fanbarcelonafan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jarocin
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polska to taki kraj, gdzie Matka, to głupota a Ojciec, to roztargnienie.... Sami jestesmy sobie winni na tle sportowym, politycznym i każdym.Wszyscy się kłocimy, zamiast trzymać jendej linii frontu.
2
Jest taka sytuacja, że od razu ta cała managerka powinna wylecieć z hukiem.
1
A może Berg, który pod wpływem emocji wpuścił Bereszyńskiego przez przypadek.
1
Tak, zawiodła Legia, ale to nadal wielki cios dla polskiej piłki....
6
Piłka nożna powinna się rozstrzygać na boisku. Nie poza nim!
6
Co miało by się dziać? hahahahhahahahaha
#RipCeltic
7
Ładnie polaczki spamują stronę UEFA na fb. Tak trzymać!
1
Jak Legia sprała Celtic, to z Barcą będzie pogrom
1
Nie wiem jak Ciebie, ale mnie mama nauczyła mówić, nie szczekać.
1
Pewnie większa heca by była, jakbym coś wiedział
1
Lepiej zmień ten avatar, bo pewnie nawet nie wiesz jaki oni mają Światopogląd.
2
Chyba ziewnie.
1
Chyba nie wiesz o kim piszesz.
1
a czemu bez alby, moze grac na lwewj flance
1
560zł meczówka na oficjalnej stronie, ktoś widział w jakimś sklepie tańsze? (nie repliki)
1
Poważna próba bez Messiego, Neymara i Suareza ?
1
Na oficjalnej stronie Barcy.
1
Meczyk obejrzę z trybun:) Już się nie moge doczekać;)
1
Zapomniałem dodać, że te najdroższe bilety nie wchodzą w grę:)
1
Jak ktoś ma doświadczenie z wyborem miejsc na CmapNou, to proszę o info:) Zabieram sie za kupwanie biletów na mecz 1 kolejki. Interesują mnie inormacje któy sektor wybrać i dlaczego
1
No dokładnie tak:)
1
A ostanio oglądałem jak koleś spieprzył 3 karne w jednym meczu. Dokładnie o tym sobie pomyślałem jak Vrdoljak spieprzył pierwszą "11"....
1
i bardzo dobrze
1
Już to było wyjaśniane, że Roni nie dotarł tylko z własnej winy.
2
Bravo stoi na palcach
1
Luis ma ciezkie decyzje przed sobą, opcji jest wieele
1
Ból dupy może mają fani Realu, którzy boją się przybycia Suareza, ale na pewno nie zarząd Barcy, który z pewnością ma coś lepszego niż twój jakże bystry pomysł.
1
Drogba wlaśnie tak wrócił do Chelsea:) Eto'o mógłby do nas wrócić ! :)
6
"Mathieu jest dopiero drugim zakupionym przez Barçę stoperem od 2009 roku" No to chyba mówi samo za siebie ! Jak wyglądały by inne formacje bez transferów ? Jezu...
1
Iniesta nieźle osiwiał