0

Pomysl troche o taktyce

2

Alves przestał dosrodkowywac i gra zajebiscie :D

0

Zdjęcie w prawym górnym rogu robi robote. Idealne podsumowanie

5

Zaraz: "Leo Messi odchodzi." No chyba była by to apokalipsa...

1

Już nie chodzi o to, że ciężko z awansem, bo i tak trzeba pokonać każdego, ale kiedy Barca będzie spinać dupe i męczyć się nad zwycięstwem inne drużyny mają spacarek. Raz spoko, ale co roku ?

1

Dzięki takim decyzją Pep osiągnał sukces.

2

Zarząd popełnił wiele błędów. Nie zaczęło się od błahostek, tylko były to same karygodne błędy od samego początku. Wyrzucenie Abidala, to nawet można powiedzieć nie moralne zachowanie, teraz i wcześniej się zemściło. Zakup Song porażka. Zakup Vermaelena, to tylko kwestia czasu, a również się odbije "czkawką". Wszystkie oszustwa na tle finansowym zostawię może bez komentarza.
Mam tylko nadzieje, że nie mylili się do jednej rzeczy- sprowadzenia Lucho. VEB !

1

Raczej meczów.

1

Wg mnie alves dzisiaj dobry występ i chyba ma zakaz wrzutek:P

1

Dajcie wody...

1

Zdjecie stare jak świat. Na aktualnym nie byłbymy chyba juża taki uśmiechnięty...

1

... wygraj mecz.

1

MIło widzieć takie skupienie na jego twarzy , jak na tym zdjęciu:)

1

Jak to? Przecież na czole ma napisane.

1

Cholera co jest z tym style Barcy, że nawet taki gracz jak Suarez jest uziemniony, nie może sie popisać ani strzałem, ani grą kombinacyjną w ataku??

1

Jak nadal będzie tyle serca zostawiał na boisku, to musi uważać żeby zbyt wcześnie na zawał nie zszedł...

1

Przyszło czarne chmury nad Barcelonismo nie ma co się oszukiwać.

3

O czy mu tu mamy gadać, dyskusje nie prowadzą do niczego, a Barca śpi...już 2 sezon. Zastanawia mnie strach Martino i teraz Lucho. Z początku odważne decyzje i rotacje, ale jak przychodzi do ważnego meczy "Starzy" przejmują kontrole i nieustannie pokazują, że pora na zmiane, jednak zmiany nie nadchodzą...

3

Sport uprawiany dla rekreacji tak. Sport dla milionowych zysków już nie.

7

Rakitić- jeden z ważnych części naszego motoru napędowego od początku sezonu. W Gran Derbi na ławie.

2

Nadzieja w zawodnikach typu Halilović, czy Samper.

1

Neymar nalepszy piłkarz Barcy na ten moment.

2

Jak można tutaj sędziego dać na kolor czerowny.... śmiech na sali.
Dla mnie czerowny kolor, to rozgrywanie akcji przy wyniku 1-3. Podanie, podanie i do ALVESA i wrzuta i kontra Realu na naszych 2/3 obrońców. I tak w kółko haha

1

Brak Puyola- to jest to! Puyol tęsknimy !

1

Jak w drugiej połowie wiedziałem kontry Realu co 3 minuty i naszych 2-3 w obronie, to nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać....

1

No chyba coś musiał robić. Gra w Barcelonie. Jakby nawet nie blokował to nie wiem, czy by sie łapał do jakiejkolwiek drużyny z Primiera Division.

4

Nie rozumiem. Cały czas w obronie grał Mathieu, a Pique grzał ławę i jak już grał, grał kiepsko. Tępa akcji na pomocy nadawał Rakitić. Jordi Alba był ostoją lewej obrony. Masche spisywał się 10 razy lepiej od Sergio na DP, a na obronie zaczął grać Bartra.

A na GranDerbi co? Alba, Rakitic na ławie, a na środku obrony Pique. Masche znowu na obronie, a na DP Sergio. Potem pojawił się Roberto i Pedro i porszę, Mamy wszystkie klapy sezonu na boisku. ....W El Clascio.

1

No to Messi odpowie na to w sobotę.

1

Sandro chyba lepiej sie spisuje

1

słyszałem o tym Pelle, a konkretniej o jego dziewczynie:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?