0

JA NA PRAWDE NIE WIEM DLACZEGO TEGO NIE ZROZUMIALEM :D

0

No faktycznie nikt, 3 wczesniejsze komentarze sa o sedziowaniu xDDD

edit - wiecej niz 3

0

Pierwszy mecz po kontuzji zrozumiecie to w koncu? Bo to sie zalosne robi, jak Cou wracal po kontuzji to co bylo po jego fatalnych meczach? Dajmy mu czas, szanse? Ogarnijcie sie pany

0

W drugiej polowie Malcom, mam nadzieje :D

5

Niektórzy tutaj chyba hejtują Roberto dla zasady ;) 11minut trwa mecz, Roberto po kontuzji i już 10 komentarzy, że wszystko przez niego :D

1

dzięki, jutro dam znac czy pomoglo ;)

0

A no gram, a na czym najlepiej grac?

0

Cześć, jak ktoś się bardzo zna na fifie to prosiłbym o pomoc..
Gram ustawienie 4-3-3, probowalem 4 2 3 1 czy cos takiego to nawet nie chce komentowac jak mi sie na nim gralo ;)
Problem polega na tym, ze biegne sobie pomocnikiem, i nie mam gdzie podac.. totalnie, nawet do tylu jak odegram to jestem strasznie narazony na przejecie, no nic sie nie da zrobic chyba, ze mine 1-2 pilkarzy przeciwnika wtedy sie robi miejsce. Tak u niego gesto jest w srodku pola, ze to jest masakra.. moje dosrodkowania nic nie daja, nie wiem totalnie jak mam grac.. Dobra, niby nic w tym dziwnego, tylko dlaczego moj przeciwnik pod moim polem karnym sobie tikitake robi? No jak na podworku sobie gra, to jest takie upokarzające, mam linie obrony cofnieta, gesto w srodku a i tak ma bardzo duzo miejsca, czasu i graczy aby im podac.. biegam tak samo jak on, jednym zawodnikiem jednak to nic nie daje, utrzymuje swoja pozycje ale on dalej kllepie i coraz blizej bramki.. jest jakis tip zeby to ogarnac?

1

zapomnialem dopisac, ze w razie gdyby to byla prawda :D

0

Wygląda na to, że już niedługo FC Barcelona może rozbić bank! Zdaniem "Il Mattino", mistrz Hiszpanii zaoferuje 120 mln euro za Kalidou Koulibaly'ego!

Moim skromnym zdaniem sumka jest przesadzona, dawanie za 27letniego obrońce 120 mln ( gdzie mamy możliwość kupienia innych młodych + szkółka) oraz powinniśmy zacząć zbierać na porządnego napastnika.

0

Zmienie na te co napisales i dam znac ;-)

0

Wytyczne mam raczej zrownowazone, nic nie zmienialem z tego co pamietam

1

Jest tu jakiś zaawansowany gracz fify? Jeżeli tak to prosiłbym o pomoc.. Gra w obronie - jest dosrodkowanie z lewej strony, stoje przy nim lewym obronca jednak nie udaje mi sie zablokowac dosrodkowania i co dalej? Moi bardzo specjalni obroncy tak pilnuja napastnikow, ze 70% takich dosrodkowan konczy sie tak, ze taki gotze,reus,jesus (akcje z dzisiaj) strzelaja mi z glowki bez zadnych problemow, no nikt ich totalnie nie kryje, 15% dosrodkowan konczy sie strzalami z woleja (!) a reszte uda sie wybic. No tak sie przeciez nie da grac, przewazasz w calym meczu a gosc sobie dosrodkuje i ci bramke wbije.. juz nie wspomne o rzutach roznych. Prosilbym o pomoc

0

Żałosne, patrząc na twoje ostatnie wypowiedzi to inteligencją nie grzeszysz

2

Kimmich? Arnold z liverpoolu? Dać szanse Wague? Naprawdę na rynku nie ma żadnego PO w formie? Bo to śmieszne, że mamy zamiar ściągać gościa, który gra totalnie piach i to za 30mln+

0

Slyszalem, ze Pavard jest totalnie bez formy wiec dlaczego akurat on?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Po co? Mamy Roberto/Semedo, Na śo Murillo Lenglet Umtiti Pique Verma więc nie rozumiem totalnie dlaczego zamiast rozglądać się za napastnikiem zajmujemy się kolejnym obrońcom

0

No chyba nie. To ile on chce pensji i to, co wyprawia jego matka to jakiś niesmaczny żart.

5

Popatrz ile Cou jest bez formy, a ile Dembele BYŁ bez formy :D Coutinho z buta wszedł do pierwszego składu, a Ousmane potrzebował rok żeby zacząć dobrze grać.

0

lubię tego typu pytania jeszcze jak dacie uzasadnienie bedzie wspaniale =)
Jezeli mielibyscie wybierac, to kogo byscie widzieli e Barcelonie?
Koulibaly czy van Dijk?
Eriksen czy Pogba?
Kane czy Gabriel Jesus?
moje typy to koulibaly, pogba i gabriel =)

0

"Bild": Pulisic przejdzie do Chelsea za 50mln
Dobry ruch ze strony Chelsea, oby chłopak złapał tam formę bo umiejętności i talentu nie można mu odmówić.

0

Duet Sancho-Dembele? Marzenie!

0

Z tym wyborem pieniędzy to jak z Oscarem, wielka szkoda bo bardzo lubiłem oglądać go gdy grał w Chelsea chociaż kto wie, może jeszcze wróci do Europy, ma tylko albo aż 27 lat

0

Widział ktoś tego Andersona Talisce w akcji? Bo tak patrze sobie na niego, i zadziwia mnie jaką on ma kozacką lewą nogę.

9

Ale mi się fajnie na sercu zrobiło, tym bardziej widząc taniec Yerrego :D Dobrze, niech pokaże swoje umiejętnosci i kto wie, może kiedyś wróci na stałe bo nie oszukujmy się - nie dostał prawdziwej szansy

0

Real jak juz kogos ma kupic to mbape, bo mlodszy. Tak mi sie wydaje, bo watpliwe jest to ze zostanie w psg ;)

3

no i co?xD Barcelonie kibicuje od małego więc to nie ma znaczenia, nie mam zamiaru kłamać nie byłem na niego zły, po prostu płakałem i było mi smutno :) W psg trzymałem za niego kciuki, bo jak był u nas to oddawał serducho dla tego klubu i dla kolegów. Szacunek sie należy, tak samo jak druga szansa.

0

podsumowałeś, dzieki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?