0

Juve stawia autobus :D

1

Bez lewej strony-Neymara, gry nie ma, Suarez póki co wyłączony i szkoda, że to nie pierwsze spotkanie

0

Frajera, bo przegrali z Barceloną ? Raczej właśnie City "walczy" o taki tytuł

2

Najbardziej się cieszę z tego, że taki wielki piłkarz jak Neymar jeszcze się nasyci u nas szczęściem po tym jak całe sezony ciężko pracował na drużynę, można powiedzieć w cieniu.

1

Dla mnie już wygrali, więc jestem spokojny:)

8

Enrique na koniec zdobędzie tryplet, odejdzie z Barcy przechodząc do historii, taki scenariusz to marzenie! Czekam z niecierpliwością co się wydarzy !

0

"kolezanki" z Rambli beda mialy utarg

1

Krychowiak chłopie w końcu się spisałeś ! :D

1

Glik zatrzyma City ! :)

0

Parę lat młodszy Klose byłby idealny :(

64

Z wielkim szacunkiem dla Lewego, ale Suarez >> Lewy.
(z naciskiem na " >>" )

1

Tylko dwóch Hiszpanów na boisku w załodze Barcy, ciekawe:)

0

0

Presja, presja i jeszcze raz presja najlepszego klubu na świecie.

3

Kibice Liverpoolu mogą się dzisiaj świętować podwójnie:) Zwycięstwo nad Man City oraz wywalenie Beniteza wcześniej niż później :D

0

Dalej Barca jeszcze trzy ustrzelicie !

2

Koment z rm.pl :D
"Nasza gra jest bezpłciowa bo ru**ają nas jak chcą i już w meczu z Granadą mieliśmy farta i sprzyjającego nam sędziego"

12

Barca Guardioli to był poziom kosmiczny dosłownie, nikt chyba nie przebije tamtej Barcy.

0

Skoro chcemy ściągnąć Nolito, to po co oddaliśmy Pedro ?

0

ahhh piękna akcja suareza

0

Osz kuuuuu, co komentator powinien dostać strzała od Suareza haha

0

Z drugiej strony jakby w meczu Argentyna-Portugalia CR7 zrzekłby się takie nagrody, a po nim Messi również, to byłby niezły ambaras nagroda śmieciowa, więc jednak dobrze, że są kary za takie zachowanie, ale akurat ta sytuacja była wyjątkowa jedna na milion, więc można przpeuścić.

1

Haha te fryzury ! ;))

0

Dokładnie, w dodatku masakryczne wspomnienia jak sie było na tamtym meczu i poza tym spędziło pare wspaniałych dni w Barcelonie.

2

Off-topic. Ktoś na koniec sierpnia też się wybiera na Mallorce ?? :)

0

Raczej Adriano, chyba że ma kontuzje, bo nawet nie wiem co z nim;/ Może Verma ?? :)

10

Były czasy, że w ataku zamiast Pedro alternatywą jeszcze był Alves :P

3

Jak za czasów, kiedy byli z nami Henry i Ronaldinho :)

1

Nie powinni z tym wszystkim poczekać do końca seoznu ? Finał w Berlinie jeszce nie wygrany, a takie rzeczy tylko rozpraszają

0

Na tym filmiku chyba ze sto razy powiedział "very" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?