fanbarcelonafan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jarocin
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juve stawia autobus :D
1
Bez lewej strony-Neymara, gry nie ma, Suarez póki co wyłączony i szkoda, że to nie pierwsze spotkanie
0
Frajera, bo przegrali z Barceloną ? Raczej właśnie City "walczy" o taki tytuł
2
Najbardziej się cieszę z tego, że taki wielki piłkarz jak Neymar jeszcze się nasyci u nas szczęściem po tym jak całe sezony ciężko pracował na drużynę, można powiedzieć w cieniu.
1
Dla mnie już wygrali, więc jestem spokojny:)
8
Enrique na koniec zdobędzie tryplet, odejdzie z Barcy przechodząc do historii, taki scenariusz to marzenie! Czekam z niecierpliwością co się wydarzy !
0
"kolezanki" z Rambli beda mialy utarg
1
Krychowiak chłopie w końcu się spisałeś ! :D
1
Glik zatrzyma City ! :)
0
Parę lat młodszy Klose byłby idealny :(
64
Z wielkim szacunkiem dla Lewego, ale Suarez >> Lewy.
(z naciskiem na " >>" )
1
Tylko dwóch Hiszpanów na boisku w załodze Barcy, ciekawe:)
0
0
Presja, presja i jeszcze raz presja najlepszego klubu na świecie.
3
Kibice Liverpoolu mogą się dzisiaj świętować podwójnie:) Zwycięstwo nad Man City oraz wywalenie Beniteza wcześniej niż później :D
0
Dalej Barca jeszcze trzy ustrzelicie !
2
Koment z rm.pl :D
"Nasza gra jest bezpłciowa bo ru**ają nas jak chcą i już w meczu z Granadą mieliśmy farta i sprzyjającego nam sędziego"
12
Barca Guardioli to był poziom kosmiczny dosłownie, nikt chyba nie przebije tamtej Barcy.
0
Skoro chcemy ściągnąć Nolito, to po co oddaliśmy Pedro ?
0
ahhh piękna akcja suareza
0
Osz kuuuuu, co komentator powinien dostać strzała od Suareza haha
0
Z drugiej strony jakby w meczu Argentyna-Portugalia CR7 zrzekłby się takie nagrody, a po nim Messi również, to byłby niezły ambaras nagroda śmieciowa, więc jednak dobrze, że są kary za takie zachowanie, ale akurat ta sytuacja była wyjątkowa jedna na milion, więc można przpeuścić.
1
Haha te fryzury ! ;))
0
Dokładnie, w dodatku masakryczne wspomnienia jak sie było na tamtym meczu i poza tym spędziło pare wspaniałych dni w Barcelonie.
2
Off-topic. Ktoś na koniec sierpnia też się wybiera na Mallorce ?? :)
0
Raczej Adriano, chyba że ma kontuzje, bo nawet nie wiem co z nim;/ Może Verma ?? :)
10
Były czasy, że w ataku zamiast Pedro alternatywą jeszcze był Alves :P
3
Jak za czasów, kiedy byli z nami Henry i Ronaldinho :)
1
Nie powinni z tym wszystkim poczekać do końca seoznu ? Finał w Berlinie jeszce nie wygrany, a takie rzeczy tylko rozpraszają
0
Na tym filmiku chyba ze sto razy powiedział "very" :D