0

CescFab zwał jak zwał, ale Polacy są tylko jedni. I obrażani przez kibiców Realu jesteśmy również i my.

0

Czy ktoś posiada jakieś źródło, adres bądź link do pamiętnej manity z 2010 roku w jakość HD? Jeśli tak, niech napisze na PW. Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.
emotive

0

El Clásico: czy wiesz, że… ? Dzisiaj wieczorem Barca zdobędzie 3 punkty? :D

0

W treści artykułu jest rażący błąd, mianowicie:

Villa nie zagrał ani jednej minuty. Co więcej, jego ostatni meldunek na boisku podczas meczu z Realem Madryt trwał tylko 6 minut po tym, jak wszedł z ławki rezerwowych. Było to 10 grudnia 2010 roku w wygranym przez Barcelonę meczu (3:1).

Owszem zwycięstwo nad Realem było 10 grudnia ale nie było to w 2010 roku a w 2011. Proszę autora o poprawienie. Dziękuję :)

0

baczmus tego nie wytrzymałem, normalnie aż się uśmiałem :D Dobre anime :D

0

Czytało się zdecydowanie lepsze felietony Challengera, bardziej budujące jak i bardziej wartościowsze niż ten obecny. Ten tak jakby pozbawiony jest tej siły słownej czy też dyplomatycznej która robiła różnicę. Zdaje się autor ma jakiś słabszy dzień. No cóż, jak widać nie zawsze da się utrzymać wysoki poziom.

0

Pieńsk z całym szacunkiem, ale co ma piernik do wiatraka?

0

misiaty7 to zależy od tego jakiego masz neta i od tego czy serwery podołają.

1

Pamiętamy :) Aż łza się w oku kręci :) To było nie do opisania :) Magia!

0

kolejne trzy punkty i wymarzony start w ligowych rozgrywkach :) Tito wczoraj zrobił bardzo dobre zmiany, zwłaszcza zmieniając Alexisa, i Daniego bo to co wczoraj prezentowali na boisku to jakies nieporozumienie. Aż mnie nerwy brały gdy widziałem co jakiś czas bezradnie rozkładającego się Alexisa, i grającego na w półprzytomnego Daniego Alvesa. Wielka szkoda Thiago, tyle chłopak się kurował by wrócić na boisko :/ Oby wrócił jeszcze w tym roku do wyjściowej jedenastki. Ogólnie rzecz biorąc świetny mecz i niesamowita wręcz końcówka! Teraz pełna koncentracja na Benfikę i na wielkie GD.

Vamos!

0

NIe wiem czy dobrze widzę ale z tego co można zauważyć po rozpisce na ten tydzień, zawodnicy przeprowadzają po jednym treningu dziennie, zazwyczaj były to treningi przed południem i wieczorem. Nie wiem czemu dawka treningowa została zmniejszona? Czy tak tylko mi się wydaje? Czy faktycznie jest coś na rzeczy? Ktos się orientuje? Jesli tak niech ktoś mnie poprawi.

0

haha zgrywus_FCB dobre :D Plus ode mnie :D

0

jemzupke a co było za Twoich czasów? ;)

0

Kiedy On wróci, jest jakieś info w tej sprawie na jego temat?

0

N2O Też mam takie same wrażenie, obyśmy się mylili ;) Zresztą nie bez powodu, w zeszłym roku przegraliśmy tam 1-0 a w obecnym sezonie Real Madryt tam poległ. Oby tym razem było inaczej...

Nie mogę się doczekać. Zapowiada się pasjonujący spektakl :)

0

Szkoda tych dwóch setek Fabsa bo rezultat mógłby być wyższy.

0

Szpaku jest najlepszy, uwielbiam te jego wpadki, idzie się czasami fajnie pośmiać :) Przynajmniej jest wesoło :)

Szpaku rulezzz!

0

A w Madrycie minus -5 C :D Jest!! Jest!! Jest!!

0

jest!!! Getafe 2:1!!! Jazda Getafe!! Jedziemy z nimi! jazdaa!!

