empooxd
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzieki wielkie ;)
0
Nie wystawił Malcoma w lidze po dobrym meczu z Realem, a teraz miałby wystawić w lidzemistrzów?
0
Czesc, zna sie ktos tutaj na fifie? Bo ja taki troche nowiutki w fucie jestem i sie zastanawiam, jak zrobic zeby np. aubameyang byl na śp? Nie wazne kto, po prostu widze czesto napastnikow na śp a nie mam pojecia jak to zrobic
1
Dominik Furman :D
1
Dlaczego Malcom zagral najlepiej z Realem, dzieki niemu zremisowalismy, jego styl w tamtym meczu tez byl piekny. W nastepnych 2 meczach zero minut. No niech mi ltos to wytlumaczy
0
Widziales pierwszy sezon Dembele hipokryto?
0
Czyli jak ktoś jest w formie, a taki Cou nie, to mamy wystawiać tego slabszego? Pomysl troche..
0
No i co, ze gral slabo? Z Realem zagral dobrze, wiec powinien dostac szanse w nastepnym meczu. Nie dostal jej, wiec jak nie wejdzie w tym meczu to nasz trener jest idiota;)
0
Ernesto miałby trenować dalej po drugiej przegranej w LM?
4
Okej, widzę, że best treneiro przedłużył umowę. Czego można się spodziewać?
- Jovic ani inny młody napastnik nie zasili szeregów tego wspaniałego zespołu, lub jeśli już przyjdą to stracą kilka lat u nas.
- Malcom zostanie i będzie się kisić, albo odejdzie do innego zespołu i będzie kotem
To już jakoś przeboleje, chociaż szkoda Malcoma. Jednak wygranie LM to zasrany obowiązek. Jeżeli jej nie wygra, a zostanie, to chyba trzeba pomyśleć czy wszystko dobrze z Bartomeu
0
Szkoda marnować ich potencjał na ławce
0
Tak, pomoc na lata - z tym się zgodzę. Co dalej z Alenia i Puigiem?
0
A na tym forum już były teksty typu: przereklamowany itp.
0
Iniesta i Cou to dwie różne pozycje ;)
4
Jezeli teraz nie wygramy LM, to on musi odejsc. Phi, nawet jak wygramy to musi odejsc. On niszczy ten zespol.
2
Obudziłeś we mnie płaczącego lwa w tym momencie :D :(
8
Dobrze patrze? Malcom nie zagrał w ogóle? Czuje smutek, a zarazem złość, bo nie mogę patrzeć co ten śmieszny trenerzyna robi. A cou i tak dalej bedzie od pierwszej minuty, bo to gwiazdeczka i musi sie odbudowac. Na odbudowanie sa slabi rywale, a nie Athletic Bilbao, ktore gra u siebie. To samo z Suarezem
0
Mecz z Athleti to nie mecz na to, zeby Cou sobie forme odzyskal. Musimy tutaj wygrac, zawsze mogl wejsc w 2 polowie albo w nastepnym meczu. Ernik pokazuje, ze mimo to, ze Malcom zagral wspanialy mecz to i tak go sadza na lawce. Nie cierpie tego typa
3
tak Erni, zlewaj Malcoma i wystawiaj Cou, ktory nic nie pokazuje ( nawet zaangazowania)
0
Hejka, poratujd ktos linkiem do meczuu z realem?
Uprzedzajac wypowiedzi - tak, szukalem jednak nir znalazlem
0
Nie, dlaczego? Cou ofensywny, i wtedy Busi i Rakieta/Vidal jako defensywni. Srodek Vidal-Busi-Rakitic to nie bedzie dobre rozwiazanie
43
Chyba nie mamy wyboru, trzeba dac Cou na pomoc, ktos musi miec ciag na bramke..
34
I to jest odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu - umiejetnosci mu nie brakuje, a jego milosc do Barcelony tworzy usmiech na twarzy
0
Wodzialem te podania do Malcoma i nadzieja, ze cos zrobi z ta pilka. Niech widzi, ze mu ufaja
.
0
tam jeszcze widzialem, ze ich "jakis" arthur imalcom niszczyli no nie wierze xD
0
takie tam na stronie białych:
"Sędziowanie bardzo w porządku dzisiaj"
0
Brawo Ernesto ;))))
0
Messi za Suareza, jak za Malcoma to ten trenerzyna to jeden wielki mem
0
blagam, zeby Malcom czesciej teraz gral.. on potrzebuje tej gry, kot.. nabiera pewnosci siebie i coraz odwazniej i lepiej zaczyna grac
3
Malcom i Semedo nadrabiają początek spotkania, i dobrze.