empooxd
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to po meczu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
+1..
Jednak dalej nie wiem o co chodzi, gosciu sobie biega jednym zawodnikiem i boty sie same ustawiaja, no totalnie NIC SIE NIE DA ZROBIC a jak ja biegne jednym zawodnikiem to obrona gra padake..
0
błagam niech mi ktoś pomoże... gram sobie w tego futa i nie wiem jaką formacją i ustawieniami grać.. to jest juz żart że dosłownie NIC nie moge zrobić, nie mam do kogo podać ( mowie serio, musialbym sam dwoch okiwać aby móc podać) i to jest strasznie irytujace, tym bardziej, że w chwili jak JA bronie przeciwnikowi pokazują się na pozycjach..
0
Zyskamy plusy i na boisku i w szatni ;) Nie bedzie uzerania sie z dzieciakiem ktory nic nie gra.
1
;'(
2
aż mi się ciepło zrobiło ;) łezka w oku na myśl o powrocie, wiedząc co nam zrobił :(
0
Tak troche z innej beczki ( :D ) - zaczalem tydzien temu gre w futa i nie wiem co robie zle..
1- nie mam ustawionego trybu na ofensywny, a jak chce stworzyc akcje to czesto nie mam pomocy.. doslownie! Musze obroncą kreowac jakies akcje..
2 - probuje podac do pomocy/napadu to co? Gosciu mnie wyprzedza, bardzo czestoo...
3- jak juz mam pilke przy noze i jestem na jego polowie, to nie mam do kogo podac.. stoja jak wryci i nawet sie na pozycje nie pokaza, zas jego wbiegaja za plecy moich obroncow az milo..
Prosze, powiedzcie mi co robie zle badz co mam ustawic bo to nie jest normalne :D Prosilbym o normalne wypowiedzi..
@@ potrafie tez caly mecz napierac na bramke rywala, ale i tak strzelam ciagle w bramkarza.. jakies wspomaganie celowania mam wylaczone?
0
Dembele tez pasuje bardziej do do gry z kontry :)
0
E tam juz lepiej tego mlodego z borussi ktory przypomina Neymara.
0
Czesc, nie ogladalem wczoraj meczu a straasznie mnie to ciekawi - jak zagrał Malcom?
1
William za stary
0
kazdy chyba wie ze to zasluga pojedynczych obiektow ;)
2
To juz zart jest ;) Gramy nudna i "defensywna" pilke juz przez 1.5 sezonu, na boisku biega gosciu ktory gowno gra i jeszcze dostaje czerwona kartke ;) To wywalanie trenerow w trakcie sezonu Barcelona powinna sie nauczyc, bo to juz sie zalosne robi ze ten typo drugi sezon sie osmiesza i jak widac bedzie to robil dalej.. sprowadzic kogos, kto rozumie o co chodzi w Barcelonie, pilkarze typu Rakitic NIE PASUJA TUTAJ!
0
przeciez isco grał w hipszanii/realu jako skrzydlowy znawco XDDD
0
W razie gdyby Dembele odszedł z Barcelony, jaki byłby wasz typ na zastępce?
Według mnie ktoś z trójki Coman/Pulisic/Isco mogliby zasilic szeregi Barcelony, no chyba, że Malcom w podstawie i wtedy jakis zmiennik ( w co watpie)
1
I tak na te chwile Malcom NIE MA SZANS GRAC, Valverde nie bedzie go wystawiiac nawet na sredniakow ( tak mysle)
Watpie zeby chcial czekac do zakonczenia kariery przez Leo, no chyba, ze wygryzie ze skladu dembele ale Waldek chyba tylko patrzy na zaplacony hajs i zapewne ousmane bedzie grac, ehhh...
1
Wielka szkoda ze Malcom nie bedzie w ogole grac po powrocie Messiego.. watpie zeby dostawal szanse i czekal na konuec kariery Leo.
0
Oczekiwalem raczej normalnej odpowiedzi, czy sie zgadzasz ze mna czy nie.. nie wiem jakie sa jeszcze opcje, ale mam nadzieje ze Malcom zostanie i bedzie grac bo strasznie go lubie.
0
Tak mysle - skoro Messi wroci, to sa 2 warianty
1- Dembele lewe skrzydlo, cou śp messi prawe skrzydlo ( przy tym ustawieniu Malcom bedzie mial szanse grac, bylby zmiennikiem Messiego/Ousmane do czasu zakonczenia kariery przez Leo)
2 - ( sad) Messi prawe Cou lewe i wtedy dembel z malcomem na lawce. Raczej beda stawiac na dembele wiec Malcom nie bedzie praktycznie w ogole grac... jak mi go kurla szkoda
0
Brawo! Wreszcie obdarzył go zaufaniem, oby pokazal sie z dobrej strony.
0
ZMIANY ZROB DO UJA
1
Mamy Lengleta i Chumiego, więc jeżeli chodzi o kupno to skupiłbym się na napastniku ;)
0
>zagraj dobry presezon
> nie dostawaj minut
> dostaj szanse, ktorej nie wykorzystasz, bo nie masz tego rytmu meczowego
> usiadz na lawce w meczu z Rayo Vallecano.. Blagam was,owszem punkty sa wazne ale jednak powinnismy myslec o zmianach, co oni maja wniesc skoro malo graja? Ja nie wiem co musi byc teraz w glowie Malcoma, ale strasznie mi go szkoda..
2
Żałosny jesteś. Może i drużyna 3ligowa ale brak rytmu meczowego u Malcoma był widoczny, nie cierpie takich śmiesznych komentarzy, osądzać gracza po 1 meczu i to po dłuugiej przerwie.
0
Najslabszy? wtf xD
2
Co do Valverde.. Cały dotychczasowy sezon ma zostać zasłonięty tą wygraną? Real również jest w dołku ( nie chce ujmować tutaj zwycięstwa ). jeżeli będziemy się tak prezentować PRZEZ DŁUŻSZY czas, wtedy będzie można obiektywnie spojrzeć na jego pracę.
6
Jeśli chodzi o to, co by było gdyby Messi grał to ja mam inne zdanie, jednak nie interpretujcie tego jakoby to była wina messiego, to zawodnicy zmieniaja podejscie do taktyki i licza na niego..
może właśnie przez to, że Leo nie ma tak dobrze zagraliśmy te 2 mecze? Każdy szuka Messiego, a tak to gramy bardziej zespołowo.. Nie oszukujmy się, odkąd go nie ma gra układa się po naszej myśli ( ta wiem to tylko 2 mecze )
I nie chodzi mi tu o to, że to jego wina. Po prostu wtedy reszta zawodników czeka aż Messi coś zrobi...
0
Ktoś tu napisał, że będzie manita to chciałem go wyśmiać :DDDDDD
1
Znowu Roberto ;) W tego chłopaka zawsze wierzyłem, teraz macie nauczkę żeby przed meczem nei oceniać :) Z Interem niestety tak zrobiłem i się potem musiałem wstydzić.