieść Valencji.

0

xX FCB!!! Xx w ostatnich wiadomościach na stronie co chwilę wspominasz żeby grał Valdes bo Pinto jest beznadziejny bo Pinto jest be itd.
Widziałeś go w bramce jak bronił? I jak się sprawdzał w pierwszym zespole?
Widziałeś jak zastępował Valdesa kiedy ten w zeszłym sezonie nie zagrał pare spotkań kiedy miał uraz? Widziałeś!?

Jeśli nie masz pojęcia, to zamilcz!

0

Teraz regeneracja i odbudowa sił a następnie 3 pkt z Betisem.

Vamos Barca!

0

Na otwartm polskim kanale na pewno nie, ale będzie transmitowany na Sportklub.

0

Pamiętam ten znak Leosia do Kamery zdaje się po bramce a po niej zdobył kolejne dwie, nie pamiętam tylko w jakim dokładnie to było spotkaniu, tyle ich było, ktoś może przypomnieć? :)

0

Potwierdzam.
Dla ciekawych Informacji dotyczącej terminarzu 1/4 Pucharu Króla info również podane jest już na stronie Realu.

Dwa spotkania GD w środy o godzinie 22 :-)
1 mecz na SB, rewanż na CN.

Pzdr.

0

asjack tylko nie wiem czy wiesz ale CDR to nie La Liga więc będzie to zupełnie inne spotkanie i inna motywacja niż w lidze.

Nie umniejszając jednak faktu, tez liczę że przełamiemy w końcu tą złą passę wyjazdowych spotkań nie tylko w CDR ale co najważniejsze w ligowych spotkaniach o czym myśli zapewne nie jeden Cule.

0

NIe wiedziałem że Pampeluna to inaczej po naszemu Pameluna ;-)

0

Podejrzewam że będzie z Realem wystawiony Pinto, jeśli w finale CDR z Realem grał Pinto to teraz inaczej nie będzie. Poza tym Pinto ma chyba cos do udowodnienia i zrehabilitowanie się za zeszłoroczny finał CDR ;-)

0

Czy ktoś się orientuje o której i w jakie dni będą rozgrywane ewentualne Gran Derbi w CDR? Bo chce zarezerwować sobie urlop aczkolwiek nie wiem jak wypadnie spotkanie gdyż pracuje w trybie III zmianowym. Jesli ktoś wie będę wdzięczny za info.
Pozdrawiam serdecznie.

0

Lubie oglądać turniej PNA.I poczuć ten afrykański mundial w środku zimy ;-)

Z mojego punktu widzenia, w finał będzie Wybrzeże Kości Słoniowej vs. Ghana :-)

Pozdrawiam.

0

Klątwa wyjazdowych spotkań, ciąg dalszy.

0

Karci0 a miejsce Mourinho...? ;-)

0

La Pulga M

W tamtym sezonie po 17 kolejkach w tabeli wyglądało to nastepująco:

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. Barcelona 17 46 15 1 1 53 - 10
2. Real Madryt 17 44 14 2 1 42 - 14.

Pozdrawiam.

0

Scunad,

wlasciwie to sprawa tak slabych meczy wyjazdowych jest cholernie ciekawa, bo osobiscie nie moge dojsc do przyczyny takiego stanu rzeczy
moze ktos ma jakies teorie?

Braki w mobilizacji, a właściwie jej problem z którym Pep w tym sezonie ma najwyraźniej problem. I gra na 1-0 i starania by dowieźć skromny wynik do końca. To jest główny problem Pepa wg mnie w tym sezonie na wyjazdach.

0

Eoren zakochałem się w Tobie, Twoje komentarze sa dla mnie melodią dla mojego umysłu ;-)

0

Pep musi zostać!

0

Nie wiem co o tym sądzicie ale portal Onet podał do wiadomości taką informację na temat Guardioli, co nie ukrywam bardzo mnie niepokoi :|

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/prezydent-barcelony-znalazl-nastepce-pepa-guardiol,1,4987624,wiadomosc.html

0

Krajek33, 18 stycznia na SB a tydzień później 25 stycznia na CN.

0

Jak żyje to musze powiedzieć że pierwszy raz spotkałem się z takim słowem "prolongować". Ciekaw jestem czy jakbym zapytał kolegi z pracy czy prolongują mu umowę czy wiedziałby o co biega :D

0

Haziii87 w piątek tj. 30 Grudnia.

0

A mi miło by było gdyby Szczęsny mógł zawitać na CN :-)

0

Jednak już przy dwóch nadarzających się okazjach, udał się w podróż do miasta, które było jego domem na przestrzeni ostatnich lat. Pierwszy raz miał miejsce, kiedy doznał kontuzji – na początku sezonu. Po raz drugi, gdy Pep Guardiola dał swoim piłkarzom dwa dni wolnego po ligowym Klasyku z Realem.

Zdaje się jest błąd w ostatnim zdaniu, Po Ligowym klasyku z Realem to wszyscy zawodnicy polecieli prosto z Madrytu do Japonii na KMŚ wiec jak mógł polecieć do Londynu? Chyba że autor miał na myśli wówczas sierpniowy Superpuchar z Realem.

0

PG: Nie ma dnia, żebym nie myślał o tym, że jutro odchodzę. Kiedy ktoś jest na stanowisku, gdzie dowodzi, musi czuć, że w każdej chwili może odejść. Takie poczucie wolności pozwala mi lepiej pracować. To poczucie, że mogę decydować o swojej przyszłości. Wszelkie długie kontrakty zawsze mnie przygnębiały. Sprawiają, że musisz coś robić. Ja wolę robić coś, bo to lubię,
a nie z musu.

Wniosek w tym tkwi taki że Pep jeśli podpisze umowe to pewnie znowu, nie dłużej jak jeden sezon...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?