empooxd
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
HEJTERZY ROBERTO GDZIE JESTESCIE?
1
Ja naprawdę podczas pierwszej połowy myślałem, że coś się zmieniło w naszej grze... :(
0
Przypominam, 100mln.
1
Jak mnie to irytuje jak ktoś zapłacił +100mln za tego typa a on tylko zamarkować strzał potrafi.. jeden trik. Reszta to wypuszczenie piłki i dzida
4
Błagam, wpuść tego Malcoma..
0
#VALVERDE STAY !
0
Później poszedł do Alaves (?) i dobrze grał. Więc?
0
będą się bić o miejsce na trybunach jak ja z kuzynem na meczu lechii, ja Ci to mówie. Kto bliżej wejścia ten wygrywa. EE Ousmane, poka bilet o miejsce 48 i hyc teraz moj :D
0
>Munir
>dawanie szans
0
I tak powinno być u nas - widać, że gra się nie układa, wygrywamy "na farcie" a wyników też nie ma ( ten sezon)
1
Ehhh, szkoda chłopa. W dodatku jak przyjdzie Neymar, to raczej nie będzie miał szans na wbicie się do pierwszego składu, no chyba, że będzie zmiennikiem i wtedy gdy Messi skończy karierę wskoczy wyżej. Patrząc na ostatnie plotki można się spodziewać jakieś wymiany Dembele-Ney
0
Kogoś lepszego?xD Na jego pozycje lepszy jest tylko hazard i mbape (obaj nie do wyjęcia + wolą Real) póki zarząd oraz szatnia ma chęci, to czemu nie? Piłkarze go chcą, poprawi to troche morale i bedzie git..
0
Ta, porównaj jak Ney grał w Santosie, a później w reprezentacji oraz z Barcelonie. Przepaść, nie kupiliśmy kogoś, kogo trza było ogrywać tylko od razu zawodnika peirwszego skladu ( no, moze nie od razu )
0
To teraz powoli to przeczytaj:
kupiliśmy gościa za 100mln+ żeby go "OSZLIFOWAĆ" ( czyli nie wiadomo, czy wypali, czy nie) jak można dać tyle za gościa, który może się okazać niewypałem? W dodatku, siedzi on na ławce. Gdzie tu logika?
12
Żeby się wykazać, musi być w składzie i dobrze zagrać. Tu jest problem, bo nie będzie dostawał szans notorycznie, może wejdzie i nie spisze się dobrze i znowu usiądzie. Z tym trenerem Vidal/Malcom/Munir i inni nie pokażą swoich umiejętności. Barcelono, co się z Tobą dzieje..
0
Dembele nawet w Borussi nie wykazywal jakis umiejetnosci dryblingu takich jak mial Neymar.. Nie ma nawet podjazdu i nie mowcie mi, ze to przez lige, ze brazylijska gorsza od niemieckiej hur dur.. Dembele chociaz mogl probowac, a ze nie umial to w borussi wypuszczal pilke na daleki dystans i do niej biegl.. naprawdę tylko ja to widze? My się na tym transferze przejedziemy i to ostro..
0
Np. to
potrafił wziąć ciężar gry na siebie, robił kolosalną różnice na boisku, potrafił coś wykreować samemu sobie ale i komuś.. W WIEKU DEMBELE, więc porównaj teraz co gra dembele a co mbape ( który jest młodszy) i taki neymar..
Co do szlifowania diamentu - żart? Jakie szlifowanie? +100 mln i mamy go jeszcze oszlifować?
2
Dlatego mówię, że jeżeli będzie szansa go pozyskać, to niech się nie zastanawiają. 25lat? Spokojnie do 31+ dotrzyma poziom. Ja naprawdę dalej jestem w przekonaniu, że Dembele do nas nie pasuje.. Nie potrafi ominąć na małej przestrzeni paru obrońcow, bazuje tylko na szybkości, Neymar to ma te "DNA" kurła xD Nie wiem jak sie określić.. Wystarczy zobaczyć co robił Neymar w wieku Dembele..
9
Jesteś kimś ważnym w Barcelonie, że wiesz za ile i gdzie Neymar przejdzie?
