emotive
Dołączył/a: październik 2010
Sląskie
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szympek111 ja na drhtv ogladałem lige mistrzów bo nie mam N-ki cieło jak diabli. Jak to dobrze ze mam C+ :)
0
a Challanger ile obstawił? Pewnie 5-0 :D
0
Damiano2k1 najlepszy jest sopcast ;) linków do spotkania wewnątrz programu nie powinno brakować.
Pozdrawiam.
0
że jestem* miało być :)
przepraszam za literówkę ;)
0
don47 ale bez emocji, napisałeś że jak Real przegra z Bayernem to będziesz sympatyzował FCB a jestes za Realem. Wiec jestes bez urazy dwulicowym kibicem :) Chyba że oszukujesz samego siebie ;) Pisząc że jestes pustakiem utwierdzasz mnie w przekonaniu że do racjonalnie myślących osób nie nalezysz. Nie dziwę się ze kibice Barcy Cie wyzywają. Mniej szacunek do innych, to inni będą go mieli do Ciebie.
0
ciekawe jak jutro zaprezentuje sie Chelsea na wyjeżdzie na Emirates. Trzeba obejrzeć.
Arsenal - Chelsea sobota 13:45 C+
0
don czyli jetses takim bez urazy :dwulicowym kibicem, jak Realowi idzie to kibicujesz RM a jak nie idzie RM to kibicujez FCB?
Wybacz jeśli chodzi o mnie ne lubie a raczej nie przepadam za dwulicowymi ludzmi. A takich kilku znam i wiem czgo sie po takich ludziach można spodziewać ;)
Bez spiny, pozdrawiam.
0
Po zwycięstwo!
Som i Serem!
0
Czy bedzie umieszczona jeszcze dziś informacja z konferencji prasowej Pepa Guardioli?
0
FanRealu90 nie przesadzaj, z całym szacunkiem myślę ze każde zwycięstwo Barcy w jutrzejszym spotkaniu będzie świetnym rezultatem. Nie żadne 5-0, nie 3-0 wystarczy skromne 2-1 z którego ja, jak i wszyscy Cules będą niezmiernie usatysfakcjonowani. Mimo wszystko szykuję się pasjonujące widowisko.
0
pawel50 ja też nie lubie Drogby, podobnie jak Ty, z tymże jakiś szacunek do niego mam, bo nie da się ukryć jest dobry, i przede wszystkim silny fizycznie. I też część swoich środków z tego co się orientuje przekazuję na cele charytatywne. Ale ogólnie nie pozostawia u mnie optymistycznego wrażenia.
Mimo wszystko wiem że Nasi zrobią wszystko by zrobić remontadę na Camp Nou i awansują do finału :-) Trzymam mocno kciuki nie tylko we wtorek ale i w sobotę. Będzie się działo.
Vamos Barca!
0
ok, dzieki kamil27 :D
0
Może wydawać się to śmieszne i głupawe, ale czy mógłby mi ktos wytłumaczyć co to jest remontada? hehe
Pisze całkiem powaznie, nigdzie nie moge tego znaleźć :)
0
Nie wiem czy tylko ja miałem i odniosłem takie wrażenie czy tylko mi się tak wydawało?
Zauwazyliście może coś nietypowego w grze Barcy po straceniu bramki? Ja tak, otóż zadziwiła jedna istotna rzecz, zawsze kiedy Barca czuła porażkę na plecach włączała swój PIĄTY BIEG, ZAWSZE. A dziś? Otóż dziś tego 5 biegu nie wrzucili, po prostu grali tak jakby sie nic nie stało, zauwazyliście to? I kontynuowali grę, grając dalej swoją piłkę w normalnym spokojnym tempie. Czuje że to było spotkanie z takim pewnym oszczędzaniem, na dwa decydujące mecze które czekają nas na CN w sobotę i we wtorek. Bo wg mnie nie realne jest rozegrać 3 decydujące mecze w przeciągu 6-7 dni. Czuje że w tych meczach Barca wrzuci swój 5 bieg. Czuje że będą gryźć trawę aż do ostatniej kropli krwi. Jedno jest pewne bedzie się działo i bardzo wiele. Zapowiada się ciekawie :) Nie mogę się doczekać! :) Yeah! :D Będzie jazda :)
T'estimo Barca!
