emotive
Dołączył/a: październik 2010
Sląskie
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wychodzi na to że jesteśmy bardziej bramkostrzelni w sezonie, niż w pozostałych sezonach za czasów Guardioli. Co bardzo cieszy, bo mimo sytuacji w lidze jaką nastąpił progres w strzelonych bramkach. A wiec jest dobrze, oby utrzymać ten poziom.
A co nie którzy już mówią i twierdzą że Barcelona pomału gaśnie.
Ten artykuł powinien rozwiac wszystkim niedowiarkom ich iluzoryczne teorie.
0
Alexis where are you!?
0
Barca i nie zmienia się nic, dobre! nie źle się usmiałem z tego filmiku :)
Casillas Rulezz!
0
a ja marze o powtórce na CN z 29 listopada 2010 ^ ^
To była siła! Aż ciary przechodzą :)
0
Znacie jakies dobre tablety na uspokojenie? Przydadzą się przed meczem :D
0
Nika ciekawe mecze LM jakie zostały to Barca - Chelsea i potem finał ;-)
Oczywiście z całym szacunkiem do MIlanu.
0
nie na canal+ gol a na canal+ Sport ;-)
0
Wszystko fajnie ale jedno co mnie zastanawia to jedno zdanie:
W sezonie 1930/31, na przykład, Athletic zdemolował Barcelonę aż 12:1, po czym ta (UWAGA: teraz najważniejsze) w roku 2009 wzięła rewanż, wygrywając finał Copa del Rey 4:1.
Czyli co? Barca musiała czekać prawie 80 lat? żeby się odegrać za porażkę z Athleic! z 1931 roku!?
To chyba jakiś nonsens, nie wierzę że musieliśmy czekać (80 lat!) taki szmat czasu by odegrać się za porażkę 12-1 wygrywając dopiero w 2009 roku 4-1? Hm, to jakieś żarty?
Być może się czepiam ale wg mnie to chyba jakiś absurd.
0
W jutrzejszym spotkaniu na Reyno De Navarra w Realu Madryt na pewno nie wystąpią:
Nieobecni decyzją trenera: Callejón
Zawieszeni: Pepe
Kontuzjowani: Khedira [ostre zapalenie gardła i migdałków], Carvalho [naderwanie mięśnia dwugłowego, prawa noga] oraz Lass [przeciążenie mięśni, prawa noga].
żródło informacji: rm.pl
Uśmiech mi z buzi nie znika, czuje że jutro wiele się wydarzy :-)
0
Galakticos@ Gra w Nikozjil a Pampelunie to dwie inne historie i nie należy ich ze sobą łączyć bo to zupełnie inna bajka inny teren, inne rozgrywki i inna motywacja.
Poza tym jakiś umiar w sobie trzeba posiadać, to fakt.
Pozdrawiam serdecznie.
Jutro wszyscy kibicujemy Osasunie!
0
Piqenbauer jest organizowany. Wszystko jest opisane na forum Fan Klubu Barca Polska. Zdaje się wraz z mozliwością meczu z Bilbao. Wyloty chyba są organizowane z Poznania, Katowic i skądś jeszcze.
0
Gdyby nie ten cholerny kredyt który na nie ciaży i nie pewna przyszłość zawodowa, nie zawachał bym się by polecieć Do Barcelony nie tylko na Milan ale i na Athletic!
Przypomina mi się rewanż 1/8 finału z ubiegłego roku kiedy to po porażce na Emirates Stadium w pierwszym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość drużyny z Londynu ulegając 2-1, ale to jaki spektakt zafundowała Nam kibicom Barca na Camp Nou na długo pozostanie w mojej pamięci. Coż to była za noc! :-)
Mimo wszystko pozostaje TV, oj będę ostro kibicował :D Szykuje się pasjonujące widowisko :-)
Naprzód Barcelono!
0
Nic nadwyczajnego że Chellini bedzie w jutrzejszym spotakniu za Milanem, w koncu jest Makaronem ;-)
Vamos Barca!
