escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid jaka mąka do bułek?
Wygląda mega:)
3
@Lionel_Messi10 siema:) Najlepszego:)
0
@FcPortoFan1999 tak jest.
2
@FcPortoFan1999 niech gra, niech wygra, niech awansuje i niech Bednarek gra w pierwszej lidze:)
9
Serdecznie witam,
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry).
- Wojciech Szczęsny w tygodniu na ławce, a Juve przegrywa 2:1 z Lazio, ale awansuje do finału pucharu Włoch. W weekend już 90 minut i remis 0:0 z Milanem.
- Jan Bednarek 90 minut i łomot Southamptonu z Leicester 0:5 i 45 minut ze Stoke i porażka 0:1.
- Paweł Dawidowicz ławka, a Verona przegrywa 0:1 z Lazio.
- Jakub Kiwior na ławce w meczu z Chelsea - Arsenal wygrywa 5:0 oraz dostał "ogon" z Tottenhamem, tu Arsenal również wygrywa - tym razem 3:2.
- Nicola Zalewski ławka. Roma - Napoli 2:2.
- Przemysław Frankowski 90 minut i porażka Lens 1:2 z OM.
- Bartosz Slisz 90 minut i żółta kartka. Atlanta remisuje 0:0 z Chicago Fire.
- Piotr Zieliński poza składem, Napoli - Roma 2:2.
- Jakub Piotrowski 70 minut i asysta w pucharze - Ludogorets wygrywa 5:0 z Hebar. W lidze 90 minut i remis 3:3 z Krumovgradem.
- Karol Świderski 60 minut, Verona przegrywa 0:1 z Lazio.
- Robert Lewandowski 78 minut, 3 strzały celne, 2 gole, Barcelona wygrywa 11:2. - tak będzie.
Ponadto zagrali:
- Krzysztof Piątek 90 minut i bramka, Basaksehir wygrywa 2:1 z Hataysporem.
- Sebastian Szymański - nieco ponad 70 minut z Sivassporem i 2:2 oraz prawie 90 minut i asysta, a Fenerbahce ogrywa Besiktas 2:1.
- Taras Romanczuk 90 minut i żółta kartka. Jaga remisuje 2:2 z Pogonią.
- Bartosz Bereszyński 90 minut, a Empoli przegrywa 0:2 z Atalantą.
- Marcin Bułka 180 minut. 2:2 z OM i 3:1 ze Strasburgiem.
- Kamil Grosicki 90 minut i bramka - Pogoń - Jaga 2:2.
- Tymoteusz Puchacz 90 minut i asysta. Kaiserslautern wygrywa 3:1 z Kiel.
- Łukasz Skorupski 90 minut. Bologna - Udinese 1:1.
- Damian Szymański 180 minut. AEK ogrywa 3:0 Panathinaikos i przegrywa 2:3 z PAOK.
- Sebastian Walukiewicz 25 minut i porażka Empoli 0:2 z Atalantą.
Ostatnio nie byli w kadrze, ale warto odnotować:
- Kamil Jóźwiak asysta i żółta kartka. Granada wygrywa 3:0 z Osasuną.
- Kacper Kozłowski 90 minut i asysta, Vitesse wygrywa 3:2 z Sittard.
No i oddzielny akapicik z Panem Piłkarzem Michałem Skórasiem. Polak wywalczył miejsce w pierwszym składzie na dobre. Brugge wygrała 7 ostatnich meczów - 2 w LKE i 5 w lidze. Skóraś wyszedł w każdym meczu od 1 minuty i zanotował 2 gole i 3 asysty.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @AllBundy @P33ck
0
@tristan87 zobacz jakie cacuszko:)
@Emhyr tak, Grzesiu też.
0
@tristan87 na flash jest że miał goła i jak dobrze pamiętam to chyba nawet taka ładna bramka.
0
@Emhyr Pawłowski dawno temu w Maladze?
1
Nidy nie skreślaj Bayeru Alonso;) 1:2
0
@FcPortoFan1999 zdecydowanie.
0
@FcPortoFan1999 otóż to:)
4
Krzysiu Piątek wraca do strzelania. Szybko zaczął swój mecz:)
1
@FcPortoFan1999 półfinał to i tak będzie dobry wynik. Jest kilka mocnych kadr. Zobaczymy kto będzie w jakiej formie ale Anglia, Francja, Hiszpania, Włochy, Belgia, Portugalia, Polska:)
0
@FcPortoFan1999 to się okaże już niebawem:)
1
@Danny Gaucho a ciągu całego sezonu chyba przebił lubą co?;)
0
Kane, Watkins, Palmer, Foden, Bellingham, Rice, Saka i wszystko elegancko… ale chyba trzeba też zerkać w stronę Greenwooda. Właśnie strzeli drugiego gola dla Hetafe.
0
@CriminalFCB możliwe:)
0
@CriminalFCB jestem w link 4 od lat. Tyle, że nie bezpośrednio u nich, a w CUKu. Nie mam żadnych telefonów od nich.
