2

jak tam Song sobie radzi w Anglii w ogóle ? jakoś nie miałem okazji go oglądać. W ogóle jaki Sakho? Onuoha strzelił samobója

1

Co do Premier League bardziej przejmuję się porażką Southampton, niż Arsenalu. Chłopki z południowego wybrzezą po apokalipsie w składzie sobie dobrze radzą, a Arsenal klepie taką bide....

3

Costa D. (Fàbregas C.). vs Neymar (Messi L.).
Taki pojedynek w tegorocznym finale LM byłby fantasyczny

1

Byloby to cos pięknego

1

Porażka z PSG w sumie może wyjść na dobre o ile po niej Luis wproawdzi "rewolucyjne" zmiany, o których każdy tutaj pisze.

1

6. Mathieu na LO. Alba out

23

Jeszcze jedno.Wystawianie Sergio to głupota.Tym bardziej, że w składzie znajduje się defensywny pomocnik, który był nominowany na najlepszego piłkarza munidalu. Kiedykolwiek była taka sytuacja? Można twierdzić, że Masche jest najlepszym DP na świecie. Poza tym na ławie są Pique, Bartra i zaraz dojedzie Vermaelen, więc na ŚO jest kogo wystawić!

8

Według mnie to punkt "Boczni obrońcy (Alves i Alba)" jest najważniejszy. Wiem, że Alba jest dla wielu bardzo dobrym lewym obrońcą, ale dla mnie to klapa w obronie. Czasem błyszczy szybkością, ale w większości są akcje ofensywne,a to obrońca

1

Nie wiem czemu Barca nie mogła złapać swojego rytmu w tym meczu. Doszły do tego niekorzystne sytuacje w obronie i beng mamy pierwszą porażkę, ale ona nic nie znaczy. Spokojnie dojedzie Suarez i to już będzie inna Barca.

1

Dani Alves :)))

2

Jezuuuu Sergio co ty robisz

1

Jak Vermaelen złapie formę mam nadzieję zobaczyć go w duecie z rudym, a na DP Masche oczywiście.

1

Jeśli już mamy taki skład, to w zmianach preferowałbym Munira i Xaviego

3

więcej ma na bank

1

Dzisiaj możemy zobaczyć naszych wszystkich niedoszlych obrońców :)

1

Pomyśleć że mamy jeszcze Vermaelena, a przecież to on może sobie wywalczyć miejsce w głownym składzie, tylko kiedy

2

Moim zdaniem Lucho powinien zostawić Nemayra na tak ważna końcówkę. Dwóch młodych nie daje tej jakości

1

Barca 0 strzałów na bramę

10

"Nowy" Messi plus Neymar i Suarez w ataku ? Miazga!

1

Brednie? Dziwne, bo mam takie samo zdanie jak maciejsonFCB.

1

a ile strzelonych?

1

Dzisiaj feta, ale od jutra konentracja. Kalpki na oczy po kolejne zwycięstwo. Krok po kroku do wielkiego sukcesu :)

1

emocje większe przed podaniem składu, niż w czasie meczu :D

1

Blackett spieprzył na całej linii

1

Blind na def. pomocniku, shaw na ławce. Może jednak?

1

O cholera co się stało w meczu United????

2

W zyciu musisz wybrać zasady, którymi się kierujesz, jesteś chrześcijaninem, to nie będzie zarówno islamistą, jesteś kibicem Barcelony, to nie będziesz kibicował odwiecznemy rywalowi i odwrotnie, co nie? Nie widzę sprawy inaczej

1

Prawdziwy kibic jest kibicem zawsze... :)

2

Związku z tym, iż Polska zakwalifikował się do finału mecz będzie na Polsacie dostępny dla wszystkich

1

Polsat myśli, że będzie miał w końcu większą oglądalność od NC+. Taki **** Barca będzie miała większą oglądalność :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?