emotive
Dołączył/a: październik 2010
Sląskie
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
popis1 sprawdziłem i prognozy meteo nie są niekorzystne, prognozują że w poniedziałek w Madrycie -11 ;-)
0
MichalRBB wszystko pięknie ładnie ale mecz jest jutro chłopcze złoty.
0
Być może źle to zinterpretowałem, oby tak było jak mówisz, bo nie ukrywam że ta wypowiedź mnie zaniepokoiła ;-)
Pozdrawiam :)
0
Liczę dziś na 3 punkty i upragnione zero z tyłu.
0
Gdyby przewidywania Katalońskiego Sportu się spełniły to skład wyjściowy jest bez cienia wątpliwości trudny do opisania. Jednym słowem po prostu - miazga! :-)
T'estimo Barca!
0
Nie widzę dziś innej opcji jak komplet punktów. Inny wynik nie wchodzi w grę!
0
Mało minut Iniesty: - Andrés nie gra mało. W środku pola potrzebujemy bardzo dobrych piłkarzy: Xaviego, Cesca, a także Thiago. Uznaję także za normalne to, że nie rozgrywa zbyt wielu minut.
Martwi nie to. Czyżby Iniesta nie znalazł uznania w oczach Villanovy?
0
Dani jaki mafioso :D Uwielbiam tego gościa :D
0
"Nie było w tym sezonie jeszcze meczu – wśród 11 spotkań, które rozegrał w lidze – aby zdobył tylko jedną bramkę. Obecnie Argentyńczyk ma już na koncie 15 goli i jest liderem Pichichi."
To prawda, aczkolwiek był tez taki mecz w lidze w tym sezonie w którym w ogóle nie zanotował żadnego trafienia. W meczu po narodzinach syna z Celtą Vigo.
0
Świetny skład!
Jedziemy!
Vamos Barca!
0
john_sacramoni
No to z celticiem wyjedzie wozkiem na boisko
Haha to żeś mnie zabił tym textem, beke mam jak mało kiedy :D
0
Zdjęcie w sam raz nadaje się na foto tygodnia :) Rzekłbym nawet miesiąca :)
0
A w hokeja na wrotkach? Też będzie? :/
0
Villa Villa Maravilla!
0
FCBFOREVER
Trzeba jeszcze podśrubować ten rekord :)
To fakt, aczkolwiek na Majorce nie będzie to łatwym zadaniem. Zwazywszy że ciężko nam się gra na Balearach. NIe mniej jednak, nie ulega jakimkolwiek wątpliwością że będzie to pasjonujacy spektaktl :D
0
niech to szlag, dlaczego znowu kontuzja!? Dlaczego znów obrońca? Oby nie było to nic poważnego.
0
uu linia pomocy i napad mamy galowy :) Nie ma to jak stare dobre MVP! :)
Vamos Barca!
0
Aż trudno mi w to uwierzyć że od powstania klubu czyli od 1899 roku w pierwszych 10 kolejkach Barca nie wygrała 9 spotkań...
Hm, w takim bądź razie, dziś to się zmieni :)
Na naszych oczach buduje się złota historia.
Po zwycięstwo!
0
konrado6
Nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę :D
0
Dziś Juve pojedzie tą gromadkę z Mediolanu i Morratiemu pęknie żyłka ze złości :)
0
Byle powrócili ze zgrupowań bez kontuzji...
0
Głupie wykorzystywanie prawa Hiszpańskiego odnośnie młodych zawodników przez Arsenal i podbieranie zawodników Barcy z La Masii. Zastanawiam się dlaczego federacja Hiszpańska nie zmieni tych przepisów by sytuacje takie nie miały już więcej miejsca? :/
0
I tak trzymać!, oby tak dalej!
0
Już za tydzień będziemy świadkami pobicia rekordu ustanowionego przez Van Gaala :)
0
Co to za brednie? Tak, jasne, od razu połowę składu wyjściowej jedenastki chciał sie pozbyć? Nie wierze by Pep mógł zachować się w taki sposób. Panowie więcej szacunku do byłego szkoleniowca który był klasą samą w sobie.
0
Już niespełna 12 godzin zostało do spotkania na Rayo i jeszcze nie ma tu zapowiedzi? o_O
0
Niesamowite!
Mes Que un Club!
0
Kris81 skąd takie info?
0
I słusznie, być może coś się zmieni w tej sprawie, bo te zawieszenie na dwa spotkania w LM to wg mnie jakieś nieporozumienie.
0
Tito mając na uwadze jego wielka skuteczność w ostatnich kwadransach w spotkaniach ligowych kiedy to Villa wchodził jako tak zwany Joker i trafiał do bramki przeciwnika, powinien dać szanse El Guaje. Do teraz zastanawiam się dlaczego Tito tego nie zrobił? Być może Tito posiadał taki wariant w planie, aczkolwiek kontuzja Daniego za którego musiał wejść Montoya pokrzyżowała te plany. Jak było naprawdę tego się chyba nie dowiemy...