0

To będzie na pewno ekscytujący sezon:) Jestem pełen optymizmu:) Vamos Barca !

4

W tej sytuacji już, mam tylko nadzieję, że Barca jednak nie kupi ani Dembele, ani Coutinho. Za olbrzymie pieniądze, to mogą być kolejne wtopy i pozbędziemy się funduszy. Od zaraz powinien ktoś kompetentny pracować nad kadrą na 2018/1019, transfery i porządki z obecną kadrą od początku okna, albo nawet już w najbliższym oknie zimowy.
PS. Nie uważam, że za rok za tych zawodników zapłacimy mniej, ale zaplanowany transfer, a takie błądzenie jak teraz, to co innego.

0

Ludzie odpowiedzialni aktualnie za kadre i transfery są naprawdę niekompetentni, To wszystko powinno być jeszcze w czerwcu dogadane;) teraz wyszła sytuacja, że prosimy się o zawodników i robią sobie z nas jaja, "O jest oferta 130mln, a odrzucamy, zapłacą więcej ". Chyba najlepiej jak już nie kupią nikogo

0

Dwa transfery minimum i nie taka ta Barca byłaby straszna w tym sezonie jak ją malują

2

No to zaraz Paulinho może być największą gwiazdą Barcelony!

0

Tu chodzi o zarząd i transfery, Real zrobił się nie od wczoraj, jada nas bez Ronaldo, taka paka, A u nas bez Messiego aktualnie jest może dwóch zawodników klasy światowej

3

"Andre Gomes w przerwie do zmiany absolutnie się nadaje"

0

Ale to bez składu i ładu u nas wszystko biega haha

45

Dyrektor sportowy PSG mówi, że dwa bramki są nie do odrobienia ? HAHAHA

2

Czemu miałby być inny ? Oglądałeś mecz w niedziele ? Przegraliśmy przez błędy, a nawet ta "najsłabsza pomoc od lat" kreowała akcje przeciwko aktualnie najlepszej drużynie na świecie. Na tym poziomie liczą się detale, a z dwoma dziurami jakie mieliśmy w składzie(Vidal i Deulofeu), to nawet nie ma co mówić o detalach-wiele osób pisze o sposobie gry, a z tym pressingiem jaki wprowadził Valverde, Barca nie wyglądała źle,a nawet dobrze:))

0

To tragiczne, że tak wygląda nasz najbardziej optymistyczny skład w tym sezonie;) Ale pięknie by się skończyło, jakby Alena/Denis i Roberto odpalili na miarę duetu Iniesta-Xavi:)

0

Skoro zarząd jest tak zakochany w Iniescie i nie wyobraża sobie bez niego pomocy, to chyba sami nie wierzą w to co robią. Filozofia Barcy to szybka, kombinacyjna gra, a chłop ma już 33 lata, a nie 26, choćby się za przeproszeniem na tym boisku ze****, to nie jest w stanie dać nam tej dynamiki jakiej potrzebujemy. Nie wspominając już o tym, że żaden pomocnik nie jest w stanie tego dać....

0

W sumie nic nowego od czasu Guardioli , lepiej gramy i przegrywamy. Częste zjawisko

0

Ameryke odkryłes:D

0

Jak lewa flanka ożyła, to i Barca ożyła

21

Tak o to Denis Suarez zrobil w 10 sekund wiecej niz Deulofeu przez godzine

0

Umtiti -filar Barcy, nie wiem jakim cudem ten zarząd wykonał tak udany transfer. Pomoc Barcy... nie ta szybkość, chcą, ale nie mogą. Rakitić na plus, ale jest za wolny, Iniesta to samo. Deulofeu słabo, większy pożytek byłby z Alby na tej pozycji,ale oby się zmieniło.

0

Busquets,Iniesta- pomoc jak prawie 10 lat temu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tylko dlaczego Valverde się na to godzi.

0

Nie chce żeby Dembele przyszedł za taką kasę i stał się kolejną "gwiazdeczką", nic to dobrego dla zespołu nie wróży. Bez całej otoczki, za kilkadziesiąt mln ile jest wart, byłby to super transfer, ale w tym stylu z taką presją-to nic dobrego. Można porównać do transferu Jamesa...

0

W sumie obecne LSD nie jest słabsze od trójki kiedy Barca wygrywała wszystko(Messi Villa Pedro). Pora zrobić zakupy do pomocy, bo ta formacja wymięka przy tej z tamtego okresu.

1

Mimo wszystko, myślę, że Neymar oglądał dzisiejszy mecz Barcy ze łzami w oczach

2

Ja bym tę akcję nagłośnił na facebooku Malagi;)

0

Na ławę nie będzie zły, dobra opcja

0

W takim klubie, brak jednego zawodnika z podstawowej 11, nie powinien być żadnym problemem, chyba że gra polega tylko na kilku zawodnikach....Także zobaczymy jak to jest.

0

No jak Pique już nie strzela to już nic nie pomoże :D

0

Po tym wykonczeniu to az łzy z oczu poleciały

0

Jakby Barca miała tyle miejsca w ataku, co ma Juventus, to by była Manita

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?