0

Są gdzieś zamieszczone informcje co dokładnie z Suarezem ??

33

Kolor żółty mniejsze posiadanie piłki...Chyba oszaleje, Barca wygrała 3-0 w półfinale LM, a ktoś piszę, że powinniśmy się smucić, gdyż posiadanie piłki mieliśmy mniejsze. BOGU DZIĘKI że w końcu gramy, strzelamy bramki, a nie tylko klepiemy piłe do tyłu jak zwykliśy robić bez celu !

0

zakładam słcuhawki i zamykam oczy :) Mind full of dreams

0

A w finale cała trójca się pokaże ! :)

2

Nie chcę wyprzedzać faktów, bo będzie jeszcze rewanż, ale póki co Guardiola osiągniął tyle w Bayernie, że dwa razy pod rząd dostał baty w półfinale.

0

Obawiam się tlyko Neuera. Czasem bramer może sporo krwi napsuć

2

Teraz tak sobie myślę, że kara dla Suareza miała swoje plusy. Dzięki niej przyszedł do Barcy pokorny jak mnich i podporządkowła się jak należy. Jakby przyszedł jak gwiazdor ( a mógłby w końcu był najlepszym graczem PL) to mieliby by na pewno zgrzyty. Pamiętacie jak Ronaldo przyszedł do Realu i miał jeszcze 9 na plecach ? Rządził się jak król, a Real grał słabiutko. VeB

0

No na polibude sie wybieram hehe

12

Wielki tydzień nadchodzi ;] Barca z Bayernem i maturki :)) God Bless Us, Everyone

0

Nawet go nie przeprosił, tylko dosłownie nad nim przybił piątke kumlowi z drużyny...

0

Langerak widział położenie Lewego i mimo tego wszedł mu bez pardonu łamiąc szczękę i nos.... Jeszcze wstrząśnienie mózgu. Gdzie są konsekwencje...

1

No to mamy powtóreczkę meczu z Bayernem z 2013.... Kiedy Barca miała problemy z kontuzjami Bayern rozbałąmucił Barcę. Teraz liczę na rewanż.

5

W środowisku moich znajomych kiedy rozmawiamy o piłce słyszę wielokrotnie, że Bayern zdecydowany faworyt, Barc gra dobrze, ale nie ma szans. Czekam z niecierpliwością na ten mecz, aż Barca uciszy wszystkich cwaniaków :)

0

Jeszcze niech napiszą, że Pedro ma zastąpić Hazarda hehe

0

"Luis Enrique: Gesty Neymara? Nie interesują mnie takie głupoty"
Co za propaganda. Wstyd temu kto napisał tytuł tego artykułu. W życiu Lucho by czegoś takiego nie powiedział.

0

Kurczę usunąłem screeny hejtów użytkowników tego forum po zakupie Mathieu. Wielka szkodaa, bo wszyscy go cisnęli, a tutaj prosze Mathieu wygrywa dla nas El Clasico.

1

Jeszcze dużo może się wydarzyć, ale póki co Złota Piłka bezkonkurencyjnie dla Messiego :P

3

NIe lubie takich postów. Czytamy, że Barca zawsze awansowała, a tu może sie wszystko zdarzyć i potem rozpacz...

0

Bez przesady:) VeB!

0

Według mnie sztab medyczny popełnił jakieś kardynalne błędy. Facet grał jeszcze na początku MŚ, a potem kontuzja okay, ale przyszedł do Barcy i nagle ma olbrzymie problemy ze wszystkim....

0

Jak dzisiaj City będzie grało defensywny futbol w stylu Mourinho, a Lucho znajdzie spoób na taką gre rywala to wielki szacunek. A z resztą Pellegrini pewnie ma teraz dylemat jak zagrać po takim meczu Barcy z Malagą... możey wyjdą nastawienie ofensywnie

0

Już porawiłem. Pątka przypadkowo się napisała:)

0

Gdyby David Villa w swoich ostatnich sezonach w Barcie miał tyle pary w sobie, co teraz Suarez, byłby 5 razy skuteczniejszy od niego i 2 razy tańszy. Mniejmy nadzieje, że Luis porawi skuteczność, to będzie bajka:)

3

Szacunek dla niego:)

2

To czas najwyższy żeby przegrali :P

0

Pedro strzela, Suarez strzela, Neymar strzela Messi strzela i znów pokazał najwyższą klasę... Szampańskie nastroje będą dziś panowały w szatnii :) każdy zadowolony :)

1

Zapomniałem, że mamy jeszcze Adriano tak dawno nie grał... Całe szczęście, bo tylko z Montoyą i z tym (yyy jak się nazywał ten brazylijczyk?? xD ) mielibyśmy problem w następnym sezonie.

0

Podobny wiek do Pereza i równie godne osiągnięcia. Czemu nie.

0

Aktualnie nie wyobrażam sobie obrony Barcy bez Daniego...

0

Inieście nic nie wychodzi dzisiaj, a ten go trzyma cały czas no po co jak można wprowadzić świeżą krew, a obrazu gry nie popsuje, bo iniesta i tak nic nie wnosił do gry.... Lucho....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?