fanbarcelonafan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jarocin
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są gdzieś zamieszczone informcje co dokładnie z Suarezem ??
33
Kolor żółty mniejsze posiadanie piłki...Chyba oszaleje, Barca wygrała 3-0 w półfinale LM, a ktoś piszę, że powinniśmy się smucić, gdyż posiadanie piłki mieliśmy mniejsze. BOGU DZIĘKI że w końcu gramy, strzelamy bramki, a nie tylko klepiemy piłe do tyłu jak zwykliśy robić bez celu !
0
zakładam słcuhawki i zamykam oczy :) Mind full of dreams
0
A w finale cała trójca się pokaże ! :)
2
Nie chcę wyprzedzać faktów, bo będzie jeszcze rewanż, ale póki co Guardiola osiągniął tyle w Bayernie, że dwa razy pod rząd dostał baty w półfinale.
0
Obawiam się tlyko Neuera. Czasem bramer może sporo krwi napsuć
2
Teraz tak sobie myślę, że kara dla Suareza miała swoje plusy. Dzięki niej przyszedł do Barcy pokorny jak mnich i podporządkowła się jak należy. Jakby przyszedł jak gwiazdor ( a mógłby w końcu był najlepszym graczem PL) to mieliby by na pewno zgrzyty. Pamiętacie jak Ronaldo przyszedł do Realu i miał jeszcze 9 na plecach ? Rządził się jak król, a Real grał słabiutko. VeB
0
No na polibude sie wybieram hehe
12
Wielki tydzień nadchodzi ;] Barca z Bayernem i maturki :)) God Bless Us, Everyone
0
Nawet go nie przeprosił, tylko dosłownie nad nim przybił piątke kumlowi z drużyny...
0
Langerak widział położenie Lewego i mimo tego wszedł mu bez pardonu łamiąc szczękę i nos.... Jeszcze wstrząśnienie mózgu. Gdzie są konsekwencje...
1
No to mamy powtóreczkę meczu z Bayernem z 2013.... Kiedy Barca miała problemy z kontuzjami Bayern rozbałąmucił Barcę. Teraz liczę na rewanż.
5
W środowisku moich znajomych kiedy rozmawiamy o piłce słyszę wielokrotnie, że Bayern zdecydowany faworyt, Barc gra dobrze, ale nie ma szans. Czekam z niecierpliwością na ten mecz, aż Barca uciszy wszystkich cwaniaków :)
0
Jeszcze niech napiszą, że Pedro ma zastąpić Hazarda hehe
0
"Luis Enrique: Gesty Neymara? Nie interesują mnie takie głupoty"
Co za propaganda. Wstyd temu kto napisał tytuł tego artykułu. W życiu Lucho by czegoś takiego nie powiedział.
0
Kurczę usunąłem screeny hejtów użytkowników tego forum po zakupie Mathieu. Wielka szkodaa, bo wszyscy go cisnęli, a tutaj prosze Mathieu wygrywa dla nas El Clasico.
1
Jeszcze dużo może się wydarzyć, ale póki co Złota Piłka bezkonkurencyjnie dla Messiego :P
3
NIe lubie takich postów. Czytamy, że Barca zawsze awansowała, a tu może sie wszystko zdarzyć i potem rozpacz...
0
Bez przesady:) VeB!
0
Według mnie sztab medyczny popełnił jakieś kardynalne błędy. Facet grał jeszcze na początku MŚ, a potem kontuzja okay, ale przyszedł do Barcy i nagle ma olbrzymie problemy ze wszystkim....
0
Jak dzisiaj City będzie grało defensywny futbol w stylu Mourinho, a Lucho znajdzie spoób na taką gre rywala to wielki szacunek. A z resztą Pellegrini pewnie ma teraz dylemat jak zagrać po takim meczu Barcy z Malagą... możey wyjdą nastawienie ofensywnie
0
Już porawiłem. Pątka przypadkowo się napisała:)
0
Gdyby David Villa w swoich ostatnich sezonach w Barcie miał tyle pary w sobie, co teraz Suarez, byłby 5 razy skuteczniejszy od niego i 2 razy tańszy. Mniejmy nadzieje, że Luis porawi skuteczność, to będzie bajka:)
3
Szacunek dla niego:)
2
To czas najwyższy żeby przegrali :P
0
Pedro strzela, Suarez strzela, Neymar strzela Messi strzela i znów pokazał najwyższą klasę... Szampańskie nastroje będą dziś panowały w szatnii :) każdy zadowolony :)
1
Zapomniałem, że mamy jeszcze Adriano tak dawno nie grał... Całe szczęście, bo tylko z Montoyą i z tym (yyy jak się nazywał ten brazylijczyk?? xD ) mielibyśmy problem w następnym sezonie.
0
Podobny wiek do Pereza i równie godne osiągnięcia. Czemu nie.
0
Aktualnie nie wyobrażam sobie obrony Barcy bez Daniego...
0
Inieście nic nie wychodzi dzisiaj, a ten go trzyma cały czas no po co jak można wprowadzić świeżą krew, a obrazu gry nie popsuje, bo iniesta i tak nic nie wnosił do gry.... Lucho....