fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
WBA 5:5 ManU to był meczyk
0
taki Benitez tylko on jeszcze swego czasu wiedział co robić
0
Masche nie ma jeszcze gola w FCB chyba(nie liczę tych do własnej bramki)
0
MESSIach16
tak dokładnie chyba nie dopracowane to jest
0
tak się skupił na FCB , że zapomniał o innych drużynach i trofeach
0
równie dobrze można powiedzieć , że Atletico przerwało panowanie Barcy, bo też 3 trofea zdobył Simone i to w 2 lata, a nie 3 ;) .
0
Kompanego tym bardziej nie będzie łatwo pozyskać.
0
ech to miało być do barcawooorld, ale nie wiem co się dzieje ;(
0
Wcześniej coś się zbugowało więc jeszcze raz. Może się pojawi w finale Pucharu Katalonii na 5 minut.
0
Może w finale Pucharu Katalonii na 5 minut.
0
Marnuje takie talenty...
0
A no Song też powinien grać za Sergio, bo należy mu się...
0
Po co Xavi? Cesc na ataku gratuluję. Pedro bez formy graty. Villa to samo co Pedro. Bartra z Bayernem? Czemu nie, ale z ogórkami to mu szans nie damy...masakra. Gdzie jest Thiago, Tello i Alexis. Fabregas na środek i z ławki dać szansę młodym Deulofeu i Dos Santosowi, bo nic nie grali no ogrywać ich jak nie teraz to kiedy? Montoya na trybunach by posiedział , ale Alves kontuzja.
0
13 lat to I gim. Ja w jego wieku jakoś się znałem na piłce i nie kibicowałem dla jednego zawodnika i nie pisałem takich transferów , a za FCB byłem 5 sezon.
0
Muinesa, Fontas , Bartra...mieli być obrońcy na lata.
0
Miki do kogo ty napisałeś dziewczynko?
0
to było do kubafcb102
0
akurat szybkość to ma
0
No to zapraszamy Neymara i T.Silve do nas ;)
0
Tello to będzie drugim Cristiano Ronaldo
0
ty jesteś może kolegą/bratem mikiego?
0
lol Kamerun to państwo z Afryki drogi miki.
0
wg Sportu chcę , a teraz takie coś :
Wiecie czym się różni ten sezon 2012/13 w wykonaniu Pepa i Mou?
Podobieństwa: Liga BBVA - brak , Liga Mistrzów - brak , CdR - brak
Różnice: Guardiola na wakacjach, a Mou w pracy
badum tss
0
Już 2 lata temu wiedzieliśmy, że pragnie grać w FCB
0
znasz powiedzenie gramy jak nigdy przegrywam jak zawsze?
0
urzekła mnie twoja historia
0
oj już się tak nie pocieszaj, bo dla FCB to był dobry sezon chociaż ligę wygrali
0
urzekła mnie twoja historia
0
widzisz różnicę między Legią, a Milanem i FCB , a Bayernem?
0
''Tito Vilanova będzie poza Barceloną od poniedziałku do piątku i wróci, by dokończyć przygotowania do niedzielnego meczu z Espanyolem.''