1
@Szklaner @Jakchcesz zobacz wariata. Jakby spróbował grać Twoje kursy to mógłby już nigdy nie pracować, co?:)
0
@mekston otóż to:)
1
@mekston mistrz reprezentuje ligę tak jak powinien:)
7
Ciekawostki piłkarskie:
Copa Libertadores 3 kolejka:
Atletico - Penarol 3:2. Nasz Gabi Milito ma potężną pakę w Atletico. W tym meczu błysnął Gustavo Scarpa - o którym pisałem kilka dni temu. Świetny okres ma Brazylijczyk, który po rewelacyjnym sezonie w Brazylii i mistrzostwie w barwach Palmeiras przeszedł do Nottingham, tam się odbił, potem to samo w Grecji i wrócił do Brazylii. Kilka dni temu w lidze 2 asysty, a w tym meczu 2 gole. Paulinho (Bayer Leverkusen) z kolei z golem i asystą, swoją asystę dorzucił też Hulk. Do tego zagrali Mariano (Sevilla), Jemerson (Monaco) czy Guilherme Arana (Brazylia).
Bolivar - Flamengo 2:1. Stało się... były selekcjoner Brazylii Tite i jego Flamengo przegrali pierwszy mecz w tym sezonie, pierwszy po 22 spotkaniach (w tym 2 sparingi). Flamengo jednak odpuścili ten mecz, wiedzieli że ciężko będzie na wysokościach w Boliwii. Gerson (OM) z asystą, a w składzie też David Luiz (Arsenal, Chelsea), czy Luiz Araujo (Lille).
- Cerro Porteno - Fluminense 0:0. Po stronie gospodarzy był zawodnik Romy czy Torino - Juan Iturbe, a u gości... plejada emerytów: Felipe Melo 40 lat, Marcelo 35, Renato Augusto 36, Douglas Costa 33.
- Ind. del Valle - Palmeiras 2:3. U gości z golem Endrick.
- Libertad - River Plate 1:2. 40 letni Oscar Cardozo w składzie gospodarzy, a u gości z asystą Manuel Lanzini - był wieloletni zawodnik West Hamu.
- Botafogo - U. de Deportes 3:1. Luiz Henrique (Betis) z golem, a z nim w drużynie Damian Suarez - były wieloletni gracz Getafe.
- Junior - LDU Quito 1:1. W Juniorach gola z karnego strzelił Carlos Bacca.
- Colo Colo - A. Lima 0:0. W barwach Coca Colo Colo nasz Arturo Vidal z żółtą kartką.
Copa Sudamericana 3 kolejka:
- Fortaleza - Boca Juniors 4:2. Dla wygranych z dubletem taki pokemon - Yago Pikachu. U gości w bramce dobrze znany Argentyńczyk - Sergio Romero.
- Delfin - Internacional 1:2. U gości z golem Rafael Borre (Eintracht), a w składzie też Gabriel Mercado (Sevilla) czy Hugo Mallo (Celta).
Turcja puchar - półfinały:
- Trabzonspor - Karagumruk 3:2.
- Ankaragucu - Besiktas 0:0.
Concacaf Liga Mistrzów półfinały:
- Columbus Crew - Monterrey 2:1. Cucho Hernandez (Watford) z golem dla gospodarzy, a w składzie również Yaw Yeboah (Wisła Kraków). U gości zagrał Sergio Canales.
- Club America - Pachuca 1:1. Nasz Jonathan dos Santos u gospodarzy, a u gości z asystą były zawodnik Alkmaar czy Feyenoordu - Oussama Idrissi, a z nim w teamie Salomon Rondon (Newcastle, Everton) czy Gustavo Daniel Cabral (Celta).
0
@dylanwzgw https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14347550#comment-14347605
0
@Peciak błagam Cię. "4 razy tyle" - mówimy o dwóch meczach 16 minut do 67. Nie idźmy w to.
3
@Peciak Gomes zagrał z Nottingham 67 minut, a z Liverpoolem nie powąchał murawy. Trochę na wyrost te "natomiast z grą problemu nie miał Andre Gomes."
2
@Aragorn33 i Slisz biegający pod takim dachem, można?:)
Można:)
2
@alone49 to prawda. Nie cieszę się z pozostania Xaviego, ale nie widzę lepszej alternatywy na chwilę obecną. Przynajmniej do momentu jak nie będziemy lepiej stać w kwestii finansów.
4
Mnie to trochę śmieszy ta cała sytuacja i już w kwietniu 2024 widzę wróżenie, że Real na luzie ma majstra w maju 2025. Toż to hit dla mnie:)
Był Zidane - klaskacz, super że zostaje, łykniemy ich. 3 ligi mistrzów (abstrahuję od sędziów).
Dałbym sobie, może nie rękę, ale paznokieć uciąć, że przed sezonem były głosy "Carlo zostaje?! Super! on nie robi zmian, daleko nie zajadą" i co? i zajechali:)
Z Xaviego były śmiechy ale tytuł już ma. Czy jestem mu za to wdzięczny? Czy jestem wdzięczny, że Barcelona zdobyła tytuł grając obrzydliwie w piłkę? Czy jestem mu wdzięczny za to, że oglądam, ale jakoś bez wielkiej chęci te jego "widowiska"?
Cieszę się z tytułu:)
3
@P33ck to prawda, jakoś on przypomina ma Martineza, jeszcze nie ten poziom i regularność (chociaż i Martinezowi się zdarzają słabsze okresy) ale dla mnie są bardzo podobni. Ja bym chciał Lautaro u nas, a jak nie to właśnie Juliana.
1
@BORO_12 ja będę wierzył:)
@budel17 czerwone kartki to akurat myślę, że swoje robi też upośledzony skład sędziowski w Hiszpanii.