escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@fart wychwalanie Mourinho… nie wierzę… zgłosiłem ten komentarz, gdyż uznaję ten wpis za prowokowanie mnie:)
2
@mekston 16 i 23 kwietnia.
1
@OBSERWATOR2021 otóż to. Zapomniałem o tym @Aragorn33
Zobacz, 3-4 lata temu, nie pamiętam, 12 - dwunasta! Drużyna w lidze na koniec sezonu dostawała więcej kasy niż zwycięzca LM!! Za dwunaste miejsce w tabeli, za bycie totalnym średniakiem.
Po co więc kluby mają się zażynać, zwłaszcza te z miejsc nie gwarantujących gry w LM? Jeszcze LM to prestiż, ale Liga Europy? Konferencji? Spoko, fajnie zdobyć puchar, ale to nie priorytet.
3
@michal26 i tu znowu - jeśli chodzi o Europy to tak, Real wyniosł naszą ligę wysoko, ale błagam Cię. Liga hiszpańska, zwłaszcza w zeszłym sezonie to takie gówno do oglądania, że głowa mała.
2
@Aragorn33 ja mam swoje zdanie na ten temat. Puchary to inna para kaloszy według mnie. Możesz grać 136 spotkań idealnie, bez porażki, bez straconego gola i przyjdzie gorszy jeden dzień i Cię w nich nie ma.
W lidze możesz trafić 2-3-5 gorszych meczów, ale musisz utrzymywać formę 10 miesięcy. Właśnie ta regularność, która sprawia o tym, że to właśnie Ty jesteś pierwszy w tabeli po 10 miesiącach, jak dla mnie jest wyznacznikiem tego, na jakim poziomie jesteś klubem:)
„Jesteś klubem” - nie chodzi mi personalnie o Ciebie oczywiście, chodzi mi o odpowiednie przedstawienie tego, o czym chce powiedzieć.
4
@Aragorn33 ale w jakim sensie przereklamowana? Pisząc liga - rozumiem, że umniejszasz lidze.
Mi osobiście nie ogląda się lepiej absolutnie żadnej innej ligi lepiej niż angielskiej.
Chyba, że chodzi Ci aby umniejszyć trochę angielskim klubom w Europie, to tu można rozmawiać. Dla mnie liga jak liga to numer jeden.
1
Boniface swoje:)
1
@blakkudium luzik:) po prostu wyszedł z Ciebie fan Benfici, który już by chciał koniec meczu;)
0
Zaraz Boniface wchodzi, jazda Bayer
2
@blakkudium golem „kontaktowym” - honorowy gol to jedyny gol w przegranym meczu, a ten jeszcze około 18-20 minut potrwa:)
1
Auba dziesiąty mecz w pucharach w tym sezonie i 10 gol. Pan piłkarz:)
A Lewy? Pfff nie podał do Raphinhii:)
3
Liverpool wywalone na puchary, La Zabawa Atalanty:)
1
@Colon tak jest!:) dalej dalej ręce gadżeta:)
1
@Adran360 są w takim gazie, plus Nassr myślę że psycha siądzie po tym półfinale, że jak dla mnie to biorą wszystko.
1
@Volk tagaluga, gumisie, kapitan gadżet, reszty nie znam, więc gnioty jakieś;) Plus tabalugi też nie oglądałem:)
Gadżet i Gumisie - top:)
1
@mekston bez znaczenia. Al Hilal zjadł już wszystkich w lidze, a niektórych kilkukrotnie:)
1
@Danny Gaucho 34 chyba wygrali właśnie. Jeśli dobrze pamiętam to 33 wygrany mecz to był ten półfinałowy.
1
@Adran360 ciekawe co on jeszcze soba zaprezentuje:) w 4 meczach zaliczył gola i dwie asysty dla arabskiej drużyny.
@mekston no i Malcom wziął sprawy w swoje ręce pod nieobecność Mitro.
3
Widzisz @mekstonie wcale brak Mitro nie taki straszny jak go malowałeś:)
Al Hilal zbiło Al Nassr i rozgromiła Al Ittihad:) kolejne wygrane spotkanie z rzędu:) tak się piszę historia:)
Możemy tylko sobie „gdybać” co gdyby zdrowy był Mitro i co… gdyby Ney grał i Neyowi się chciało:)
9
Superpuchar Arabii Saudyjskiej finał!!
