escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid „hihi kalisiak” - to osoba już w imieniu ma, że kręci beke.
1
@HighestInTheRoom nie zdobył MLS?:)
Edit:) pytanie było trochę żartobliwe, bo wiem że grał w MLS i nawet nieźle sobie radził, ale teraz widzę że on gra w Fortalezie w Brazylii.
Tym bardziej niech wraca:)
0
@Emhyr do tego wciąż błyszczy w ekipie Lucas Perez, który zrezygnował z dużej kasy, żeby wrócić do drużyny.
1
@Adran360 mi się też kojarzą bardzo underowo, a ja lubię gole, więc też nawet gdyby były transmisje to bym ich nie oglądał:)
1
@Adran360 robiłem co mogłem by się przemóc:) i do egipskiej piłki będąc w Egipcie i to samo w Tunezji. Nie kupuję tej ligi, tych drużyn:)
0
@FcPortoFan1999 zagrał z jakimiś ogórami w 1/16 i 2 minuty w finale… za sam finał może dostać, za minuty spędzone na boisku w pucharze bym mu nie dał:)
0
@FcPortoFan1999 to co @Stinger_ co to za sukces skoro gość przeważnie nie gra, albo łapie ogon..
2
@PatrykBarca tak lubił to:)
@HighestInTheRoom ale Cracovia chodziła kiedyś - Rakels, Jendrisek, no ale wymiatał też Cetnarski czy Dąbrowski.
0
Wszedłem sobie z ciekawości w składy zobaczyć czy Podolski gra - nie, ale widzę że w Rakowie bez zmian:) jeden Polak w jedenastce:)
2
@AFA tak jak @mekston mowi, dwa mecze, też tak słyszałem.
Nie mam pojęcia jaki jest rekord strzałów:)
0
@Visca_barca to myślisz że nie można wziąć rozmiar większych?
0
@Visca_barca nie
0
@lntrowertyk piszesz o piłkarzach, którzy dziurawią getry?
2
@Kidd to prawda, był jeszcze "obecny" w Europie John Aloisi, ale to zdecydowanie nie ta półka co ci powyżej.
6
Azjatycka Liga Mistrzów pierwsze mecze półfinałowe:
Al-Ain (ZEA) ekipa prowadzona przez legendarnego Hernana Crespo sprawiła niespodziankę i ograła faworyzowanego rywala - Al Hilal. Zawodnikiem totalnym okazał się Soufiane Rahimi - totalnym nołnejmem w sensie:) Pomocnik ustrzelił hattricka. Dwa z tych goli to rzuty karne, który w sumie drużyna Argentyńczyka miała 3 i wszystkie wykorzystała. Co do gości, to doznali oni pierwszej od 234433 spotkań porażki. W drużynie przyjezdnej z golami Malcom i Salem Al Dawsari, a jedną z asyst zaliczył Sergej Milinkovic-Savic. Serb tym samym zanotował czwarty kolejny mecz z asystą. Poza nimi zagrali również Ruben Neves czy Kalidou Koulibaly.
W drugim półfinale koreański Ulsan wygrał 1:0 z japońską Yokohamą. Co do meczu to c ciekawostek mogę dodać, że trenerem gości jest legenda (?? @Rust_Cohle jest legendą) Liverpoolu - Harry Kewell.
1
@PatrykBarca to prawda:)
1
@P33ck Olympiakos mnie zadziwia w tym sezonie, wielu uznanych graczy, Mendilibar na ławce, nie zdziwię się jak łykną Ville.
0
@Kvothe07 to prawda, jednak chyba nigdy aż tylu zawodników angielskich nie było w takim gazie.
1
@Kvothe07 Przy Harrym to też kadra musi zajść daleko. On ładuje gole, Palmer, Foden, Jude, Watkins, Rice, Saka. Mają kawał drużyny.
0
@Kvothe07 Przy tych drużynach to chciałby by którakolwiek niemiecka wygrała LM:)
0
@Kvothe07 myślę, że finał, nawet przegrany, o ile nie z Francją, tez byłby wyczynem na "plus" jeśli chodzi o Balona.
0
@Zoker to prawda, konkurs popularności.
0
Myślicie, że jeśli Bayer wygra LE a Niemcy/Hiszpania zajdą wysoką bądź nawet wygrają ME to taki Grimaldo/Wirtz mieliby szansę na balona?
4
Liga Mistrzów:
rewanże 1/4 za nami, a w nich:
- padło 14 bramek, co daje 3,5 gola na mecz. To średnio o jedną bramkę mniej niż w pierwszej rundzie.
- BVB i PSG strzeliły po 4 gole. Natomiast Arsenal to jedyna drużyna bez strzelonego gola.
- najwięcej bramek padło w meczy BVB - Atletico- 6, dalej niestety w naszym - 5 goli.
- pokazano jedną czerwoną kartkę - Araujo.
- podyktowano tylko jeden rzut karny - Mbappe wykorzystał go i strzelił gola.
- jeśli chodzi o Polaków to Lewy zagrał 90 minut, a Kiwior i Marcel Lotka przesiedzieli całe mecze na ławce - odpowiednio Arsenalu i BVB.
Ponadto:
- Mbappe strzelając 2 gole jest samodzielnym liderem strzelców tej edycji LM - 8 bramek. Dalej Jest Harry Kane z 7 trafieniami i Griezmann z 6.
- Jeśli chodzi o asysty to wyskoczył nam Sabitzer i po meczu z Atletico i dwóch asystach, ma ich już łącznie 5. Dalej z grających są Vini i Jude, którzy mają po 4 asysty, oraz Kane z 3 ostatnimi podaniami.
- W kanadyjce bez zmian - 10 "oczek" ma Kane - 7 goli i 3 asysty. Dalej Galeno 5/4. Z tych co jeszcze grają mamy Bellinghama 4/4, Mbappe 8/0, Viniego 3/4 i Grieza 6/1.
1
@Adran360 to już raczej bez znaczenia..
1
@Adran360 elegancko
3
Al Hilal na 1:3. Maszyna ruszyła.
1
@Adran360 właśnie pisałem:) więc usuwam:)
Historia pisze się na naszych oczach:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@P33ck wczoraj, nie pamiętam czy Ty wrzucałeś Clinta, dzisiaj Hackman i tak patrzę na nich i myślę sobie - smutna jest starość.
Wiem, nic odkrywczego, ale patrzyłeś na te "fenomeny kinowe" jak biegali, skakali, strzelali, bili się a dziś to, wychudzony stary dziadzio.