0

Spokojnie Panowie, troche za szybko strzelił Getafe tą bramkę... Będzie trudno to utrzymać, znając Real strzelą jakąś bramkę fartem na sam koniec. Obym się mylił.

0

jest getafe remisuje 1-1! :)

0

Ja uwazam że Barca grała zbyt nerwowo czasami wręcz zbyt chaotycznie. Zwłaszcza w pierwszej odsłonie tego spotkania, gdzie nasi często zachowywali się jak zagubione dzieci, sparaliżowane wielka tremą na samą myśl o wystepie w Pampelunie. Nie wiem czy kibice Pampeluny tak wpływają na naszych zawodników czy CI piłkarze. którzy zachowywują się głośno i za każdym razem gdy ktoś z Barcy faulował domagali się kartek? Zresztą sami piłkarze tez czasami szukali okazji do przetrzymywania piłki przy korzystnym dla nich rezultacie a kiedy był faul robili zamieszanie okół sędziego co by tylko skorzystać na czasie który szybko upływał. Nie ukrywam że wkurza mnie ta nieporadność naszych na Osasunie. Osa zagrała dziś jak w transie, stwarzając tym samym niejednokrotnie sporo zamieszania w szykach obronnych Barcy. Widać Osasuna ma patent na naszą filozofię gry na ich terenie. Tylko zastanawiam się i zadaję sobie pytanie - dlaczego w Osasunie spinaja dupska na mecze Barcą i grają z nami na 120 % i grają taką dobrą piłkę? A z innymi już nie mają takiej motywacji? Czyżby dla nich gra z Barcą była jak wielki finał? Gdyby Osasuna taką piłkę grywali co kolejkę wydaje mi się że spokojnie wygryżli by nawet z trzeciego miejsca w tabeli, trzecią siłę Ligi jaką obecnie jest Valencia. Wywnioskować można że Osa jak chce, to potrafi grać solidną piłę. Tylko do cholerki dlaczego spinają zawsze zady na Barcę?

Ogólnie rzecz biorąc cieszę się niezmiernie z tych 3 wywalczonych punktów na tak gorącym terenie.

Teraz pełna koncentracja na SH.

Vamos Barca!

0

hehe to samo pomyślałem sami poeci :D

0

i tak trzymaj Guaje! :D

0

DamianBarcaCule

I co najwazniejsze przyszli jak dobrze pamiętam w jednym okienku transferowym latem 2010. Przed sezonem 2010/2011 co w efekcie był to praktycznie jeden z najlepszych sezonów w historii.

0

Świetnie to się prezentuje, zwłaszcza strzały z dystansu których nie od dziś brakuje w naszej grze.

Co do punktu odnośnie Waldka to faktycznie dziwi fakt że nikogo nie ustawiał przy rzutach rożnych na krótkim słupku w meczu z Realem Madryt co ułatwiło Krystynie zdobycie gola.
Wygląda to na zbyt lekceważące podejście Waldka do zawodników takiej drużyny jak Real. Nie wspominając już o sytuacji w której straciliśmy drugą bramkę. Mam nadzieję że wiecej takich błedów nie będzie popełniał...

0

Być może wydać się to dziwne ale obawiam się tego spotkania. Zresztą zawsze cięzko nam się grało. Oby tym razem chłopaki nie zawiedli.

Vamos Barca!

0

Nie ukrywam że po tym co zobaczyłem w zeszłym sezonie na Reyno de Navarra kiedy to przegraliśmy 3:2 trochę obawiam się dzisiejszego spotkania. Mam jednak nadzieję że ostatnie spotkania na Osie da im odpowiednią motywację by zasięgnąć po 3 punkty.

Barcelonaforever!

0

Zwycięstwo w dwumeczu, którego świadkami będziemy w ciągu kilku najbliższych dni, pozwoli Barcelonie stać się pierwszą drużyną, która cztery razy z rzędu cieszyła się e zdobycia tego trofeum.

Szanowna Redakcjo jak można tak pisać? Jeszcze tego dwumeczu nie wygraliśmy...

0

tu macie relacje na żywo z camp nou która jest juz w trakcie :)

Sopcast. Channel - 100804

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?