0

Sterling lepszy :D

0

Ostatnio jest bardzo głośno o transferze Neymara do Barcelony. Niektórzy mówią, że to niemożliwe, ale czy na pewno?
Kontakty Neya z byłymi kolegami są znakomite, chcą oni jego powrotu.
PSG musi zarobić ze sprzedaży 170mln euro, aby nie dostać kary. Czyli niekoniecznie musimy płacić za niego +200mln :) Zwiększa to szanse na pozyskanie Neymara.
No, zobaczymy ;-) Jeżeli nie wróci - trudno, będzie smutno jednak zaczynam wierzyć w Dembele, że chociaż trochę przybliży się do poziomu neymara
Wróci - no cóż, najlepsi piłkarze muszą być w najlepszym klubie ;))

2

Lepszy? Oglądasz ich mecze w ogole?xD

36

jeżeli koledzy z zespołu chcą jego powrotu to dlaczego nie? Sportowo na pewno zyskamy.. jeżeli piłkarze nie odczuwają to niego nienawiści to gdzie jest problem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W takim razie wybacz, ze nie zrozumialem zartu ;) Wesolych

1

Grzeczniej :) Jestescie zalosni, ja tylko poprosilem was o opinie na temat tego zawodnika jezu XDD Nie napisalem, ze chce go w barcelonie.. Jednak tutaj trzeba byc "kims" zeby moc normalnie poprosic o cos ;)

0

A co powiedzie o Wilfridzie Zaha jako następcy Suareza? Nie wiem za dużo o nim, kiedyś jak go widziałem to nie wyglądał źle, szybki, dobrze drybluje i nie bedzie za drogi

0

Kojarzy ktoś Andersona Talisce?:D Tak patrząc na niego to powiem wam, że ma fajnie ułożoną lewą nogę(ogólnie widać, u niego przy strzałach i przerzutach) . Może jednak jest lepszym kandydatem niż rozpieszczony synek mamusi?

0

Zgadzam sie. Jednak czy tylko ja to widze, ze gdy dembele bedzie tracic swoja szybkosc ( glowny atut) to nic wiecej nie pokaze? On nie potrafi przejsc 2-3 zawodnikow na malej przestrzeni jakimkolwiek zwodem..

0

Tez prawda, jednak zauwaz, ze szatnia z tego co mi wiadomo nie mialaby nic przeciwko za jego powrotem a wedlug mnie to jest bardzo wielki plus :) A jesli chodzi o dembele, to ja widze, ze go kazdy wychwala, ze on moze byc najlepszy na swiecie, a prawda jest taka ze neymarowi do piet nie dorasta ( widze cos wiec to oceniam) Nie chce mowic, ze Dembele jest slaby, ale zauwazcie co ney potrafi zrobic z pilka i przeciwnikami a co dembele ;)

3

Neymar za Dembele?
Jeśli chodzi o sentymenty, to pół na pół. Każdy popełnia błędy, a Dembele też nie jest taki święty. Jeżeli chodzi o aspekty sportowe to zamiana na plus, nie oszukujmy się, Neymar bardziej pasuje do Barcelony ( zauważcie spokój jaki on zachowuje gdy na piłkę - magia, gra na małej przestrzeni)

0

o kurde :D

0

Jak informuje "AS": kluby z Chin są zainteresowane ściągnięciem Malcoma, a jeden z nich zaoferował 65 mln euro. Dla 21-latka ten transfer oznaczałby sporą podwyżkę, a dla FC Barcelony czysty zysk, bo sprowadzili go latem za 45 mln euro.
AS
Ciekawe czy to prawda. Ja osobiscie dalbym mu szanse i zostawil.

1

SUAREZ CZLOWIEK MEMXD

2

Jakie zamykanie mordy, gramy fatalnie i mamy szczescie.

0

Jeżeli to jest jakiś sarkazm to przepraszam, ale jeśli nie to nie mogę się powstrzymać.. dlaczego ludzie dają zielone takim postom? Najpierw cała la Rambla płakała, że Ernesto Valverde nie zmieniał zawodników, którzy grali słabo ( suarez, rakitic, pique) mimo ich smiesznej formy grali dalej a teraz co? Nie ma kto sie odezwac?

0

Rayo nie może sobie pozwolić na stratę bramki a co dopiero na przegrany mecz z takimi ogórkami..

2

kurde tak patrze na tego Depaya to jako napastnik fajnie pokazuje sie do gry.. ja bym go na prawde widzial w Barcelonie =) a kwota raczej nie bedzie ogromna

1

przeciez ja sie nie czepiam wyniku typie zluzuj gacie XD irytuje mnie po prostu styl gry w ktorym wynik zalezy od dyspozycji naszego przeciwnika, jak nie potrafisz sie obiektywnie wypowiedziec to tego nie rob.. Dobra, napisze to po twojemu:
Są mecze, w tych meczach przeciwnicy mają od groma sytuacji bramkowych ale nie strzelają z niewiadomych przyczyn.. i co? nasza obrona jest wychwalana, za co? za dopuszczanie do takich sytuacji?

1

to my mamy wiecej szczescia, kto mial wiecej okazji bramkowych w tym meczu?

0

hahahh, pisalem o slabej obronie to mnie wysmiali :) cieszmy sie ze tylko 1;1

0

to nie pierwszy mecz w ktorym musimy sie cieszyc niewykorzystanymi akcjami przeciwnikow ;)

0

no beka, bo nikt o tym nie wspomni nawet :D czytalem verma top5 na swiecie gdyby nie kontuzje, lenglet spokoj hahah, kto oglada mecz ten wie, ze nie wyglada to kolorowo ;) okazje stwarzane przez totkow powinny byc wykorzystane i nie dlatego jest 1;0 bo MY mamy dobrych obroncow, tylko totki nie maja wykonczenia ;) taka jest prawda

0

Przeciez my nic nie gramy w tej drugiej polowie xDD

0

Kurde, nie wiem dokładnie jak to wygląda z Miranda, ale w meczach w których go oglądam to nic nie pokazuje.. wie ktos moze czy mial jakies przeblyski? cos w tym stylu?

0

w tym meczu nawet sedzia dobry jest

1

Ernesto uśmiechając się: Ja wam k***a dam 4:0 :D

6

Hahahah, daje motywacje dla Dembele ;-))) szkoda mi go, bo widac, ze sie ogarnal ale jak widac na marne..

0

Jeżeli on nie zmieni suareza w 2 połowie to będą jaja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?