empooxd
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to niezle neuer XD
0
Niech wypowie się ktoś typu BarcaInfo i poda argumenty.. jest w ogóle sens oceniania graczy typu Munir/Denis, skoro prawie w ogóle nie graja a jak już mają szansę to lecą na nich hejty?:D Inni się obrażają, bo ktoś na niego źle powiedział itp, piłkarze to też ludzie.. przestańcie już tak ich hejtować, Gomesa też nie mieliście prawa chociaż u niego to była inna sytuacja, bo on akurat dużo grał..
0
No i co że trenuje? Nie ma rytmu meczowego a trening to nie to samo co mecz, matko..
0
Można chyba powiedzieć, że każdy (?) zagrał dobry mecz. No, może oprócz Cou.
0
Przysiegam, nie mam pojecia dlaczego pomyslalem ze go nie ma:D przepraszam za zamieszanie, boze hahaah
1
Ależ mi szkoda tego Malcoma i Vidala :D To coś w stylu źli ( Ernesto i Rakitic) vs dobra strona ( Vidal i Malcom)
1
Mi się wydaje, że prędzej czy później jeden z dwójki Kluivert-Sancho do nas trafi ;) ale to po odejściu Messiego.
0
Teraz jest właśnie idealna okazja aby przetestować tą trójkę w ataku.
1
No i jak ktoś taki jak ja ma tego trenerka nie hejtować?:D Gościu wystawi Coutinho i Rakiticia, którzy nic nie dają i są bez formy zamiast dać szanse Malcomowi i Aleni.. Skład marki jak najbardziej, tylko obecnosc rakiticia szczypie w oczy.
0
dam znac o sobie jak city go wyciagnie albo jakis inny klub
0
NO I CO? Ma problemy i jesli ma zamiar odejsc z realu to niech przyjdzie do nas.. przypominam ze Neymar tez byl nie do wyjecia
@@ gdzies cos czytalem ze Pep go chce. On to umie w transfery
0
Nie no serio? Jak kupujemy graczy takich jak Paulinho to placz, ze to nie styl barcelony.. o rakiticiu tak samo mowia a teraz mamy szanse wyciagnac Isco ktory juz kiedys czul cos do Barcelony i lubi grac pilka i nie skorzystamy z tego? A skoro cou slabiej sobie radzi na skrzydle to moze pomoc wyglądałaby tak: Cou Isco Arthur ( przyszlosciowo) to jest moje zdanie.
28
Kiedys to bez zastanowienia zostawali w Barcelonie a teraz? Widza kto jest trenerem i w City wiecej pograja pod wodzą najlepszego trenera na swiecie.
0
A cou nie gra przypadkiem na lewym skrzydle? Wtedy Isco za Rakiticia.
4
wez juz sie powstrzymaj boze, wiesz ile czasu on nie gral? nie oceniaj go przez pryzmat tego meczu, skoro nie wiesz nawet kiedy ostatnio gral ;) idziesz glosem tlumu, boze..
1
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego grając duo Lenglet-Pique staciliśmy tyle bramek, a i tak oni grają? Już nie lepiej tego chumiego czy bog wie kogo? Przeciez ta obrona to komedia xD
0
Gdzie sa zmiany?XD Piesio ivan niech zejdzie blagam...
1
Hmmm w pomocy defensywni gracze, jeden po kontuzji, na lewym skrzydle gośc po kontuzji, no valdek co może pójść nie tak? Jak on ma tak Malcoma olewać to niech już stąd idzie, raczej nikt płakać nie będzie a jest jeszcze czas..
2
to jest wyrażenie opinii. Nie podoba się większości to, że ten śmieszny lizodup rakitic gra w podstawowym skladzie swiezo po kontuzji..
0
Mozemy wykorzystac problem Isco w realu i go wykupic hehe :D
0
Ale mnie irytują takie wypowiedzi pod zielone xD trudno ci jest wytłumaczyć? podać argumenty?
1
Nie.. jezeli odejdzie Valverde wtedy mozna pomyslec, nie dziwi was ze mlodzi nie chca tu przychodzic? ( Bulka, ten z city i inni) dopoki ten trener tu bedzie to albo nikt nie przyjdzie, albo zmarnuje tutaj swoj potencjal ( Malcom)
Zastanowcie sie teraz ile meczy bedzie gral Lenglet :D ciekawe czy valverde bedzie go wystawiac, moim zdaniem za pique jesli samu bedzie w formie..
0
Czyli co? Mamy grac ciagle suarezem? Kto niby z barcy b jest godzien grania w barcelonie?
0
Co myslicie o moich typach nastepcy suareza?
Firmono, Aubameyang, Lacazette (????) Depay,
0
we juz typie zluzuj i nie atakuj, probowalem wpisac w google i nie moglem znalezc calego meczu tylko skroty same..
0
Błagam, niech mnie ktoś wspomoże i da mi linkacza do meczu barcelona 5:1 madryt :D
0
już się na wspólna giere w fife umawiają :D
0
Tak zmieniajac temat.. gdzie moge obejrzec caly mecz FCB 5:1 RM? prosiłbym o pomoc, ważne :)
0
Siedzi gosciu, ktory nie gra zle i sie stara, a wchodzi pan ktory ma na wszystko wyrabane i nic nie gra. Bartek, nie jestes slepy, zwolnij tego łba.. za źle wykonywaną prace powinno byc zwolnienie!!
0
Jak grając gówno cały mecz wygrywać 1-0 ;)) To co robi athletico to antyfutbol - bronia sie caly mecz a do ataku wychodza w 4 zawodnikow..