16
Już przestańcie tak narzekać.. Neymar był młody i zmanipulowany przez media/ojca i rodzine.. chciał być najepszy ( oczywiście, mógł być również w Barcelonie, ale posłuchał się ojca bo myślał, że ma racje..) Chyba nie musze przypominać ile zrobił dla Barcelony i jak dogaduje/dogadywał się z kolegami z zespołu? On się bawi piłką, za jego czasu mieliśmy najlepszy atak na świecie.. On a Dembele to przepaść, wystarczy zobaczyć co Ney potrafi zrobić z obrońcami na chociażby małej przestrzeni a co najwazniejsze JAK on to zrobi.. ma sztuczke na kazda sytuacje. Póki jest w dobrym wieku i mamy szanse go z powrotem mieć w zespole, to musimy spróbować. Płakałem jak odchodził, i chyba znowu to zrobie, tylko, że ze szczęscia. Pozdrawiam
Edit: Myślicie, że Borussia nie chciałaby Dembele z powrotem u siebie? To samo z Bonuccim.. już nie płaczcie, czasy się zmieniają
Troche późno, ale nie zaglądałem tutaj długo :D chciałbym jakąś małą dyskusję o tym poprowadzić :D
8
Już przestańcie tak płakać.. był młody i zmanipulowany przez media/ojca i rodzine.. chciał być najepszy ( oczywiście, mógł być również w Barcelonie, ale posłuchał się ojca bo myślał, że ma racje..) Chyba nie musze przypominać ile zrobił dla Barcelony i jak dogaduje/dogadywał się z kolegami z zespołu? On się bawi piłką, za jego czasu mieliśmy najlepszy atak na świecie.. On a Dembele to przepaść, wystarczy zobaczyć co Ney potrafi zrobić z obrońcami na chociażby małej przestrzeni a co najwazniejsze JAK on to zrobi.. ma sztuczke na kazda sytuacje. Póki jest w dobrym wieku i mamy szanse go z powrotem mieć w zespole, to musimy spróbować. Płakałem jak odchodził, i chyba znowu to zrobie, tylko, że ze szczęscia. Pozdrawiam
Edit: Myślicie, że Borussia nie chciałaby Dembele z powrotem u siebie? To samo z Bonuccim.. już nie płaczcie, czasy się zmieniają
0
Dembele również.
0
no właśnie nie wiem dokładnie
0
Ja tak sobie myślę, czy Suso nie byłby dobrym wyborem w razie wyboru jakiegoś ofensywnego pomocnika? Coś tam oglądałem (mecze, klipy) i widać, że nie boi się wziąć gry na swoje barki i pod względem technicznym pasuje do nas. Poruszaniem i ogólnie swoją grą przypomina mi trochę isco (małe zwinne nóżki :D) Zapraszam do dyskusji, jeżeli się mylę to prosiłbym o nie atakowanie tylko napisanie w normalny sposób :)
1
Już bez jaj.. Dlaczego jak mamy odrabiać wynik to schodzi Dembele oraz Vidal a zostaje Rakitić i Roberto, którzy swoją grą nic nie dają? Można to zauważyć nie będąc ekspertem...
0
Jeżeli będzie 0:0 w drugiej połowie Valverde MUSI wpuscic Munira.. dlaczego? A moze dlatego zeby lapal te minuty i wpadl w rytm, bo suarez to dramat jakis
1
A Munir? Znowu będzie tak, że dany zawodnik pod końcówke wejdzie i pozniej hejt ze jest slaby? Niech on w drugiej polowie chociaz wejdzie, blagam..
0
cześć, mam małe pytanko a propo fify: jak zrobić podanie typu Alba? Nie wiem jak to wytlumaczyc, wiem, że RB+X to takie jakby prostopadle dosrodkowanie, jak Alba dostaje pilke blisko roznego to tak fajnie do srodka pola odgrywa, nie mam pojecia jaka kombinacje przyciskow zrobic i prosilbym o pomoc.
0
Pewnie ten sam co na HUESCE
0
Co sadzicie o tym, ze dembele ma w pesie 82 ov? Wedlug mnie jest to za niska ocena jak na jego umiejetnosci.. arthur rowniez ma 82 (XD) a Malcom 83.. tak wiem, ze to jest tylko gra ale zastanawiam sie kto ustala te oceny