emotive
Dołączył/a: październik 2010
Sląskie
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście zwiazane z FCB ;-)
0
Znacie jakieś stronki skąd można by było ściagnąć jakąs ciekawą tapetę na fona?
0
Dzięki Kicia za info :*
0
A o której godzinie Drodzy Cules gramy z Pampeluną 4 stycznia? Czy jest juz oficjalny rozkład jazdy na 1/8 CDR?
0
Czy ten mecz będzie leciał na Canal + ?
0
Tym razem niespodzianki nie będzie!
0
I słusznie, zasłuzył sobie na dłuższy odpoczynek z rodzinką.
PS. Dlaczego Valencia nie ma podliczonego spotkania w tabeli, poprawcie to :/
0
To może ten komentator ma coś wspólnego z Katalonią ;-)
I dlatego tak wykrzykiwał Tezio, Tezio :D
0
Nasz Pep Dyrygent jak zawsze z klasą!
0
Obstawiam finał FC Barca - Athletic Bilbao.
0
A wiec 18 i 25 stycznia kolejne Gran Derbi hehe :-) Pierwszy mecz na SB rewanż na CN :-) Szkoda że na tak wczesnym pułapie rozgrywek ten mecz, bo takie mecze to bardziej pasują na Finał :-) Oj będzie się działo :-)
Vamos Barca!
0
Trafilismy na Osasune Pampelune w 1/8 CDR :D
0
Macie loink do losowania na zywo
http://www.marca.com/eventos/directo/2011/12/23/2903/asilovivimos.html
0
o 10 będziemy miec okazję poznać rywala 1/8 Pucharu Króla. Nie ma drużyn rozstawionych wieć każda drużyna może Nam sie trafic byle nie Real M. czy Valencia bynajmniej nie na tym pułapie rozgrywek ;-)
Chciałbym byśmy trafili na Athletic Bilbao tudzież Sevillę z której mamy coś do udowodnienia, mam tu na myśli całe zamieszanie w ostatnich minutach meczu na CN kiedy to graliśmy z Sevillą 0-0 i ten nie wykorzystany karny w doliczonym czasie gry.
Pierwsze spotkania 4 stycznia rewanże 11 stycznia.
Czekamy.
Vamos!
0
Hitaschi w całej historii miał, ale to nie miejsce na tego typu dywagacje.
Piekne zwieńczenie udanego 2011 roku :-) Oby przyszły rok był taki jak ten, a może i lepszy :-)
Pozdrawiam :-)
0
MattFCB, bsluszniak fajnie by było :-)
A tak swoją drogą to cosik nieco późno przedstawione są te wyniki ogladalności.
0
Czy ktoś orientuje się kiedy bedzie rozgrywana rywalizacja 1/8 finału Pucharu Króla? Bądź termin w przybliżeniu?
0
Innej opcji jak zwyciestwo Blaugrany dzisiejszego wieczoru nie uwzględniam. :)
0
Uwielbiam tego Pana, Xavi jestes niesamowity!
0
Szkoda ze nie zagrają z Hospitalet na Camp Nou 1 składem :(
0
Lionel0MessiRMKaT wyczuwam więc taką delikatną doze złośliwości ze strony Twojego kolegi heh ;-) Tacy też istnieją, niestety.
Pozdrawiam.
0
Michael24 podejrzewam że nie wcześniej dopóki producent NIke nie wypuści takich koszulek na rynek. A nastąpi to pewnie nie wcześniej niż po Nowym Roku.
0
AxelF słuszna uwaga. Nie ukrywam że nachodzą mnie podobne myśli o dyspozycję ze słabszymi rywalami. I bardziej obawiam się słabszych rywali niż spotkań o wysoką stawkę w których Barca zazwyczaj nie zawodzi. Jak i również martwi mnie gra na wyjazdach w obecnym sezonie. Miejmy nadzieję że od wyjazdowego spotkania na Santiago chłopaki zaczną trzymać poziom nie tylko na własnym terenie ale też na terenie rywala.
Pzdr.
0
Anims Villa!
0
Niech sciągną na wypożyczenie Soldado z Valencii :D
0
Oby zwieńczeniem obecnego sezonu było podobnie jak w zeszłym sezonie z Abim który wrócił w wielkim stylu w finale LM i wniósł do góry te jakże arcyważne prestiżowe trofeum :)
Anims Villa.
0
klocek witaj w klubie ;-)
0
m_o_z w zegarku odliczającym czas po prawej.
0
Czy ktoś się orientuje którego odbedzie sie losowanie par 1/8 finału LM?
pzdr.
0
Wszystko w porządku, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. A mianowicie, czy ktoś sie orientuje co Pedro robi na zdjęciu Messiemu? :D