0

popis1 sprawdziłem i prognozy meteo nie są niekorzystne, prognozują że w poniedziałek w Madrycie -11 ;-)

0

MichalRBB wszystko pięknie ładnie ale mecz jest jutro chłopcze złoty.

0

Być może źle to zinterpretowałem, oby tak było jak mówisz, bo nie ukrywam że ta wypowiedź mnie zaniepokoiła ;-)

Pozdrawiam :)

0

Liczę dziś na 3 punkty i upragnione zero z tyłu.

0

Gdyby przewidywania Katalońskiego Sportu się spełniły to skład wyjściowy jest bez cienia wątpliwości trudny do opisania. Jednym słowem po prostu - miazga! :-)

T'estimo Barca!

0

Nie widzę dziś innej opcji jak komplet punktów. Inny wynik nie wchodzi w grę!


0

Mało minut Iniesty: - Andrés nie gra mało. W środku pola potrzebujemy bardzo dobrych piłkarzy: Xaviego, Cesca, a także Thiago. Uznaję także za normalne to, że nie rozgrywa zbyt wielu minut.

Martwi nie to. Czyżby Iniesta nie znalazł uznania w oczach Villanovy?

0

Dani jaki mafioso :D Uwielbiam tego gościa :D

0

"Nie było w tym sezonie jeszcze meczu – wśród 11 spotkań, które rozegrał w lidze – aby zdobył tylko jedną bramkę. Obecnie Argentyńczyk ma już na koncie 15 goli i jest liderem Pichichi."

To prawda, aczkolwiek był tez taki mecz w lidze w tym sezonie w którym w ogóle nie zanotował żadnego trafienia. W meczu po narodzinach syna z Celtą Vigo.

0

Świetny skład!
Jedziemy!
Vamos Barca!

0

john_sacramoni
No to z celticiem wyjedzie wozkiem na boisko

Haha to żeś mnie zabił tym textem, beke mam jak mało kiedy :D

0

Zdjęcie w sam raz nadaje się na foto tygodnia :) Rzekłbym nawet miesiąca :)

0

A w hokeja na wrotkach? Też będzie? :/

0

Villa Villa Maravilla!

0

FCBFOREVER
Trzeba jeszcze podśrubować ten rekord :)

To fakt, aczkolwiek na Majorce nie będzie to łatwym zadaniem. Zwazywszy że ciężko nam się gra na Balearach. NIe mniej jednak, nie ulega jakimkolwiek wątpliwością że będzie to pasjonujacy spektaktl :D

0

niech to szlag, dlaczego znowu kontuzja!? Dlaczego znów obrońca? Oby nie było to nic poważnego.

0

uu linia pomocy i napad mamy galowy :) Nie ma to jak stare dobre MVP! :)

Vamos Barca!

0

Aż trudno mi w to uwierzyć że od powstania klubu czyli od 1899 roku w pierwszych 10 kolejkach Barca nie wygrała 9 spotkań...

Hm, w takim bądź razie, dziś to się zmieni :)
Na naszych oczach buduje się złota historia.

Po zwycięstwo!

0

konrado6

Nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę :D

0

Dziś Juve pojedzie tą gromadkę z Mediolanu i Morratiemu pęknie żyłka ze złości :)

0

Byle powrócili ze zgrupowań bez kontuzji...

0

Głupie wykorzystywanie prawa Hiszpańskiego odnośnie młodych zawodników przez Arsenal i podbieranie zawodników Barcy z La Masii. Zastanawiam się dlaczego federacja Hiszpańska nie zmieni tych przepisów by sytuacje takie nie miały już więcej miejsca? :/

0

I tak trzymać!, oby tak dalej!

0

Już za tydzień będziemy świadkami pobicia rekordu ustanowionego przez Van Gaala :)

0

Co to za brednie? Tak, jasne, od razu połowę składu wyjściowej jedenastki chciał sie pozbyć? Nie wierze by Pep mógł zachować się w taki sposób. Panowie więcej szacunku do byłego szkoleniowca który był klasą samą w sobie.

0

Już niespełna 12 godzin zostało do spotkania na Rayo i jeszcze nie ma tu zapowiedzi? o_O

0

Niesamowite!

Mes Que un Club!

0

Kris81 skąd takie info?

0

I słusznie, być może coś się zmieni w tej sprawie, bo te zawieszenie na dwa spotkania w LM to wg mnie jakieś nieporozumienie.

0

Tito mając na uwadze jego wielka skuteczność w ostatnich kwadransach w spotkaniach ligowych kiedy to Villa wchodził jako tak zwany Joker i trafiał do bramki przeciwnika, powinien dać szanse El Guaje. Do teraz zastanawiam się dlaczego Tito tego nie zrobił? Być może Tito posiadał taki wariant w planie, aczkolwiek kontuzja Daniego za którego musiał wejść Montoya pokrzyżowała te plany. Jak było naprawdę tego się chyba nie dowiemy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?