empooxd
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
tak się zastanawiam - widzielibyście u nas Firmino? :D
1
słowa "zagrał" jak i "pół sezonu" mnie śmieszą, zważywszy na to ile on faktycznie tych meczów zagrał
0
A gdzie był Ronaldo w meczu z Bayernem? Albo chociażby z Liverpoolem? Imo nie wyróżniał się za bardzo
3
Pogba w zimie i wtedy skupić się na napastniku :)
0
No wlasnie chodzi o to, zeby poszedl do jakiegos sredniaka i lapal minuty. Nie rozumiem dlaczego jest na tej stronie hejtowany - gral co drugi mecz, nawet nie a widac bylo np. z Roma na Camp Nou ze umiejetnosci ma. Popelnimy duzy blad jesli go sprzedamy. Wypozyczenie/sprzedaz z opcja wykupu i do jakiegos sredniaka niech idzie i pokaze hejterom. Pozdrawiam
4
Transfery Piłkarskie to opublikowały, więc raczej serio to powiedział.
3
"Chciałem spotkać się z Cristiano Ronaldo, ale niestety uciekł do Włoch, kiedy dowiedział się, że jadę do Barcelony"~ Arturo Vidal. takie coś na fb znalazłem :D
3
za 3lata?XD Chłoopie, bez przesady, to jest Barcelona, albo odpali w tym sezonie albo do widzenia :)
3
W podstawowej 11 dalej są gracze, z którymi nie możemy wygrać LM - nie oszukujmy się, jedyna zmiana to była ta Dembele-neymar chodz ousmane tez nie jest w podstawowej jedenastce.. Nam trzeba zmian, zrozumcie to wszyscy
0
Piszesz, że szału nie robił, podczas gdy on grając defensywnie cały sezon ( pozycja oraz taktyka autobus) pokazał aspekty i OFENSYWNE i DEFENSYWNE. Jest jednym z najlepszych i nie powiesz mi, że jest przereklamowany, bo w normalnej drużynie (czytaj Francja, nominalna pozycja oraz taktyka) był naprawdę dobry. Rakitić/Busquets/Vidal/ mają dużo lat a później ciężko znaleźć dla nich następce. Co do Busquetsa to wiadomo, że podstawowa 11, ale rakieta powinien być albo zmieniany albo wprowadzany w drugiej połowie, wtedy zaden rezerwowy nie bedzie narzekac na bycie tym rezerwowym.
0
Szału nie robił? Na tym etapie może skończymy dyskusje, bo widze, ze nie ma ona sensu XD
0
Po jego grze? I tak nie można ocenić pełnie jego umiejętności w spaniałej taktyce mou
0
Bo co niby? Powoli mnie to denerwuje, przychodzi do nas jeden z najlepszych ŚP a tu jakieś płacze widze. Zobaczcie sobie w wikipedii wiek naszych pomocników i pomyślcie ile oni jesczcze pograją?
62
Nie wiem dlaczego wy go tak hejtujecie - chłopak według mnie jest młodym przyszłościowym graczem, na MŚ tylko to potwierdził, on nie może pokazać pełni swoich umiejętności w defensywnej grze mourinho.. Mimo to pokazywał dobry drybling, pasuje do nas. Mam nadzieje , że przyjdzie i zamknie twarze hejterom
2
Ale ten Donnarumma to bydle haha :D
9
#RafinhaYouMustStay!
0
Jak lawka bedzie czesciej wchodzic to moze damy rade, na pewno Paul jest przyszlosciowym zawodnikiem ;)
0
Napisałeś, że jest niepotrzebny.. Przychodzi do nas dobry zawodnik a Ty mowisz ze niepotrzebny?:D Jezeli pojdzie na lawke to chyba dobrze? Bedziemy miec bardzo dobra lawke, ktora bedzie mogla wchodzic w waznych meczach
0
Niepotrzebny? najpierw jest płacz, że zmiennicy są słabi a jak chcemy sprowadzić dobrych graczy, którzy wygryźli by tych gorszych ( jednak ci gorsi również są na dobrym poziomie) to jest płacz, że niepotrzebny.. no nie ogarniam was
0
Oj no przypal xD Watpie zeby Roberto w pomocy, po tych transferach i znajac Ernesto to pewnie ROberto bedzie na prawej ;p a tak zmieniajac - na lewej tez mamy tylko jednego gracza na poziomie - Albe
0
Roberto/Semedo no i ten Wage "noname"?
1
Czyli PO mamy już solidne, co teraz z lewa strona? Powie ktos czy Cucu /Miranda sa chociażby solidni jak Digne?
0
Zobaczymy po sezonie, tacy ludzie jak ja oraz Ty beda sie smiac z obroncow Dembele, ktorych prawdopodobnie bedzie malo po jego fatalnym nastepnym sezonie :VV
0
nic nie napisałem tak, nie wiem za co dostałeś zielony ale wytłumacze. Nie kwestionuje tego że Vidal jest słaby, bo dalej jest kotem, ale nie jest on PRZYSZŁOSCIOWY. Rozumiesz? Czytaj dokładnie
0
Tak sobie myślę i trochę szkoda, że nie udało się wcześniej wyciągnąć Vidala, noo i tego Pogbe z Juve. Obaj tam błyszczeli a my jakiś Gomesów,Turanów nakupowaliśmy ;D
1
Ty go chyba nie rozumiesz.. Tych "dziadkow" u nas w klubie nie kupilismy, za pare lat skoncza kariere tak jak vidal tylko na niego wydamy pieniadze. Trzeba to zrozumiec ze miec pare lat gracza w zespole a kupowac dziadka to 2 inne sprawy
1
Jemu chyba chodziło o to, że kupujemy piłkarza nie przyszłościowego, a takiego który pogra kilka sezonów i tyle z niego pożytku. Już lepiej chyba zostawić 30mln i uzbierać na tego Pogbe. Niemniej jednak moim zdaniem, nawet jeżeli kupią Vidala to nie będę jakoś płakać. Paulinho to dobry przykład, że transferu nie ocenia się przed kupnem, tylko w trakcie sezonu :)
0
Tak jak już wspominałem - przyda się Barcelonie taki "chamski" charakterek :)
0
A według mnie Barcelona potrzebuje kogoś pokroju właśnie Vidala/Ramosa ( z tym drugim to nie tak dosłownie :D ) nie oszukujmy się, nie ma kogoś kto mógłby jakoś prowokować ( czytaj Neymar) a jak jest przepychanka nie ma kogoś takiego jak Ramos :D Dziwnie to brzmi, ale jednak wolałbym zobaczyć kogoś z takim charakterem jak Ney czy chociażby Ramos
0
nie kwestionuje tego, że jest lepszy ale trzeba również patrzeć na wiek.. Jeżeli kupią go za rozsądną cenę to w sumie nie tak źle