0
Markus32 ogólnie rzecz biorąc z innym tematów prócz tego, musze powiedzieć że piszesz dosyć racjonalnie i mądrze, ale w tym temacie zgodzić się z Tobą nie mogę, bo cały czas podkreślasz że nie powinniśmy awansować do finału w 2009 roku kiedy to zdobyliśmy LM. Bo sędzia Ovrebo nam pomógł, to co powiesz na półfinał 2010 kiedy graliśmy z Interem? Ciekaw jestem jakie masz zdanie na temat 1/2 finału Lm z 2010? Gdybyśmy tam nie zostali skrzywdzeni i sedzia nie wypaczył wyniku, kto wie czy nie bylibyśmy już pierwszym zespołem w historii który obronił trofeum LM.
Co do wieku: Nie jestem dzieciakiem :D
Pzdr.
0
Markus32 weź już nie pisz głupot człowieku! Bo wypisujesz dziwaczne herezje :/ A widziałes półfinał z Interem? Co? Tam tez pomagali Barcelonie!? Panie sprawiedliwy?
nie pisz nic i weź już zamilcz!
0
dzięki Makaj tak tez własnie pomyślałem ale wolałem się upewnić :)
Tak poza tym to wcale się mu nie dziwię że podjął taką a nie inną decyzję na temat swojej przyszłości.
0
Hm, cieżkie życie sędziego :(
Czy on jeszcze sędziuje? Czy zrezygnował z tej funkcji? Ktoś wie?
0
N2O tak czy siak spotkanie z Chelsea nie będzie dla Nas spacerkiem, i Londyńczycy wcale nie są bez szans. Więcej szacunku i pokory. To wcale nie będzie łatwy mecz jak to nie którzy piszą. Chelsea będzie gryzła trawę, będą chcieli się zrewanżować za półfinał z 2009 roku a nie wiem czy wiesz wiele w ich składzie od pamiętnego półfinału 09 się nie zmieniło. Ja czuję że będzie to ciężki dwumecz.
0
UEFA nie ogłosiła jeszcze nazwiska arbitra, który poprowadzi drugi półfinał pomiędzy Chelsea a Barceloną.
żródło: z 15.04.12r. sport.pl
Jeszcze nie wschodzi ;-)
0
32 rzeczy których nie wiecie o Pepie Guardioli.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/32-rzeczy-ktorych-nie-wiecie-o-pepie-guardioli,1,5096706,wiadomosc.html
0
Oj będzie się działo...
0
Obawiam się własnie tego meczu na Levante który zostanie rozegrany na przedmiesciach Valencii :/
Oby moje obawy okazały się bezpodstawne.
0
reventon ale co one ma na celu ? :D
0
V1shoR nikt Ci tego nie powie, bo nikt tego nie wie, a jak juz wie to tylko znikoma ilośc osób ;-) :D
0
XvXigor wiem do czego zmierzasz i wiem co masz na myśli ale niestety nie ;-)
To była trochę zgoła inna bajka :-)
0
Oby o losach mistrzostwa zadecydowało stracie w GD na CN! Ten kto wygra GD niech zdobedzie sukces jakim jest Mistrzostwo Ligi!
4 punkty!!
0
Saragossa 1-0 Barcelona
Takimi meczami sie przygrywa mistrzostwo Panowie :/
;(
0
Zobaczymy, czy jutro nie wpłynie na nas zmęczenie po spotkaniu z Milanem, to będzie trudny tydzień i trzy ligowe spotkania", powiedział Pep.
To skoro po czterech dniach przerwy Pep zastanawia się czy nie wpłynie na nich zmęczenie po meczu z Milanem, to co powie jak bedziemy grać:
Środa 20:45 18 Kwi: Chelsea: Stadion SB
Sobota 22:00 21 Kwi, Real Madryt: Stadion CN.
Wtorek 20:45 24 Kwi: Chelsea: Stadion CN
Czyli innymi słowy będziemy grać 3 nizwykle bardzo ważne spotkania w ciagu zaledwie 6 dni!!
Real jest w lepsze j sytuacji gdyż będzie miał wiecej czasu na regenerację sił :/ Aż strach się bać :/
0
Jedno co zastanawia, to co z kontraktem Guardioli? Jakoś cicho się w tej sprawie zrobiło, tak jakby już problem był z tym rozwiązany. A tu mijają dni i tygodnie a podpisu na nowym kontrakcie jak widać nie było tak do tej pory nie widać. Media równiez póki co milczą w tej sprawie...