0
A mnie z kolei cały czas zastanawia dlaczego Pep zwleka tak z podpisaniem nowego kontraktu... Martwie się że tak doskonały szkoleniowiec jak Guardiola może opuscić Barcę :(
0
Dziś czeka nas cięzki wyjazd. Aczkolwiek wiertze w zwycięstwo choc wiec że będzie cieżko ale gdy Real traci punkty nie mozemy pozwolić sobie na jakąkolwiek strate punktów. Mam nadzieję że Duma Kataloni mnie dziś nie zawiedzie. Liga jest w zasięgu!
Vamos Barca!
0
fcbarcakamil Bilbao jest na topie? Tak wygrali z Man U które nie grało na 100% pozatym to czy Bilbao jest na topie to mam wątpliwości widziałeś wczoraj Bilbao - Valencia? Chyba nie, wiec powiem że Twoje Bilbao na topie dostało wczoraj w plecy, Bilbao - Valencia 0-3! :] Dziękuje to tyle z mojej strony na temat Bilbao :]
0
Zapowiada się ciekawie. Piwko już się chłodzi. Koszulka już ubrana :)
Po zwycięstwo!
Vamos!
0
Hehe hasło dnia: "Wyjdź na boisko z dwoma jajami!" :D
Dobre aż się uśmiałem :)
Ja bym dodał, wyjdź na boisko z dwoma jajami, a nie z jednym ! hehe :D
0
patrykos4 podejrzewam że pojawi się niebawem przewidywany skład "Sportu". Jak to ma zazwyczaj miejsce. Bądź toszkę bardziej cierpliwy, wszystko ma swój czas...
Pozdrawiam.
0
Hm dziwią mnie słowa Pepa do jakich mnie przyzwyczaił. Jakby miał jakiś w sobie cień wątpliwości i jakby odzwierciedlał słowami iż Real jest lepszą drużyną. Być moze w cieniu tej plagi kontuzji z która obecnie Nasz zespół się zmaga mogło by to być dosyć racjonalne.
Słowa Pepa: "nie można kompletnie zdominować zespołu pokroju Realu. Lecz musisz wyciągnąć wnioski po każdym meczu, jeżeli chcesz się dalej rozwijać i iść naprzód."
Hm, a pamiętny dzień z 29 listopada 2010 roku? Nie można kompletnie zdominować Realu? Można, więcej wiary. Wyczuwam jakieś delikatne obawy Pepa. Jakby opuszczała go wiara w końcowy sukces.
Kto pamięta dzień 29 listopada 2010 ten wie o czym mówię , i że jednak można zdominować Real.
0
Zdaje się że ktoś chyba u góry chce pozbawić Nas szans zdobycia tytułu mIstrza Hiszpanii...
0
Niech to szlag! To już zaczyna być frustrujące.
0
@messiniek nie spamuj dzieciaku stronami pornograficznymi. Z takimi linkami to idź na stronę Realu! Raport.
0
Znowu ten Teixeria Vitienes z Kantabrii bedzie sędziował Nasze spotkanie? Dopiero co w srodę sędziował mecz z Realem? :/ Jak to możliwe?
0
Z tego co się orientuję, Finał ma odbyć się na nowym obiekcie Espanyolu Cornelia el Prat w Barcelonie.
Pozdrawiam.
0
iniesciczek nie spamuj!, nie wchodzić na link, skrót do strony erotycznej :/
0
Mam nadzieję ze tym samym zakończy się klątwa wyjazdowych spotkań. Jakakolwiek strata punktów nie wchodzi w grę. Gonimy Real! Tylko zwycięstwo!
Vamos Barca!
0
Szkoda ze podjął taką decyzję, liczyłem że Pep da mu szanse pograć w wyjściowym składzie pierwszego zespołu na czas nieobecności D.Villi.
0
Hm, tak jak się spodziewałem... Pupilki z Madrytu...
0
Pinto da rade! Wierze w niego.