empooxd
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dziekuje bardzo.
0
Czesc, wie ktos moze gdzie mozna obejrzec transmisje? ( ostatnio szukalem po necie na poprzednim meczu i nie moglem) prosilbym o pomoc, bo jednak te meczycho to ja pragne obejrzec :D
2
Malcom nie grał bardzo długo, a jak już ma szanse to akurat z Realem Madryt xD No chlop nie ma latwo
4
Dajcie spokoj Sergiemu Roberto, kto jak kto ale to jest magik w meczach z Realem =)
3
Jovic better :D
0
no przeciez napisalem, ze Lenglet Umtiti + todibo, a gdzie miejsce dla de lighta?
0
No dobra , pique ma swoje lata a Lenglet Umtiti i Todibo?
0
Tak, to jest najważniejsze. Nie zmienia to faktu, że zawodnicy typu Busquets Roberto powinni się ogarnąć, tak samo jak Waldek - grają tragicznie a mimo to dalej ich wystawia.
0
No z Busquetsem i Roberto to faktycznie silny sklad xD
3
U valverde jesli ktoras z gwiazdeczek gra slabo to i tak wyjdzie w nastepnym meczu, nie wspomne o naszym stylu gry. Nie raz wygrywamy badz remisujemy poprzez indywidualnosci poszczegolnych zawodnikow.
5
Przypominam, że naszym obecnym trenerem jest Valverde.
0
dlatego pytam.. moze to sformulowanie, ze akurat barca lub real faktycznie moglo zmylic.
0
Obysmy latem siegneli po tego Sancho. Ciekaw jestem po której stronie on jest, wie ktos moze czy mówił coś gdzie chciałby się przenieść? (real barca)
0
Jest taki zly a interesowaly/intrresuja sie nim wielkie kluby? Przepraszam, ale ja jednak mysle ze pracownicy takie Juventusu bardziej sie znaja na tym niz wy =),
1
Przypomniało mi się jak w lecie wielcy znaffffcy z larambli mówili, że dobrze, że nie kupilismy Pogby :D
0
wie ktos gdzie na stronie realu jest takie cos jak "la rambla" ? jestem ciekaw czy tam tez trwaja dyskusje podczas meczy Barcelony :D
0
że rakitić zagra 90minut, ciekawe skąd wiedział ;v
0
kurde, akurat wylaczylem meczyk a ponoc vidal walnal kozacka mine, podesle ktos?
1
ma ktoś reakcje vidala w postaci gifa czy cos? =D
0
Czy kibice spiewaja Will grigs on fire?:D
2
Żeby wprowadzał stopniowo młodych;)
0
Niech ten Malcom jakoś spróbuje pocisnąć do przodu dryblingiem, bo nie wygląda to dobrze.
3
Zaczynam chyba rozumieć dlaczego Valverde nie robi tylu zmianxD
0
Miałem na myśli, że grając tak dalej i tak zostanie. Źle napisałem - mój blad
0
Nie przekrecaj ;) Ja dotad widzialem tylko to, ze ktos napisal o bledach, ktore popelnil. A to jest roznica, pozdrawiam
0
Wydaje mi się, że presja strasznie zjada Mirane, Chumiego Malcoma.. to widać
0
Mógłbym się założyć, że Busquets za taką grę zostanie na murawie a wspaniały Ernesto zmieni Vidala :DD
0
słabo sie spiwal? wie ktos co sie z nim dzialo w tej Valencii? =)
0
Nawet jak ktos nie oglada meczy, to z tych klipow mozna sie duzo dowiedziec :D nie raz podejmuje zle decyzje, na malej przestrzeni NIE MA SZANS ominac kilku zawodnikow. A co do kolegi wyzej, to ney nie jest top5? no prosze Cie ;)))))))
1
A czy on pokazuje jakieś FENOMENALNE dryblingi typu przejście 2-3 zawodników? Nie raz juz znikal nam na caly mecz ( totenham ) nie raz przy dryblingu pilka szczesliwie odbila sie od przeciwnika mu pod nogi ;-) nie porównujcie go do Neymara, bo nie ma podjazdu do niego. Neymar był i jest top3/4 zawodników na świecie.
A wracajac do wczorajszego meczu - moze i wychodzilem sobie w niektorych momentach na doslownie chwilke, ale nie widzialem zeby Dembele blyszczal dryblingiem, no chyba, ze sie myle.