fanbarcelonafan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jarocin
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wcześniej nie było(tak wyśmiewanego) mathieu i było fatalnie, więc na razie jeszcze nic nie jest rozwiązane :(
0
To teraz potrzebujemy ciut niższego(nie 175...), ale mega szybkiego.
0
zaraz Van Buytena ściągną. 36 lat nic tylko brać!
1
50 mln przy dobrych wiatrach
1
Trzeba być mu wdziecznym, ale transfer przyniósł by duże korzyści. Wielkie pieniądze na transfery, z którch powstała by zgrana drużyna. Teraz dryżna gra pod Messiego i zdecydowanie nie jest zgrana.
0
Jego numer dobrze świadczy.
0
haha po raz kolejny. usuncie te komantarzePS Zdjęcie na avatarze właśnie z tamtego meczu:)
0
Kurde klikam odpowiedz nad komentarzem u góry, a odpisuje u Ciebie co jest
0
No własnie...
0
daj pierwszą jeszcze raz
0
Ktoś wie jaka data meczu ??
0
Czytaj uważniej.
http://sport.tvp.pl/16156479/pilka-nozna/niemcy/druzyny/borussia-dortmund/12160950/aktualnosci/klopp-jesli-hummels-odejdzie-zjem-kij-od-szczotki
0
ho ho ale beka
0
Hummels jeszcze przyjdzie do Barcy zobaczycie:)
17
Wszyscy z niego żartują, a obecnie jest najlepszym stoperem w Barcelonie.
1
ja bym go przesunął troszeczkę w prawo... na ławkę rezerwowych
0
Oby nie blokował młodych zawodników
0
Bullshit miesąca
1
i tak dobrze
0
Przez okres 2 lat rozwinęły się u mnie napady arytmii podczas wysiłu fizycznego. Na początku lokalny lekarz stwierdził, że przyczyną jest okres dojrzewania i z czasem ataki miały mi minąć. (Ataki ok. 250 uderzeń na minute- no była jazda:] ) Jednak informacja typu "z czasem minie" na dała nam spokoju i z tego względu udałem się do najlepszego specjalysty w Poznaniu Doktora Baszko.
Zabieg miałem wykonany w wakacje dwa lata temu. Traumę przeżyłem ogromną przez najbliższe dni przed zabiegiem, gdyż nie wiedziałem na co tak naprawdę czekam. Okazał się że zabieg to nic nieprzyjemnego(chociaż przed nim stresowałem się niepotrzebnie) i przebiegł jak najbardziej pomyślnie. Arytmia została wkryta po jakiś 20 minutach i następnie została wykonana ablacja.
Po zbiegu nie mogłem wykonywac "forsownych" wysiłków, czyli po prostu przerwa od sportu na 3 miesiące. Po tym czasie powoli zaczynałem uprawiać sport i było wszystko okey.
Od czasu zabiegu nie miałem już żadnego napadu, czyli arytmia została wyleczona:) chodzę na siłownie i gram w tenisa regularnie i nie mam żadnych problemów,
Jeżeli dokucza ci jakaś arytmia, to nie zastanawiaj się, tylko zapisz się od razu na zabieg:)
0
Jeśli będzie wykonywana ablacja, by wyrównać rytm serca, to 3 miesiące przerwy. Wiem, bo miałem ;]
0
a Hiszpania jak grała w porównaniu do Argentyny ? haha
w Hiszpanii chyba cały zespół ma takie statystyki
0
w dodatku nikt nie ma mniej niż 10 km na mecz oprócz Messiego(i Pique ale on ma średnią 2.0 :D )
5
te najlepsze http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/ce/FCBarcelona.JPG
0
"Paryż momentem przełomowym" dokładnie od tamtego czasu coś się z nim dzieje
0
Czym to zdjęcie było robione haha
0
15 mln to nie dużo jak za takiego obrónce i to byłby trafiony transfer. A jak poszedł do ruskow to już tam zostanie...
0
Palacio tym prowokuje
:)
0
Garaya do nas na obronę widać że to już klasa światowa
2
Pod nieobecność Suareza na pewno będzie grał