0

WBA 5:5 ManU to był meczyk

0

taki Benitez tylko on jeszcze swego czasu wiedział co robić

0

Masche nie ma jeszcze gola w FCB chyba(nie liczę tych do własnej bramki)

0

MESSIach16
tak dokładnie chyba nie dopracowane to jest

0

tak się skupił na FCB , że zapomniał o innych drużynach i trofeach

0

równie dobrze można powiedzieć , że Atletico przerwało panowanie Barcy, bo też 3 trofea zdobył Simone i to w 2 lata, a nie 3 ;) .

0

Kompanego tym bardziej nie będzie łatwo pozyskać.

0

ech to miało być do barcawooorld, ale nie wiem co się dzieje ;(

0

Wcześniej coś się zbugowało więc jeszcze raz. Może się pojawi w finale Pucharu Katalonii na 5 minut.

0

Może w finale Pucharu Katalonii na 5 minut.

0

Marnuje takie talenty...

0

A no Song też powinien grać za Sergio, bo należy mu się...

0

Po co Xavi? Cesc na ataku gratuluję. Pedro bez formy graty. Villa to samo co Pedro. Bartra z Bayernem? Czemu nie, ale z ogórkami to mu szans nie damy...masakra. Gdzie jest Thiago, Tello i Alexis. Fabregas na środek i z ławki dać szansę młodym Deulofeu i Dos Santosowi, bo nic nie grali no ogrywać ich jak nie teraz to kiedy? Montoya na trybunach by posiedział , ale Alves kontuzja.

0

13 lat to I gim. Ja w jego wieku jakoś się znałem na piłce i nie kibicowałem dla jednego zawodnika i nie pisałem takich transferów , a za FCB byłem 5 sezon.

0

Muinesa, Fontas , Bartra...mieli być obrońcy na lata.

0

Miki do kogo ty napisałeś dziewczynko?

0

to było do kubafcb102

0

akurat szybkość to ma

0

No to zapraszamy Neymara i T.Silve do nas ;)

0

Tello to będzie drugim Cristiano Ronaldo

0

ty jesteś może kolegą/bratem mikiego?

0

lol Kamerun to państwo z Afryki drogi miki.

0

wg Sportu chcę , a teraz takie coś :
Wiecie czym się różni ten sezon 2012/13 w wykonaniu Pepa i Mou?
Podobieństwa: Liga BBVA - brak , Liga Mistrzów - brak , CdR - brak
Różnice: Guardiola na wakacjach, a Mou w pracy
badum tss

0

Już 2 lata temu wiedzieliśmy, że pragnie grać w FCB

0

znasz powiedzenie gramy jak nigdy przegrywam jak zawsze?

0

urzekła mnie twoja historia

0

oj już się tak nie pocieszaj, bo dla FCB to był dobry sezon chociaż ligę wygrali

0

urzekła mnie twoja historia

0

widzisz różnicę między Legią, a Milanem i FCB , a Bayernem?

0

''Tito Vilanova będzie poza Barceloną od poniedziałku do piątku i wróci, by dokończyć przygotowania do niedzielnego meczu z Espanyolem.''

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?