Już za chwilę - o 19:30 polsat sport extra pokaże finał pucharu, w którym zmierzy się jeszcze panujący mistrz kraju - Al ittihad z prawie już pewnym przyszłym mistrzem, czyli Al Hilal.
I Marcelo Gallardo i Jorge Jesus posyłaja na finał wszystkie swoje działa. I tak w ekipie Ittihad zagrają: Karim Benzema, N'Golo Kante, Abderrazak Hamdallah, Luiz Felipe (Betis, Lazio), Ahmed Hegazy (West Brom) czy Romarinho. Na ławce trener zostawił Jotę - byłego zawodnika Celticu.
Po drugiej stronie nie ma niestety Mitrovica, nie ma od miesięcy Neymara, ale i tak drużyna wygrywmecz za mecze. Dzisiaj o zwycięstwo (34 z kolei) powalczą: Malcom, Ruben Neves, Sergej Milinkovic-Savic, Kalidou Koulibaly, Renan Lodi, Bono, ale i najlepszy Saudyjczyk - Salem Al Dawsari.
O Al Hilal od miesiecy się mówi, wygrana za wygraną, ale trzeba oddac że i Ittihad wyglądają coraz lepiej. Ostatnie 5 meczów to tylko jedna porażka i aż 3 zwycięstwa. Biorąc pod uwage fakt słabego sezonu, ta seria wygląda optymistycznie.
Tak więc co..? Dobrego meczu:)
@Kidd @Kessie @mekston @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa
1
@HighestInTheRoom swoje.
0
@FcPortoFan1999 I nie dla polskich drużyn:)
0
@FcPortoFan1999 pasuje mi to:)
6
Liga Mistrzów:
pierwsze mecze 1/4 za nami, a w nich:
- padło 18 bramek, co daje 4,5 gola na mecz (piękny wynik).
- Barcelona, Real i City strzeliły po 3 gole. Arsenal, Bayern, Atletico i PSG po 2, a tylko BVB skończyła z jedną bramką.
- najwięcej bramek padło w meczy Real - City - 6.
- nie pokazano żadnej czerwonej kartki.
- podyktowano tylko jeden rzut karny - Kane wykorzystał gol i strzelił gola.
- City remisując z Realem zakończyło passę samych zwycięstw w tej edycji LM. Licznik stanął na 8 zwycięstwach.
- jeśli chodzi o Polaków to Lewy zagrał 90 minut, Kiwior zagrał tylko pierwszą połowę w barwach Arsenalu, a z kolei Marcel Lotka tradycyjnie już przesiedział cały mecz na ławce BVB.
Ponadto:
- Kane po golu z Arsenalem jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców - 7 goli. Z 4 zawodników z sześcioma golami tylko Anglik strzelił - Mbappe, Haaland i Griezmann nie trafili w swoich meczach.
- Jeśli chodzi o asysty to cztery takie ma Galeno z Porto - ten już odpadł, nasi Raphinha i Gundo, oraz Bellingham, Saka i Vini.
- W kanadyjce 10 "oczek" ma Kane - 7 goli i 3 asysty. Dalej Galeno 5/4. Z tych co jeszcze grają mamy Bellinghama i Sakę - 4/4 oraz Fodena 5/3.
1
Witam kawosze:)
Dysponuje kilkunastoma (jak nie więcej) kilogramami (wszystkie po 1kg) kawy.
Głównie Lavazza i Ubud. Jakby ktoś był zainteresowany kupnem to zapraszam:)
1
@Culer9002 Ekspertem nie jestem, ale mi się bardzo podobał, czekam na dalsze sezony. Plus lubię konie i fantastyczne krajobrazu. Mnie kupili:)
2
@Benz kozak w uj.
1
@HighestInTheRoom no ja wyprowadzać się nie mam zamiaru póki co, a jeśli już to nie do miasta, więc Łódź tak czy siak odpada, a też nie dysponuje kilkoma luźnymi stówkami (mówię o stekach tysięcy:), żeby kupić mieszkanie na inwestycje:)
1
@HighestInTheRoom Cieszę się z Łodzi, no ale jednak interesują mnie ceny w Warszawie:)
1
@HighestInTheRoom sprzedawcy żyłują jak mogą, a że się trafiają zainteresowani to doją.
@Rhaan dramat...