12

"Super skład , o to właśnie chodzi , rotacje będzie się robiło dopiero wtedy kiedy Barca zacznie grać co 3 dni a nie teraz." - tego typu wypowiedzi mnie śmieszą.Ja rozumiem, że zaczniemy rotować gdy podstawowi zawodnicy będą czuć zmęczenie, a co z rezerwowymi? Co z ich formą, skoro mają wchodzić tylko gdy dany zawodnik jest zmęczony? Później płacz, że rezerwowi nie nadają się na Barce a to nie prawda, ja dalej jestem przekonania, że Denis gdyby dostawał często szanse to pokazywałby swoją lepszą stronę, ale to tylko moja opinia. Co do tamtej wypowiedzi - sami sobie zaprzeczacie :)

0

Bo ty przecież wiesz kiedy gra Messiego w barwach Barcelony się skończy :)

0

Dobrze wiesz jaki jest jego ojciec + jak ogromne pieniądze dostał.. był młody miał ambicje na bycie najlepszym, ja nie winie go za bardzo ( chociaż troche mi smutno było gdy odszedł ) zyskalibyśmy dobrego zawodnika, bo jednak jakoś będzie trzeba Leo zastąpić..

0

Marzy mi się, że po zakończeniu kariery przez Leo ney wróci do Barcelony :)

0

Kadre może i świetna ale nie należy zapominać o trenerze ;)

1

Gdzie jest Żurkowski?!

1

MALCOM WCHODZI ZA COUTINHO
X VALVERDE D

6

Błaagam, niech ten Suarez już zejdzie i odpocznie troche..

0

Nie wiem dlatego pytam:
Dlaczego Son nie moze zmienic obywatelstwa na angielskie? Przeciez dlugo juz tam mieszka

0

Z tymi obozami to lepszy pomysl niz z torturowaniem.

1

Juz to pisalem - dajemy im to czego chca..
Prosze, koniec dyskusji

1

Uspac oponenta, wlozyc do trumny, wynajac ludzi zeby go zakopali ( oni o niczym nie wiedza ) i cyk :D
Ja juz poznalem swiat - tyle tutaj osob z czarnym humorem smiejacych sie z czyjejs smierci etc ze mysle, iz znalazly by sie osoby ktore by mogly torturowac, albo chociaz zakopac tego typka czy wrzucic na linie do wody i pozniej juz wiadomo.
Dobra, dzieki za wyrazenie opinii . nie, nie jestem psychicznie chory, po prostu jestem troche mlodszy niz czesc z was i wiem jak wygladaja charaktery osob +- moj wiek :)

1

Chce smierci, ide zabic pare osob, nic.nie czuje i zostaje zabity - osiagnalem to co chcialem..
^^oczywiscie wcielajac sie w tych "ludzi"
Tak to ma wygladac? :/

0

Jest wiele tortur w ktorych czlowiek nie musi uczestniczyc ( no moze w malym stopniu)

0

Dla takich ludzi?! Ja gdybym byl na ich miejscu i wierzyl w tego allaha, to chcialbym umrzec i poszedlbym pozabijac w miejscu publicznym, umierajac nie czuje bolu.. tak, jakby mnie torturowali i pozniej zabili to inna sprawa :)

4

Czlowiek, ktory chce umrzec idzie zabijac ludzi, po czym niczego nie czujac umiera. Dla ludzi o takiej wierze smierc to nic takiego. Lepiej zeby poczuli bol i potem umarli, mysle ze to bo chociaz troche postraszylo nastepnych terrorystow usilujacych zaatakowac. Mozeny dac im to, czego chc ( smierci ) ale mozna tez ich troche potorturowac, zeby to ODCZULI

3

Nie rozumiem takiego czegoś - według mnie odstrzelnie bądź ta kara śmierci to szybkie śmierci.
Według mnie, takiego idiote biegającego z nożem i zabijającego, Trzeba by torturować żeby to mocno odczuł ( różne są techniki torturowania) imo, najlepsza by była taka dłuuga tortura, niech śmiecie poczują, że ich boli i na koniec umierają. Co wy o tym myślicie?

0

Barcelona potrzebowała rotacji, dlatego w glownej mierze przegralismy z Roma i dzieki taktyce na tamten mecz ( czytaj -.bronimy sie i utrzymujemy wynik) Real tez jakos nie zachwycal a ma 3xLM z rzedu:) ten sezon jest nasz!!! VEB!

5

Po sezonie:

Valverde po zdobyciu z Barcą trypletu zrezygnował z funkcji trenera. Jego miejsce zajmie Jürgen Klopp, sprowadzając tym samym do Barcelony Roberto Firmino.

Co wy na to?:D bez hejtow, tak dla dyskusji bardziej :)

0

Barcelona czy City - to powinno go przekonac ;D pep naprawdę jak juz znajdzie mlodego to nie jest on slaby, takze :)

0

Warto tak mówić? Nie ma słabych drużyn, Roma to pokazała. KAZDY chcial zeby barca na nia trsfila i wieny co sie stalo. Albo boimy sie kazdego, albo nikogo.. Real nie wygralby 3x z rzedu LM gdyby kibice mieli takie podejscie: onieeee juventus a my 4 w lidze po grze.

1

Tak sobie myślę - brakuje nam młodych utalentowanych? Odkupmy ich od Pepa haha :D

2

Myślę, że Żurkowski

0

Suarez ucz sie :D

0

Gdzie można obejrzec na internecie mecz?:)

0

Poda ktoś link gdzie będzie można obejrzeć w internecie? :)

1

"W przypadku młodych piłkarzy, czy André Gomesa, liczymy też, że do nas wrócą." błagam nie :D

2

Ja tam myślę, że za rozsądną cenę można by sprzedać Ivana. Ma już swój wiek więc można coś za niego jeszcze wycisnąć. Są lepsi pomocnicy bardziej pasujący do Barcelony, a kto wie może jakaś wymiana Thiago-Ivan? :D Celowałbym właśnie w Thiago-Pogbe.

0

Też spoko opcja, tylko ma jakiś tam konflikt z Messim :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?