0

Jak zagrał Malcom? Źle i dalej ława, czy dobrze i dalej ława?

2

Jest VAR, nie ma realu xD

1

Patrzac na dzisiejszy mecz, coraz bardziej obawiam sie Lyonu :D

0

dzieki wielkie, jutro sobie ogladne

0

Na miare Barvelony, czy za wczesnie? :D

0

No i bardzo dobrze =) Mlodzi gracze z ajaxu przewaznie odchodza po dobrym sezonie, a ze ajax ma najlepsza szkolke to jest ich coraz wiecej

0

Dobry wieczor. Nie ogladalem dzisiejszego meczu nie mialem takiej mozliwosci. Moglbys ktos napisac jak zagral de jong oraz neres i czy mozna prosic o wasze zdanie na temat przyjscia do nas wlasnie neresa? Mlody, lewa strona (?) pozdrawiam

0

No to Ajax letnia wyprzedaż zawodników :v moze i my kogos podkupimy, nie wliczajac de jonga =)

0

Mi się zawsze wydawało, że jego ojciec leciał na hajs.

68

Każdy kto wtedy oglądał Barcelone i Neymara, widział ile oddaje serca dla tej drużyny. Szkoda mi go, ofiara manipulacji ojca. Ja dalej będę się trzymał tego, że jeśli szatnia go chce, to nie widzę problemu aby wrócił. Niemniej jednak błąd popełnił, smutne jest to, że mógł zostać legendą Barcelony... ale nie jest za późno:) Ja tam go dalej kocham, za te wszystkie emocje, które mi dostarczał. Mimo, że nie jestem jakoś starszym człowiekiem, to pamiętam wszystko od momentu, w którym do nas przyszedł. Taki powrót do "domu" wzbudziłby w większości wielkie emocje. Dalej mam nadzieję, że wróci. Jak coś to zapraszam do dyskusji, chętnie poczytam wasze opinie na ten temat.

0

To na żarty, czy serio spina?

1

Oglądasz jego mecze?:) Wiesz, ile razy miał ocene 1/2/3? To jest tragedia.

4

No i co, że sobie wyrobił? Gra tragicznie, to na ławke, a nie ciągle po 90 min a taki Malcom kluczowy z Realem później siedzi XD

0

Ta, Suarez grałby gówno a on miałby siedzieć, bo przyjaciel Messiego to święta krowa i nie można go ruszyć? Jović potrzebuje gry, a nie siedzenia na ławce, bo Luis grałby za nazzwisko:)

0

Nie wiem jak w Realu z Benzemą, ale nie wierze w to, że jeśli Jović miałby do nas przyjść, to wygryzłby Suareza.. On jest aktualnie nietykalny, czuję, że Karim też:)

0

WAHAHSUIAHUIDANUI JAKI KURU#$QE*( FART

0

prawa strona nie istnieje

0

lecimy po tryplet xD

0

Była mowa, że Dembele jest lepszy od Neya/ma wiekszy talent. Pisali, że gdzie był Neymar w wieku Dembele? Teraz mozna powiedziec, gdzie byl Dembele w wieku Vinicjusa? Moim zdaniem Vini ma wiekszy talent, jednak czy go wykorzysta to juz od niego zalezy

0

Malcom zagrał slabo z pk - lawa, pozniej z realem dobrze - lawa xD

0

ja cos czuje, ze jak Malcom dostanie szanse, to zagra slabo i znowu na lawie. W sumie jakby zagr dobrze to i tak by siedzial. Tylko jak mu nie pojdzie to bedzoe hejtowany, ze za slaby na Barce itp. Dawno mi nie bylo tak bardzo szkoda polkarza.

0

Odnosząc się do Messiego na ŚPO - Wolałbym tam Cou, a Messiego na skrzydło. Jednak Leo potrafi więcej zrobić na skrzydle moim zdaniem

5

Valverde nie ma wyobraźni, wymyślił sobie jakiś śmieszny schemat i teraz się go trzyma. Często wygrywamy poprzez indywidualności ( Messi, Cou, ostatnio nawet Malcom) Mam nadzieje, ze wyleci, bo na farcie nie wygramy lm.

3

Naucz się czytać ze zrozumieniem :) Napisałem czy wolałbyś iść tutaj czy tutaj, to nie takie trudnee :)

7

Nie bądź egoistą, gdybyś był na jego miejscu - wolałbyś iść w projekt sprotowy psg ( zapewniony pierwszy skład i oczywiście dużo pieniedzy, pamietaj, że on jest jeszcze młody i ma swoje zachcianki) czy iść do klubu z Ernesto Valverde, gdzie wiadomo jak dysponuje drużyną.. Nie warto tego tak oceniać moim zdaniem, bo nie wiadomo co w jego głowie wtedy siedziało.

0

Pique ma lepszy drybling niż gruby

3

Ciekawe co teraz myśli Bartomeu. Ten człowiek nie zna się totalnie na piłce, jeżeli przedłuża kontrakt z tym antytrenerem.

6

Pomyślcie, że jeszcze jeden sezonik z tym trenerkiem.

0

O aubameyang na trybunach, wezmy go ze soba :D

0

Tak z innej beczki - czuć tą atmosferę na stadionie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?