0

Oczywiście zwiazane z FCB ;-)

0

Znacie jakieś stronki skąd można by było ściagnąć jakąs ciekawą tapetę na fona?



0

Dzięki Kicia za info :*

0

A o której godzinie Drodzy Cules gramy z Pampeluną 4 stycznia? Czy jest juz oficjalny rozkład jazdy na 1/8 CDR?

0

Czy ten mecz będzie leciał na Canal + ?

0

Tym razem niespodzianki nie będzie!

0

I słusznie, zasłuzył sobie na dłuższy odpoczynek z rodzinką.

PS. Dlaczego Valencia nie ma podliczonego spotkania w tabeli, poprawcie to :/

0

To może ten komentator ma coś wspólnego z Katalonią ;-)
I dlatego tak wykrzykiwał Tezio, Tezio :D

0

Nasz Pep Dyrygent jak zawsze z klasą!

0

Obstawiam finał FC Barca - Athletic Bilbao.

0

A wiec 18 i 25 stycznia kolejne Gran Derbi hehe :-) Pierwszy mecz na SB rewanż na CN :-) Szkoda że na tak wczesnym pułapie rozgrywek ten mecz, bo takie mecze to bardziej pasują na Finał :-) Oj będzie się działo :-)

Vamos Barca!

0

Trafilismy na Osasune Pampelune w 1/8 CDR :D

0

0

o 10 będziemy miec okazję poznać rywala 1/8 Pucharu Króla. Nie ma drużyn rozstawionych wieć każda drużyna może Nam sie trafic byle nie Real M. czy Valencia bynajmniej nie na tym pułapie rozgrywek ;-)
Chciałbym byśmy trafili na Athletic Bilbao tudzież Sevillę z której mamy coś do udowodnienia, mam tu na myśli całe zamieszanie w ostatnich minutach meczu na CN kiedy to graliśmy z Sevillą 0-0 i ten nie wykorzystany karny w doliczonym czasie gry.

Pierwsze spotkania 4 stycznia rewanże 11 stycznia.

Czekamy.

Vamos!

0

Hitaschi w całej historii miał, ale to nie miejsce na tego typu dywagacje.

Piekne zwieńczenie udanego 2011 roku :-) Oby przyszły rok był taki jak ten, a może i lepszy :-)

Pozdrawiam :-)

0

MattFCB, bsluszniak fajnie by było :-)

A tak swoją drogą to cosik nieco późno przedstawione są te wyniki ogladalności.

0

Czy ktoś orientuje się kiedy bedzie rozgrywana rywalizacja 1/8 finału Pucharu Króla? Bądź termin w przybliżeniu?

0

Innej opcji jak zwyciestwo Blaugrany dzisiejszego wieczoru nie uwzględniam. :)

0

Uwielbiam tego Pana, Xavi jestes niesamowity!

0

Szkoda ze nie zagrają z Hospitalet na Camp Nou 1 składem :(

0

Lionel0MessiRMKaT wyczuwam więc taką delikatną doze złośliwości ze strony Twojego kolegi heh ;-) Tacy też istnieją, niestety.

Pozdrawiam.

0

Michael24 podejrzewam że nie wcześniej dopóki producent NIke nie wypuści takich koszulek na rynek. A nastąpi to pewnie nie wcześniej niż po Nowym Roku.

0

AxelF słuszna uwaga. Nie ukrywam że nachodzą mnie podobne myśli o dyspozycję ze słabszymi rywalami. I bardziej obawiam się słabszych rywali niż spotkań o wysoką stawkę w których Barca zazwyczaj nie zawodzi. Jak i również martwi mnie gra na wyjazdach w obecnym sezonie. Miejmy nadzieję że od wyjazdowego spotkania na Santiago chłopaki zaczną trzymać poziom nie tylko na własnym terenie ale też na terenie rywala.

Pzdr.

0

Anims Villa!

0

Niech sciągną na wypożyczenie Soldado z Valencii :D

0

Oby zwieńczeniem obecnego sezonu było podobnie jak w zeszłym sezonie z Abim który wrócił w wielkim stylu w finale LM i wniósł do góry te jakże arcyważne prestiżowe trofeum :)

Anims Villa.

0

klocek witaj w klubie ;-)

0

m_o_z w zegarku odliczającym czas po prawej.

0

Czy ktoś się orientuje którego odbedzie sie losowanie par 1/8 finału LM?

pzdr.

0

Wszystko w porządku, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. A mianowicie, czy ktoś sie orientuje co Pedro robi na zdjęciu Messiemu? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?