0

Skad to niby wiesz? Ile meczow zagral złych? W ogole, ile on ich zagral?XD Z tego co wiem Kolumbia nie przez niego przegrywala, a co lepsze - dzieki niemu rowniez wygrywala.

0

Niech mi ktoś wyjaśni - gdzie jest sens sprzedawać za 40 a później odkupić za 70-90? Gdzie? Nie lepiej już dać mu szanse u nas? Nie dostał ich zbyt dużo aby pokazać ile potrafi dać drużynie, na MŚ trener mu zaufał i widać efekty, bo oglądałem mecze Kolumbii i Yerry dobrze się spisywał w obronie. Dodając do tego wszystkiego formę Pique która pozostawia wiele do życzenia

7

W sumie, to już zaczynam rozumieć dlaczego Ernesto nie chce stawiać na młodych :D

2

No jednak trzeba bo cucu nie da rady

3

No faktycznie, kudłaty zmiennikiem Alby, to się uśmiałem. Wszystko w nogach Mirandy,bo jak nie to cienko to widzę.

0

Mowili ze Mina malo dynamiczny, Lenglet lubi to?
Edit: drugi raz kluivert go porobil

1

To zależy też od tego czy Ernesto się ogarnie i zacznie częściej dawać szanse rezerwowym, bo niektórzy nie będą chcieli pełnić takiej roli a drudzy nie będą w rytmie meczowym, noo i niepewność, bo jednak trener nie stawia prawie wcale na ciebie a jak już postawi to musisz to wykorzystać, presja :/

4

Nie wiem jak dla was ale moim skromnym zdaniem Rafinha oraz Munir zasługują na grę w Barcelonie ;)

0

Już może lepiej żeby nie "wyrastał" bardziej hah :-D

0

Ale podsumował

0

Czy ja coś mówie ze Verma gra słabo? Miałem na myśli, że to nie jest przyszłościowy stoper ze względu na wiek, nie wymyślaj sobie :)

0

Verma ma już 32 lata..

0

Przypomne o sobie pod koniec sezonu :) Nie szukam kogoś kto się nie sprawdza - wiem,że suarez nie jest w najlepszej formie, ale tu jest temat o dembele na ktorego Barcelona wydala kupe hajsu, wiec on MUSI SIE SPRAWDZIC. Przy takiej kwocie trzeba byc pewnym umiejetnosci danej zawodnika, no bez przesady.. 30m to jest kwota w ktorej kupujemy sredniego zawodnika o duzych umiejetnosciach i tu rozumiem, ze moze sie nie sprawdzic ale 100mln+? To juz jest duzy transfer i chyba jasne ze oczekiwania beda duze.

0

Dzieki, przyda sie

0

Ale mój kochany klub.

0

A to nie jest tak że jeśli coś pójdzie nie tak to ucierpią obie strony? Jeżeli nie odpali to pieniądze poszły w błoto..

0

ja od początku nie byłem zwolennikiem tego transferu, jego drybling wyglada tak: zamarkowanie strzału albo cyk do przodu i na szybkość, nie pasuje do Barcelony, jednak chciałbym się mylić :) Tak w ogole to Pulisic byłby dobrą opcją i na pewno mniej byśmy na niego wydali. To jest moje zdanie, zaraz sie zrzucą obroncy dembele i beda plakac ze malo gral kontuzje, dlatego w trakcie sezonu/po sezonie przypomne wam, ze mialem racje :]

29

I ten spokój Rafinhii przy przyjęciu piłki - mniam!

0

Emm nie ogladalem meczu ale chodzi o tego obronce Marlona czy Malcoma? Bo bledach zauwazonych na tej stronie nie jestem pewien tej wypowiedzi ;D

1

W mojej opinii jak wchodził to było widać że chłopak potrafi tylko potrzebuje minut..

0

Ogrywamy Denisa XDDDD Ile on dostał szans? To ma być ogrywanie? To własnie Denis potrzebuje ogrania, systematycznej gry a nie co 5 mecz w drugiej polowie..

1

Świetnie? Dla mnie to 0 jakiejkolwiek magii + nie gra w seniorach :) Już lepiej postawić na tego Denisa/Rafinhe którzy wg. mnie potrzebuja szans a jak widze te komentarze porównujące ich do takiego gomesa to czuje zażenowanie:)

0

Jak suarez bedzie dalej tak grac to moze we dwojke beda a messi w srodku? Jak myslicie? :D

5

Niech on schowa tą pewność i zatrudni Diego Simeone! ;D

11

Ani Dembele ani Malcom nie beda siedziec na lawce a nawet jesli beda to notorycznie powinni byc zmieniani z takim messim coutingo czy chocby suarezem.. ten duet jest przyszlosciowy i nie bedzie ze soba rywalizowal tylko gral w jednym skladzie, tak to widze

0

Nie da sie jakos wcisnac ich dwoch do jednego skladu? Mowie teraz bo wiadomo, ze jak Messiking odejdzie to moze malcom bedzie godnym zastepca i wtedy duet dembele-malcom moze dobrze prosperowac. Jeszcze kupimy jakiegos napastnika i powroci cos wstylu MSN, tak ma byc! VeB

0

Nie wiem czy wy kiedyś zrozumiecie ale my kolejny rok z rzędu nie wygraliśmy LM.. Muszą być zmiany, nawet kosztem dotychczasowych podstawowych piłkarzy, bo jak będziemy czekać aż odejdą to możemy śnić o LM

0

Nie dałoby rady jakoś wcisnąć ich obydwóch do jednego składu?

0

I na takie transfery można czekać z niepokojem :)

0

Rywalizacji? Może jednak duet naszych młodziutkich zawodników?:D ( jeżeli Malcom by przyszedł oczywiście, tylko zakładam :) )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?