fanbarcelonafan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jarocin
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lekki minimalizm jeśli chodzi o pojedynek z Levante :D
4
a co dopiero jakby Pedro wystawił na obronie
8
to już raczej wybuchną
1
Będzie odpowiedz na wynik Realu !
1
Halilovic to nadzieja w razie kontuzji(odpukac!!) Iniesty lub Rakitica
6
NIe ma co kalkulować, liczy się wyjście na boisko i danie z siebie 100%.
4
Pique jak jest przy piłce, to kolybie się jak kłoda:/
1
jak to są najlepsi nasi stoperzy to odpadniemy w już w 1/8 LM
1
Proszę, Munir:) Coś czuje że na GD też będzie w wyjściowej
1
poda ktos linka do tego glosowania
1
na jakim kanale meczyk?
1
Tylko nie za grosze
1
Potraktował to jako inwestycje, na pewno po roku będzie na plusie:P
1
http://sport.wp.pl/kat,1040543,title,Wolski-o-przebierancu-w-Super-Meczu-to-bylo-dla-mnie-duze-zaskoczenie,wid,16820188,wiadomosc.html?ticaid=11347c
1
Jeszcze moją mentalność oceniasz, no brawo!
5
Twój krytycyzm mnie rozwala, a wstyd to ty robisz właśnie...
1
"Dosłownie kilka minut po zakończeniu meczu Lechii Gdańsk z FC Barceloną w Gdańsku, hiszpańskie media rozpisały się w zachwycie nad wspaniałą oprawą meczu, zorganizowaną przez polskich kibiców klubu. Kataloński Sport ogromną sektorówkę, która pojawiła się na trybunie gości określił mianem jednej z największych niespodzianek meczu. Z kolei Mundo Deportivo transparent opisało za pomocą m.in. takich przymiotników jak spektakularny, czy niesamowity."
1
A może Halilović wejdzie jeszcze chociaż na parenaście minut? :)
1
Polscy kibice Barcelony na zeszłorocznym meczu w Gdańsku vs polscy kibice Realu na tegorocznym meczu. No przepaść
1
Jak załatwi trójkę, to nic nie powstrzyma Barcy
1
Może i dobrze, skoro Deulofeu idzie na wypożyczenie, to Munir będzie miał dużą sznase żeby się rozwinąć.
2
Moim zdaniem mafie to nie są, ale zdecydowanie mają za duże prawa i rządzą sobie piłkarskim światem i bawią się nim jakby nie wiem co.
2
a co do tego ma UEFA?
1
Ironia... tak trudno ją zrozumieć?
1
Barca ma lepszych.
1
Krychowiak gra jakby bez przekonania, ale liczę ze się rozegra
1
Krychowiak trochę biernie na razie.
2
Skoro nawet New York Times nazwał to aferą, to chyba jednak coś ma.
1
Jeśli Adriano i Alves odejdą, to potrzebni będą dwaj zamiennicy, cyzli kolejne dwa transfery.
2
Puki papierosy nie przekładają się na kondcyje, to niech pali ile chce, czemu nie.