0

Dzieki wielkie ;)

0

Nie wystawił Malcoma w lidze po dobrym meczu z Realem, a teraz miałby wystawić w lidzemistrzów?

0

Czesc, zna sie ktos tutaj na fifie? Bo ja taki troche nowiutki w fucie jestem i sie zastanawiam, jak zrobic zeby np. aubameyang byl na śp? Nie wazne kto, po prostu widze czesto napastnikow na śp a nie mam pojecia jak to zrobic

1

Dominik Furman :D

1

Dlaczego Malcom zagral najlepiej z Realem, dzieki niemu zremisowalismy, jego styl w tamtym meczu tez byl piekny. W nastepnych 2 meczach zero minut. No niech mi ltos to wytlumaczy

0

Widziales pierwszy sezon Dembele hipokryto?

0

Czyli jak ktoś jest w formie, a taki Cou nie, to mamy wystawiać tego slabszego? Pomysl troche..

0

No i co, ze gral slabo? Z Realem zagral dobrze, wiec powinien dostac szanse w nastepnym meczu. Nie dostal jej, wiec jak nie wejdzie w tym meczu to nasz trener jest idiota;)

0

Ernesto miałby trenować dalej po drugiej przegranej w LM?

4

Okej, widzę, że best treneiro przedłużył umowę. Czego można się spodziewać?
- Jovic ani inny młody napastnik nie zasili szeregów tego wspaniałego zespołu, lub jeśli już przyjdą to stracą kilka lat u nas.
- Malcom zostanie i będzie się kisić, albo odejdzie do innego zespołu i będzie kotem
To już jakoś przeboleje, chociaż szkoda Malcoma. Jednak wygranie LM to zasrany obowiązek. Jeżeli jej nie wygra, a zostanie, to chyba trzeba pomyśleć czy wszystko dobrze z Bartomeu

0

Szkoda marnować ich potencjał na ławce

0

Tak, pomoc na lata - z tym się zgodzę. Co dalej z Alenia i Puigiem?

0

A na tym forum już były teksty typu: przereklamowany itp.

0

Iniesta i Cou to dwie różne pozycje ;)

4

Jezeli teraz nie wygramy LM, to on musi odejsc. Phi, nawet jak wygramy to musi odejsc. On niszczy ten zespol.

2

Obudziłeś we mnie płaczącego lwa w tym momencie :D :(

8

Dobrze patrze? Malcom nie zagrał w ogóle? Czuje smutek, a zarazem złość, bo nie mogę patrzeć co ten śmieszny trenerzyna robi. A cou i tak dalej bedzie od pierwszej minuty, bo to gwiazdeczka i musi sie odbudowac. Na odbudowanie sa slabi rywale, a nie Athletic Bilbao, ktore gra u siebie. To samo z Suarezem

0

Mecz z Athleti to nie mecz na to, zeby Cou sobie forme odzyskal. Musimy tutaj wygrac, zawsze mogl wejsc w 2 polowie albo w nastepnym meczu. Ernik pokazuje, ze mimo to, ze Malcom zagral wspanialy mecz to i tak go sadza na lawce. Nie cierpie tego typa

3

tak Erni, zlewaj Malcoma i wystawiaj Cou, ktory nic nie pokazuje ( nawet zaangazowania)

0

Hejka, poratujd ktos linkiem do meczuu z realem?
Uprzedzajac wypowiedzi - tak, szukalem jednak nir znalazlem

0

Nie, dlaczego? Cou ofensywny, i wtedy Busi i Rakieta/Vidal jako defensywni. Srodek Vidal-Busi-Rakitic to nie bedzie dobre rozwiazanie

43

Chyba nie mamy wyboru, trzeba dac Cou na pomoc, ktos musi miec ciag na bramke..

34

I to jest odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu - umiejetnosci mu nie brakuje, a jego milosc do Barcelony tworzy usmiech na twarzy

0

Wodzialem te podania do Malcoma i nadzieja, ze cos zrobi z ta pilka. Niech widzi, ze mu ufaja
.

0

tam jeszcze widzialem, ze ich "jakis" arthur imalcom niszczyli no nie wierze xD

0

takie tam na stronie białych:
"Sędziowanie bardzo w porządku dzisiaj"

0

Brawo Ernesto ;))))

0

Messi za Suareza, jak za Malcoma to ten trenerzyna to jeden wielki mem

0

blagam, zeby Malcom czesciej teraz gral.. on potrzebuje tej gry, kot.. nabiera pewnosci siebie i coraz odwazniej i lepiej zaczyna grac

3

Malcom i Semedo nadrabiają początek spotkania, i dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?