1

Polska to taki kraj, gdzie Matka, to głupota a Ojciec, to roztargnienie.... Sami jestesmy sobie winni na tle sportowym, politycznym i każdym.Wszyscy się kłocimy, zamiast trzymać jendej linii frontu.

2

Jest taka sytuacja, że od razu ta cała managerka powinna wylecieć z hukiem.

1

A może Berg, który pod wpływem emocji wpuścił Bereszyńskiego przez przypadek.

1

Tak, zawiodła Legia, ale to nadal wielki cios dla polskiej piłki....

6

Piłka nożna powinna się rozstrzygać na boisku. Nie poza nim!

6

Co miało by się dziać? hahahahhahahahaha
#RipCeltic

7

Ładnie polaczki spamują stronę UEFA na fb. Tak trzymać!

1

Jak Legia sprała Celtic, to z Barcą będzie pogrom

1

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie mama nauczyła mówić, nie szczekać.

1

Pewnie większa heca by była, jakbym coś wiedział

1

Lepiej zmień ten avatar, bo pewnie nawet nie wiesz jaki oni mają Światopogląd.

2

Chyba ziewnie.

1

Chyba nie wiesz o kim piszesz.

1

a czemu bez alby, moze grac na lwewj flance

1

560zł meczówka na oficjalnej stronie, ktoś widział w jakimś sklepie tańsze? (nie repliki)

1

Poważna próba bez Messiego, Neymara i Suareza ?

1

Na oficjalnej stronie Barcy.

1

Meczyk obejrzę z trybun:) Już się nie moge doczekać;)

1

Zapomniałem dodać, że te najdroższe bilety nie wchodzą w grę:)

1

Jak ktoś ma doświadczenie z wyborem miejsc na CmapNou, to proszę o info:) Zabieram sie za kupwanie biletów na mecz 1 kolejki. Interesują mnie inormacje któy sektor wybrać i dlaczego

1

No dokładnie tak:)

1

A ostanio oglądałem jak koleś spieprzył 3 karne w jednym meczu. Dokładnie o tym sobie pomyślałem jak Vrdoljak spieprzył pierwszą "11"....

1

i bardzo dobrze

1

Już to było wyjaśniane, że Roni nie dotarł tylko z własnej winy.

2

Bravo stoi na palcach

1

Luis ma ciezkie decyzje przed sobą, opcji jest wieele

1

Ból dupy może mają fani Realu, którzy boją się przybycia Suareza, ale na pewno nie zarząd Barcy, który z pewnością ma coś lepszego niż twój jakże bystry pomysł.

1

Drogba wlaśnie tak wrócił do Chelsea:) Eto'o mógłby do nas wrócić ! :)

6

"Mathieu jest dopiero drugim zakupionym przez Barçę stoperem od 2009 roku" No to chyba mówi samo za siebie ! Jak wyglądały by inne formacje bez transferów ? Jezu...

1

Iniesta nieźle osiwiał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?